Jump to content

עדכונים מהדרכים ומהחניה

Mushon8

Recommended Posts

מעניין אם עוד יש אנשים שלא גרים בירושלים שרוצים לארח בטדי המסריח הזה ובעיר הזאת. לא הגיוני שבשביל משחק כדורגל צריך לנסוע 3 שעות הלוך ושעתים וחצי חזור זוועה הנסיעה הכי ארוכה שהייתה לי בחיים בשביל משחק כדורגל. הבא שאומר פה טדי שיסע בירידות המסריחות האלו באמצע הלילה ונראה אותו חושב על זה עוד פעם.

מעניין אם עוד יש אנשים שלא גרים בירושלים שרוצים לארח בטדי המסריח הזה ובעיר הזאת. לא הגיוני שבשביל משחק כדורגל צריך לנסוע 3 שעות הלוך ושעתים וחצי חזור זוועה הנסיעה הכי ארוכה שהייתה לי בחיים. הבא שאומר פה טדי שיסע בירידות המסריחות האלו באמצע הלילה ונראה אותו חושב על זה עוד פעם.

מעניין אם עוד יש אנשים שלא גרים בירושלים שרוצים לארח בטדי המסריח הזה ובעיר הזאת. לא הגיוני שבשביל משחק כדורגל צריך לנסוע 3 שעות הלוך ושעתים וחצי חזור זוועה הנסיעה הכי ארוכה שהייתה לי בחיים בשביל משחק כדורגל. הבא שאומר פה טדי שיסע בירידות המסריחות האלו באמצע הלילה ונראה אותו חושב על זה עוד פעם.

לקח לי העונה פעמיים שעתיים וחצי הלוך לנתניה באמצע שבוע !

אתה באמת מביא תגמר גביע הזה כדוגמא ? שהמשטרה עושה יותר בלאגן מאשר עוזרת ?

לקח לי העונה פעמיים שעתיים וחצי הלוך לנתניה באמצע שבוע !

אתה באמת מביא תגמר גביע הזה כדוגמא ? שהמשטרה עושה יותר בלאגן מאשר עוזרת ?

באופן קבוע יש פקקים בירידות מירושלים לא זוכר פעם אחת שלא חזרתי מהעיר הזאת (בלי קשר לכדורגל) ולא נעמדתי שם שעה וזה רק אחרי שאתה מצליח לצאת מהעיר.

מי שיצא מוקדם מהבית לא נתקע בפקקים, מה אתם מצפים לצאת קצת לפני המשחק שכל האוהדים מגיעים מאותו איזור בערך ובכמות גדולה (30k( ולא להיתקע בפקקים ?

בחזור התנועה זרמה לגמרי, תוך שעה בערך כבר הייתי בבית בראשון.

בהתייחס לכך שהכמות שמגיעה למשחקים השנה היא שליש ממה שהיה אתמול, טדי עדיף לחלוטין.

נתניה ביום חול רגיל לוקח שעה וחצי

מי שיצא מוקדם מהבית לא נתקע בפקקים, מה אתם מצפים לצאת קצת לפני המשחק שכל האוהדים מגיעים מאותו איזור בערך ובכמות גדולה (30k( ולא להיתקע בפקקים ?

בהתייחס לכך שהכמות שמגיעה למשחקים השנה היא שליש ממה שהיה אתמול, טדי עדיף לחלוטין.

מה זה מי שיצא מוקדם? יצאתי ב-4:30 אתה חושב שכולם יכולים לקחת יום חופש שלם מהעבודה? נראה לך הגיוני שצריך לצאת ב-2 בשביל משחק כדורגל ולבזבז 5 שעות בדרכים הלוך וחזור?

באופן קבוע יש פקקים בירידות מירושלים לא זוכר פעם אחת שלא חזרתי מהעיר הזאת (בלי קשר לכדורגל) ולא נעמדתי שם שעה וזה רק אחרי שאתה מצליח לצאת מהעיר.

אתה מדבר על החזור ? דווקא הרחיבו שם תכביש ולקח לי 50 דקות להגיע לחולון, ושוב אתמול המשטרה עשתה יותר בלאגן כרגיל. ( אני מניח שאתה מגיע מיותר רחוק וסבלת, אז תחשוב שאם אני לא מסתדר עם העבודה ויוצא יותר מוקדם אני כל השנה בסיוט להגיע למשחקי "בית " שלנו, אישית אני וכל מי שמגיע איתי מעדיף את טדי בגדול )

פושעי בלומפילד לדין.

לא כולם יכולים לקחת יום חופש מהעבודה. ( ואני איתך, גם אני מהמרכז ומעדיף את טדי בגדול )

מה זה מי שיצא מוקדם? יצאתי ב-4:30 אתה חושב שכולם יכולים לקחת יום חופש שלם מהעבודה? נראה לך הגיוני שצריך לצאת ב-2 בשביל משחק כדורגל ולבזבז 5 שעות בדרכים הלוך וחזור?

אבל מה שהיה אתמול הןא יוצא מן הכלל, לא כל יום זנ גמר גביע

ושלא נדבר את הכניסה והיציאה לאצטדיון שמזוויעים לא פחות כמו עדר של פרות לפני שחיטה.

אפילו ללכת לשירותים היה בלתי אפשרי.

אתה מדבר על החזור ? דווקא הרחיבו שם תכביש ולקח לי 50 דקות להגיע לחולון, ושוב אתמול המשטרה עשתה יותר בלאגן כרגיל. ( אני מניח שאתה מגיע מיותר רחוק וסבלת, אז תחשוב שאם אני לא מסתדר עם העבודה ויוצא יותר מוקדם אני כל השנה בסיוט להגיע למשחקי "בית " שלנו, אישית אני וכל מי שמגיע איתי מעדיף את טדי בגדול )

פושעי בלומפילד לדין.

אין לי מושג איך הגעת ב50 דקות.

האוטובוס של פאנזון הגיע לבת ים בעשרה לשלוש.

יצאץי מחולון בשעה 17:15 הגענו ב:19:20...הוויז לקח אותנו דרך היער.

משום מה היה חניה בכביש ליד הארנה של הפועל ירושלים. ותפסתי אחלה של מקום.

בחזור חזרנו בשעה 1:40

אבל מה שהיה אתמול הןא יוצא מן הכלל, לא כל יום זנ גמר גביע

מזמין אותך לבחור יום נתון בשבוע ולנסות לצאת מירושלים בירידות שם כמו שכתבתי לא זוכר פעם אחת שלא נתקעתי שם.

אין לי מושג איך הגעת ב50 דקות.

האוטובוס של פאנזון הגיע לבת ים בעשרה לשלוש.

חניתי בשכונה מאחורי הקניון ורבע שעה היינו על 433.

האוטובוסים יצאו ישר אחרי המשחק ?

מזמין אותך לבחור יום נתון בשבוע ולנסות לצאת מירושלים בירידות שם כמו שכתבתי לא זוכר פעם אחת שלא נתקעתי שם.

במשחק האחרון נגד ביתר ירושלים בטדי לא היה פקקים בהלוך ולא בחזור....

הזוי מה שקרה בחזור , הוויז נתן לנו דרך חלופית דרך איזה כביש ללא מוצא.

בערך כ50 מכוניות נוסעות איתנו כ 30 דקות ואז המשטרה מגיעה ואומרת שצריך להסתובב כי אין מוצא.

מכוניות התחפרו שם בחולות ומכוניות עם פ'נצרים .סיוט ! הגעתי ב4 וקצת לבית

חניתי בשכונה מאחורי הקניון ורבע שעה היינו על 433.

האוטובוסים יצאו ישר אחרי המשחק ?

חיכו קצת לאנשים.

זאת עדיין לא סיבה מספקת להגיע הביתה ב3.

כל הדרך פקקים, היה זוועה.