Jump to content

מכבי תא - בני יהודה בגמר גביע המדינה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

בוקר טוב, היום גמר גביע.

חשבתי בהתחלה שאם יש משחק אחד בשנה שאני לא צריך לציין שהוא הכי חשוב ואת הטירוף הנדרש אליו זה גמר גביע. אבל איתכם אי אפשר לדעת..

ה-מדחק הכי חשוב שלנו בשנתיים האחרונות. משחק שאומר אם נסיים 2 עונות רצופות של כישלון ללא אף תואר. או שהעונה הזאת תזכר בראי ההיסטוריה העונה שהפסדנו אליפות, אבל ניצחנו 5-0 דרבי שהפועל ירד בסוף העונה, סיבוב יפה באירופה וכמובן גביע. לא נורא.

אם לא? אני חושש שההשלכות של 2 עונות ללא אף תואר יהיו חמורות ויכו בנו מוקדם. הפגיעה בקבוצה בשל התחלה מוקדמת יותר באירופה גם משמעותית.

אז בבקשה. קודם כל תנקו כל זחיחות או אדישות אם קיימת. זה גמר גביע. הכל יכול לקרות. משחק אחד⁦, יום נתון וזה באמת יכול ללכת לכל כיוון.

ועם שני המשחקים האחרונים שהומיאו את האוויר קצת גם יכולים לבוא לרעתנו.

זה משחק שהקהל חייב להכריע. גמר שלנו. עשרות אלפי צופים צהובים כותשים את המיעוט הכתום שקיבל רדיוס מחוץ לאצטדיון בדרומי ולא יהווה פקטור בעידוד. יש לנו פה הזדמנות לרצוח מהתחלה. להוציא את מכבי לדקות הכי חזקות שלה וככה יהיה

אז בבקשה. תתנקו מעצבים, אכזבה, או כל רגש שלילי. למשך 90 דק תתנו את הכל יבואו נביא גביע.

חשוב ממש לקרוע את הגרון מהפתיחה. עד שמגיע גייםאובר. בלי להפסיק, בלי לנוח, לתת לקבוצה את כל הרוח הגבית להביא את הגביע.

בנימה אישית, לא יודע מה תיהיה התגובה שלי לחזרה הביתה בלי גביע היום. בבקשה אל תתנו לזה לקרות.

יאללה מכבי! הולכים להביא גביע!

צריכים להרעיד את טדי היום, לא לתת להם לנשום

מי שמתעייף שיזכור שאם נופלים היום אז המשחק הראשון של 17/18 הוא עוד חודש מהיום ויחד עם המחנה של הנבחרת ושני המשחקים - אפס מנוחה לשחקנים שלנו

לתת הכל, מכבי מלחמה!

עשרות אלפי צופים צהובים כותשים את המיעוט הכתום שקיבל רדיוס מחוץ לאצטדיון בדרומי ולא יהווה פקטור בעידוד. יש לנו פה הזדמנות לרצוח מהתחלה.

זו לדעתי השורה הכי חשובה, חייבים לנצל את זה לטובתנו במגרש.

מסתבר שיש לי כרטיס מיותר מבוגר לצפוני. מי שחבר שירים טלפון שיבוא לקחת ב50 דק הקרובות מעזריאלי

אם לא אחלק בחינם לראשון שיבקש בטדי.