Jump to content

ג'ורדי קרויף תודה וביי

Recommended Posts

תראה תראיון

היא שאלה אותו בבירור " מי הביא אותך " ענה לה "מיץ" שאלה אותו "לא גורדי קריוף הביא אותך" ענה לה במבט כזה מזלזל "ממש לא"

זה עדיין לא סותר. יש מצב שהוא מתכוון לזה שמיץ׳ הוא שמשלם לו משכורת, ולכן הוא יחליט אם הוא ימשיך. לא ראיתי את הראיון אבל אני משער שמדובר בכזה עם הרבה מלמולים ומעט מדי מילים תקניות באנגלית. אי אפשר להסיק כלום משיח כזה, אלא אם כן אתה גוף תקשורתי שצמא לכותרת. קצת מוזר, הם קיבלו את בני יהודה כמחזיקת גביע.

אני משער שאכלתי חרא יותר מרוב היוזרים פה. לא רק את שממת 96-13 אלא גם את 79-92. ועוד בשנים של התיכון שלי.

אותי לא מעניין כלום חוץ מטובת מכבי ומכבי בפורמט הזה של בעלים רחוק- חייבת מנהל ספורטיבי חזק ומעולה ולא מעניין אותי איך יקראו לו. אני חושש שללא חפיפה מספיקה והכרת החומר, פוחתים סיכוייו להצליח. אבל... תמיד יש הפתעות בחיים.

אני קצת מפחד מכאוס כרגע. אנחנו יכולים עוד שבועיים להיות עם מאמן ישראלי ו.... זהו. גם זה יכול לקרות.

בכמה אתרים שונים

לאחר המשחק, ג'ורדי קרויף אסף את השחקנים בחדר ההלבשה והודה בפניהם כי הוא עשוי לעזוב בקיץ: "אני לא יודע מה קורה בעונה הבאה. לא יודע מי נשאר ומי עוזב, ולא יכול גם להגיד שום דבר על עצמי. שום דבר עדיין לא ברור לגבי העונה הבאה".

שיהיה לנו בהצלחה. מה שבטוח, שוב נעשה את הדברים מאוחר מדי, לכאן או לכאן.

בכמה אתרים שונים

שיהיה לנו בהצלחה. מה שבטוח, שוב נעשה את הדברים מאוחר מדי, לכאן או לכאן.

קרא הודעה מעליך. מהכאוס הזה אני חושש.

ויכוחים אם יורדי ראוי או לא יהיו פינוק אדיר לעומת מה שאולי צפוי לנו. למיטש יש את הטיימליין שלו. תזכרו את זה.

ברגע שהוא נהיה ״ישראלי״ ידעתי שהדרך למטה תהיה קצרה מאוד

גורדי שהגיע לכאן עשה בית ספר לתיקשורת

עשה סדר בקרית שלום

עשה רעש מבחינת רכש

מעריך אותו מאוד על כך אבל לצערי הגורדי הזה כבר לא קיים

מאז שהוא התחיל להיתערבב פה עם אנשים ושטויות אז הוא לא פוגע.

לא יודע אם הוא מסוגל להיות הגורדי שהגיע לכאן לפני 5 שנים

לחתוך בבשר החי ולהביא רכש ראוי

דילמה ברצון שלי

קרא הודעה מעליך. מהכאוס הזה אני חושש.

ויכוחים עם יורדי ראוי או לא יהיו פינוק אדיר לעומת מה שאולי צפוי לנו. למיטש יש את הטיימליין שלו. תזכרו את זה.

אין לנו זמן.

יותר כואב לי שצריך להתחיל את העונה אוטוטו, וששחקנים שמשחקים שתיים+ עונות ברצף גמורים פיזית ומנטלית.

עכשיו תוסיף לזה כאוס ארגוני\ניהולי. על הפנים.

אף פעם לא יהיה טיימינג טוב לפטר את ג'ורדי אלא אם כן העונה הוא יצליח לא להביר אותנו לאירופה..

לחתוך ודי. הוא בכלל לא רוצה להיות פה כבר שנתיים וחצי

אין לנו זמן.

יותר כואב לי שצריך להתחיל את העונה אוטוטו, וששחקנים שמשחקים שתיים+ עונות ברצף גמורים פיזית ומנטלית.

עכשיו תוסיף לזה כאוס ארגוני\ניהולי. על הפנים.

אולי בכלל הנסיעה של יורדי אליו היתה פרידה?

אולי ההודעה הרשמית של מיטש היום מרמזת משהו?

בקיצור, בלגן צפוי.

עוד נתגעגע להתווכח על יורדי- אלו צרות של עשירים.

התרגלנו לטוב.

אולי בכלל הנסעיה של יורדי אליו היתה פרידה?

אולי ההודעה הרשמית של מיטש היום מרמזת משהו?

בקיצור, בלגן צפוי.

עוד נתגעגע להתווכח על יורדי- אלו צרות של עשירים.

גם על הכדורגל של פאקו בכו.

אחלה כדורגל וגם קיבלת תארים.

איפה מרסלו

מי זה ראמון ואיך הוא הגיע לכאן

מה הסיפור עם סקאריונה

למה שילמנו כל כך הרבה על שוינפלד ויחזקאל

יש יותר מדי סיפורים מוזרים סביב המערכת בשנים האחרונות, אם זה היה בני יהודה היינו קובעים בנחרצות שגוזרים כאן קופונים.

אני אמרתי את זה בתחילת פברואר ותלו אותי

אני אישית ממש לא סבלתי. בזמן אמת הכוונה לא לצביעות הדוחה שאני נתקל בה עכשיו.

לפחות צד אחד בצמד-חמד מוטי וגדי כבר תפוס :)

הכל שאלה אם יש משהו טוב יותר. בנתיים בהחלפות של השנים האחרונות בגזרת השחקנים והמאמנים רק נפגענו בכל החלפה.

אני אמרתי את זה בתחילת פברואר ותלו אותי

ממש נביאים. איך אתם לא עושים משהו עם כל הכישרון הזה? ווינר נגיד?

יש מצב שאתה אומר לי מה קורה עונה הבאה עם מכבי? אה ומה בעונה של נמלטים? איך נגמר?

אנריקה,

הכדורגל של פאקו לא נראה להם. למומחיי האסתטיקה. אתה מבין? פאקו איכזב אותם אחרי חמש עשרה שנה של כדורגל מרהיב. מביך.

והאמת? זה על יורדי. היה צריך לזרום עם מאמן שלא ראה בנו תחנת מעבר והוציא את המקסימום מהסגל שלו.פאקו היה נכס. איש מקצוע אמיתי. בטח בשבילנו.

אנריקה,

הכדורגל של פאקו לא נראה להם. למומחיי האסתטיקה. אתה מבין? פאקו איכזב אותם אחרי חמש עשרה שנה של כדורגל מרהיב. מביך.

והאמת? זה על יורדי. היה צריך לזרום עם מאמן שלא ראה בנו תחנת מעבר והוציא את המקסימום מהסגל שלו.פאקו היה נכס. איש מקצוע אמיתי. בטח בשבילנו.

אבל אני פותח תקצירים ורואה כדורגל עוצמתי וטוב.

לדעתי זה פשוט זכרון שמשקר. גם עם סוזה הייתה תקופה שכבר לא היה לנו אמצע ואז הוא המציא את שיטת "בלם בועט כדור ארוך לזהבי וגול".

הגדולה המאיתית של פאקו שהוא היה "הראשון לזהות" במלא מקרים בקטע מקצועי.

אנריקה,

ברוב המוחלט של המקרים ג'ורדי שם את הרגש בצד ומסתכל מקצועית נטו (ע"ע הבאת שחקנים מהפועל), אבל להעיף מאמן מצליח שמוכן להישאר כאן בגלל שלא הסתדרו בניהם זה סופר חוסר מקצועיות.

אולי הטעות הקשה ביותר שלו בכל התקופה כאן.

ברוב המוחלט של המקרים ג'ורדי שם את הרגש בצד ומסתכל מקצועית נטו (ע"ע הבאת שחקנים מהפועל), אבל להעיף מאמן מצליח שמוכן להישאר כאן בגלל שלא הסתדרו בניהם זה סופר חוסר מקצועיות.

אולי הטעות הקשה ביותר שלו בכל התקופה כאן.

כנראה.

מעניין למה זה נפל בניהם.

זה מרגיז אותי הרבה יותר מרכש שנכשל. כי זה מערכתי והחוכמה היא ליצור שלם הגדול מסך חלקיו.

חלאס לבכות

אתם פשוט כפויי טובה!

אם היו אומרים לכם שב-5 שנים ניקח 3 אליפויות, גביע, ליגת אלופות, פעמיים שלב בתים בליגה אירופית ו32 אחרונות , אין פה מישהו שלא היה קונה ב-2 ידיים

אם היו אומרים לכם שב-5 שנים ניקח 3 אליפויות, גביע, ליגת אלופות, פעמיים שלב בתים בליגה אירופית ו32 אחרונות , אין פה מישהו שלא היה קונה ב-2 ידיים

די כבר. אפשר יהיה להגיד את המשפט הזה גם אחרי עוד 3 שנים בלי תואר ועדיין לא תמצא מישהו שלא היה קונה.

זה ממש לא מעניין כרגע.