Jump to content

ג'ורדי קרויף תודה וביי

Recommended Posts

דרך אגב חבל שביין עזב, מאז ביין אין מנכל במכבי

פאקו לא רצה את וקמוט, נוסא ובן בסט וכפו עליו

כנראה שצדק

תפסיק כבר לזיין ת'מוח למה מאיפה אתה יודע?

ואם נדבר רגע על עובדות, נוסא היה עם תפקיד הגנתי יותר עם פאקו והיה ענק שמה.

דרך אגב חבל שביין עזב, מאז ביין אין מנכל במכבי

פאקו לא רצה את וקמוט, נוסא ובן בסט וכפו עליו

כנראה שצדק

פאקו לא רצה את נוסא?

אחלה פאקו אחלה נוסא

כנראה.

מעניין למה זה נפל בניהם.

זה מרגיז אותי הרבה יותר מרכש שנכשל. כי זה מערכתי והחוכמה היא ליצור שלם הגדול מסך חלקיו.

זמני זה קבוע.

ככה יש לנו מנכ"ל. וככה להרגשתי יש מצב שיהיה לנו מנהל מקצועי בחצי משרה שנקרא ואן לייבן.

די כבר. אפשר יהיה להגיד את המשפט הזה גם אחרי עוד 3 שנים בלי תואר ועדיין לא תמצא מישהו שלא היה קונה.

זה ממש לא מעניין כרגע.

הכי מעניין לטנף ולקלל.

הכי מעניין לטנף ולקלל.

אל תצטט אותי אם אין לך משהו לענות, לא היו קללות או "טינופים" בתגובות שלי

אנגלידיס אמר לא מזמן כמה קשה להם למצוא מנכל לפי הצרכים שלהם.

חיפה הולכת על מנהל ספורטיבי שאני לא בטוח שהיינו מרוצים ממנו(לפחות הרזומה).

זאת פאקינג ליגה אסייתית והם לא עומדים בתור.

כמובן שאם יורדי לא מספק את הסחורה/התעייף/לא בעניין/ועוד ועוד, אז שילך לביתו. הכל בסדר.

את זה מיטש צריך לדעת ולהרגיש. ולהיערך בהתאם. אני חושש שמיטש הבין את זה מאוחר מידי(בפגישה שלהם). או אולי הפוך... הבין שכל המנועים קדימה. אין באמצע פה.

יורדי הוא שכיר. מקווה שנביא שכיר מעולה כמו שהוא היה בתחילת דרכו.

אנגלידיס אמר לא מזמן כמה קשה להם למצוא מנכל לפי הצרכים שלהם.

זה כמו שאני בורר נשים. אין לזה תוחלת ואין מושלמת.

ממש נביאים. איך אתם לא עושים משהו עם כל הכישרון הזה? ווינר נגיד?

יש מצב שאתה אומר לי מה קורה עונה הבאה עם מכבי? אה ומה בעונה של נמלטים? איך נגמר?

זה מצחיק. שאנשים ביקרו את ג׳ורדי והפעולות ההזויות שלו ירדו עליהם רצח. עכשיו שהמציאות התפוצצה לנו בפנים ומתברר שהם צדקו, כועסים עליהם שהם ניבאו את הכשלון.

אולי לפני שאתה מסתלבט עליו, תחשוב איך עובדים עליך שנה וחצי בעיניים

למה כל העונות של אלכס פרגוסון במנצ'סטר היו טרבל?

חבורה של חיים בסרט, הבן אדם הזה הביא את המועדון למקומות שמעולם לא היה בהם.

מכבי בלי ג'ורדי חוזרת להיות מכבי של לוני, למה? כי בלי ג'ורדי אנחנו נמשיך לקבל מאמנים מאנגולה שהקשר בינם לבין כדורגל שווה ערך

לקשר של טון קאנן לכדורגל.

הזיכרון שלכם קצר, אתם עצבניים, אתם רוצים לשחוט מישהו... תנשמו שתי שניות (אולי קצת יותר) ותשאלו את עצמכם אם ג'ורדי הוא באמת מי שאנחנו צריכים להעיף.

הבן אדם הביא לכאן את זהבי, את סוזה, את פריצה, את אוסקר.. אף אחד אחר לא היה מביא אותם.
כן הוא הביא גם כמה פלופים, וגם הם ברמה יותר גבוהה פי כמה מכל שחקן זר שהגיע לארץ, רק שבמכבי לא נקלטו טוב (ראה ערך אורלנדו סה).

ג'ורדי חייב להמשיך, 80% מהשחקנים חייבים לעוף.

זה כמו שאני בורר נשים. אין לזה תוחלת ואין מושלמת.

שמע, אנגלידיס היה מעולה וביין זאת דוגמנית צמרת. תחשוב על זה. הוא היה אוברקאולייפייד בשבילנו מראש.

שמע, אנגלידיס היה מעולה וביין זאת דוגמנית צמרת. תחשוב על זה.

נו, גם אני הייתי בקשר אחד כזה כמה שנים מוצלחות ולפני\אחרי אני לא מחוייב :)

זה בול אותו דבר

זה מצחיק. שאנשים ביקרו את ג׳ורדי והפעולות ההזויות שלו ירדו עליהם רצח. עכשיו שהמציאות התפוצצה לנו בפנים ומתברר שהם צדקו, כועסים עליהם שהם ניבאו את הכשלון.

לא מקבל את זה. מה זאת אומרת עובדים עלייך בעיניים? הוא לא רוצה לנצח? הוא לא התאמץ? הוא לא ניסה? מי שלא מנסה ולא עושה גם לא טועה. הוא טעה, בחלק מהמקרים ברכש ובעיקר באמונה שלו שעדיין אפשר לסחוט משהו מהסגל הזה. אם הפנדל של בניון נכנס היום, היו מדברים על איזה ענק הוא שגם בעונה כזאת סיימנו עם תואר. מאניה-דיפרסיה.

זה עדיין לא מצדיק את הסגנון ובטח ובטח שלא עבדו על אף אחד בעיניים.

לא הכל מושלם ולא הכל שחור, אבל יש דרך ויש צורה להעביר ביקורת (לא ספציפית כלפייך, אלא בכללי).

מה הבעיה להיות צודק שכל הזמן הם מנבאים כישלונות, מעניין שבתקופה הטובה שהפער היה רק 3 נק' כל אותם אנשים ישבו בשקט ולא דיברו.

תמשיך לחיות באשליה, בזבוז כסף של מיץ' לשווא..החתמות הזיות של 2 ברזילאים, הבטחת שאני יאכל את הכובע לא קיימת

לא יודע על איזה כובע אתה מדבר, אבל בנושא של מרסלו (אחד ה-נושאים), כמו כמעט כולם בעצם... כתבת:

אלברמן טוב מאז ששוטה הלך ברוך השם

יאללה ברוך השם רכש בקישור האחורי עכשיו להעיף את שני המסריחים נוסא ומדו שמתהלכים על כר הדשא ובלם במקום בן חיים והחלון מושלם.

למה כל העונות של אלכס פרגוסון במנצ'סטר היו טרבל?

לא שאני משווה את ג'ורדי לפרגוסון שהוא מהגדולים בהסטוריה (אם כי לקח לו 6 עונות עקרות עד שלקח תואר). אבל מהרגע שפרגוסון שבר את בצורת האליפויות של יונייטד ב-93 חלף למעלה מעשור בו כשהוא איבד אליפות הוא מיד לקח את זו שלאחריה....

פליטת הפה של ליטו מציבה מראה די עגומה לאיך שהדברים מתנהלים.

זה אולי מסביר גם את הרכש בינואר.

לא מקבל את זה. מה זאת אומרת עובדים עלייך בעיניים? הוא לא רוצה לנצח? הוא לא התאמץ? הוא לא ניסה? מי שלא מנסה ולא עושה גם לא טועה. הוא טעה, בחלק מהמקרים ברכש ובעיקר באמונה שלו שעדיין אפשר לסחוט משהו מהסגל הזה. אם הפנדל של בניון נכנס היום, היו מדברים על איזה ענק הוא שגם בעונה כזאת סיימנו עם תואר. מאניה-דיפרסיה.

זה עדיין לא מצדיק את הסגנון ובטח ובטח שלא עבדו על אף אחד בעיניים.

לא הכל מושלם ולא הכל שחור, אבל יש דרך ויש צורה להעביר ביקורת (לא ספציפית כלפייך, אלא בכללי).

די מעיין, קבוצה בהון עתק שאין לך שחקן אחד שנכנס להרכב של ב״ש (אולי השוער). שחקנים במליונים שלא משחקים דקה. יש במכבי שחקנים שהרכישה וההחתמה שלהם דורשת ועדת חקירה, ויודע מה, כאוהד יהיה לי יותר קל לקבל שעשו שם קומבינות וקופונים מאשר שהביאו שחקנים במליונים שלא שווים ליגה לאומית.

חודשיים מספרים לי שההבדל בינינו לבין ב״ש זה פנדל של מליקסון שלא היה ונשרק. עכשיו יספרו לי שההבדל בין עונה כשלון לדאבל זה הפנדל של מליקסון והפנדל של בניון.

אבל בסדר, הבנתי. הבן אדם כרגע חסין אצל 70-80% מהקהל (מעניין את מי זה מזכיר). אולי יצעוררו בינואר 18 שנהיה שוב 10 הפרש מהפסגה

לא שאני משווה את ג'ורדי לפרגוסון שהוא מהגדולים בהסטוריה (אם כי לקח לו 6 עונות עקרות עד שלקח תואר). אבל מהרגע שפרגוסון שבר את בצורת האליפויות של יונייטד ב-93 חלף למעלה מעשור בו כשהוא איבד אליפות הוא מיד לקח את זו שלאחריה....

נו באמת חתול. זה הגדול בהיסטוריה. אל תיקח את זה מילולית. ושש השנים העקרות באו אחרי 19 עקרות ואנחנו מדברים על עולם הרבה יותר סבלני מהיום.

אם זה לא פה והיום, אז זה לא קיים.

וקצת נמאס מזה האמת. אנשים יכולים להשתפר במהלך עבודתם, לשנות גישות וללמוד מטעויות. אבל זה עולם ישן.

די מעיין, קבוצה בהון עתק שאין לך שחקן אחד שנכנס להרכב של ב״ש (אולי השוער). שחקנים במליונים שלא משחקים דקה. יש במכבי שחקנים שהרכישה וההחתמה שלהם דורשת ועדת חקירה, ויודע מה, כאוהד יהיה לי יותר קל לקבל שעשו שם קומבינות וקופונים מאשר שהביאו שחקנים במליונים שלא שווים ליגה לאומית.

חודשיים מספרים לי שההבדל בינינו לבין ב״ש זה פנדל של מליקסון שלא היה ונשרק. עכשיו יספרו לי שההבדל בין עונה כשלון לדאבל זה הפנדל של מליקסון והפנדל של בניון.

אבל בסדר, הבנתי. הבן אדם כרגע חסין אצל 70-80% מהקהל (מעניין את מי זה מזכיר). אולי יצעוררו בינואר 18 שנהיה שוב 10 הפרש מהפסגה

הפוך. הוא חסין אצל 20 אחוזים.

וולקאם טו דה כאוס. אני פגשתי בך לראשונה ביציעי סטוק. זה היה כאוס.שם לא רימו אותך, הכל היה טוב. יורדי מרמה אותך. תזכור רק שאתה ב80 אחוז.

ג'ורדי חייב להישאר, קצת פרופורציות, הבנאדם בנה פה מועדון חזק שלא יוצא ממנו שום דבר החוצה,

הוא נאמן למועדון וכולם מעריכים אותו, יכולות להיות גם שנים פחות טובות, אבל כל עוד נהיה בתמונה כל שנה בכל התארים אני קונה את זה.