Jump to content

ארגון ה"אוהדים" מכבי פנטיקס

ravid

Recommended Posts

אוהבים את עצמם ומעדיפים את עצמם על פני הקבוצה. בני זונות גדולים מאוד.

לוקח חזרה את כל המחמאות שנתתי מאז השיפור שלהם

למה היה כל כך דחוף להם להדליק אבוקות ורימונים אחרי שהמצב עם ההנהלה התיישר?

בצד השני, מעריך מאוד את אלה שניסו ורוב הפעמים גם הצליחו לעודד ולדחוף קהל שלם

מסכים איתם שהמשטרה מתנהגת כמו חיות ברבריות,

מענישים בלקיחת התופים כאילו זה מותרות, אבל,

גם אם נעשה עוול וכו' לא מפקירים קבוצה בגמר גביע, לא במשחק הכי חשוב של העונה,

זה לא זמן לשרירים, לא זמן להעברת מסרים, זמן לעודד.

אם אתם בוחרים להדליק פירו זה ברור שהמשטרה תגיע, כאילו סנריו ידוע מראש שבסוף רק הקבוצה מפסידה.

אורגינל עם דחיפה מאסיבית של הקהל אני לא בטוח שאנחנו לא לוקחים את זה.

ארגון של מזדיינים. אני כל כך שונא אתכם. אתם כל כך רחוקים מהקבוצה שלי.

אם אתם לא רוצים לעודד, אז בחייאת, תעזבנו אותנו במנוחה. אנחנו נצליח להסתדר בלעדיכם.

אפסים

ישבתי למעלה אני וכמה אנשים לבד מנסים לעודד ובקושי מצליחים לעודד!!!!

הפקרו את הקבוצה..

תתביישו

תחזירו את השחקן ה12!!!!!!

ארגון מביך.

לא שכחתי לכם את מאורעות המשחק נגד אשקלון באמצע השנה.

עלאק דף חדש... אתם כלום ושום דבר ותמשיכו לנסות לשחק אותה גברים ואז להתעצבן על המשטרה.

זורקים עליהם רימון ואחרי זה מתפלאים שלוקחים את התופים.

מביכים ביותר וחבל שאין כרגע אלטרנטיבה אחרת

העיקר זיינתם את השכל ששנה שעברה נדפקנו בדרומי..

בדיוק.

מביאים להם את שני יציעי העידוד הטובים בארץ שלקבל אותם בגביע זה שליש ניצחון כבר.

הם בוחרים להיות גברים אולטראס ולאכזב את כולם.

הקהל הרחב הסתדר יפה יפה בלעדיהם.

שיזדיינו מכאן

יאללה סתום תפה ישרמוטה זה מה שחשוב לזיין עליו תמוח?

מה אתה בא לי פה אבו עלי, ילד כאפות מאחורי מחשב

פשוט בגדו בקבוצה.וואלה הדלקתם פירו אתם יודעים שאחרי זה תמיד עולים שיותרים ליציע אז מה אתם משחקים אותה אתם יודעים את חוקי המשחק

חשוב לי לציין שהדבר שממש הדליק את האווירה לא היו האבוקות אלא מכות בין שני אוהדים על מקום עמידה ליד הגדר. מתחילת המשחק עמד לידי ילד ודוד שלו, המשפחה עמדה על הגדר מתחת לארגון

כל כמה דקות בערך באו אנשים ממכבי פנאטיקס וניסו להעיף אותנו אחרי שזיינו במוח על זה שצריך להרים פה באנר/דגל, אחר כך זה הפך ל"זה מקום של הפנאטיקס". בדקה 10 בערך כשזה לא עבד פשוט באו בכוח והתחילו שם קצת דחיפות עם אותו בנאדם שכנראה אמר למישהו משהו שלא מצא חן בעיניו, מהר מאד הגיעו שוטרים והתחילו לזרוק אחד אחד למטה ומהר מאד התפוצץ העסק

הם גרמו לילד בן 10 שעודד כל החימום והניף את הדגל למרות שהיה לו כבד לבכות כל המשחק, באחד הרגעים הכי גדולים שאפשר לבקש כאוהד כדורגל ועוד עם כל המשפחה שלו ביציע. הוא צריך ללכת לישון הלילה אחרי שראה עשרות אנשים מקיפים את דוד שלו ועוד שנייה מפוצצים אותו ואת סבא שלו כמעט מתמוטט אחרי שרב עם שוטרי מגב, וכל זה בגלל אוהדים של הקבוצה שלו

אנשים עמדו על כל הגדרות שעה וחצי ורק כשזה לא התאים למגב הם באו להזיז את כולם בכוח, כמובן שאחכ אנשים חזרו בלי שום בעיה. מה שהיה למטה בכניסה היה בושה של ממש וזה ללא ספק המשחק כדורגל עם האווירה והתחושה הכי גרועה מכל הבחינות אחרי עשר שנים שאני במגרשים

כמובן שלשני הצדדים יש חלק מאד גדול באירועים האלה, זה היה כדור שלג שבאמת היה קשה לעצור ואני די מופתע שזה נגמר בצורה הזאת ולא הפך גרוע יותר

חייב לומר שמבחינתי האשמה העיקרית היא מירי רגב שתתייחס לנושא בפוסט פייסבוק מזועזע או לכל היותר באיזו ועדת שקר בכנסת, אבל לא תקח את הצילומים לבדיקה כדי לבדוק את התנהלות המשטרה ומי האוהדים שאחראים לזה. מה שבטוח זה שתבוא לג'סטת וסיבוב כפיים ליד היציע בחיוך מלוקק בגמר הגביע הבא

אני באמת לא מבין אותם. לא מסוגלים לשמור על אווירה טובה, זה מדהים בעיני.

עזבו את הדווקא עם השירים הבעייתיים (בלי להיכנס לגזענות או לא, נטו השפעה על מכבי) והפירו וכל זה, לבוא ולסלק אוהדים ממקום ביציע זה הדבר הכי חמור שהם עושים. אידיוטים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.