Jump to content

ליטו וידיגל- בלי קשר למה שייקרה בגביע

מאור ט

Recommended Posts

בנוגע לחוזה, גם לא אוהבים פה שמאמן חותם לחצי עונה. לצורך העניין, גם בוס חתם לעונה וחצי.

בנוגע לסאגה, זה לא שעד עכשיו המאמנים שמכבי פיטרה הסכימו לא לקבל שקל. כשמפטרים מאמן שני הצדדים יודעים שהסיטואציה מורכבת וכל אחד עושה את ההתגמשויות שלו. גם לשוטא היה חוזה ענק ויצאנו מזה מהר. אנחנו את הנזק שלנו נאכל בכל הסדר, אבל אין סיבה שעושים לו דווקא.

קודם כל, עד עכשיו מכבי לא פיטרה מאמנים שיש להם שנה ומעלה בחוזה.

שוטא הוא הראשון שפוטר מאז איוניר. בוס היה אמור להמשיך, הוא לא היה חותם לפחות זמן, והוא עזב אותך, כלומר פיצוי לא שילמת, אם כבר אז ההיפך. לארבלדזה אגב נשארה חצי שנה בחוזה, והוא באמת ידע שהיה חייב ללכת הביתה. ליטו זאת שטות של מכבי, שהוציא מאזן בסדר, ומבחינתו לא נכשל. ברור שמבחינתנו כן. אבל בשיחה בעד ונגד מאוד קל לו להציג את הצד שלו. הוא חתם בינואר על חוזה לשנה וחצי, שיבטיח לו המשכיות ופרנסה לשנה הבאה, בסכום שהוא ומכבי הסכימו ששווה. בחצי עונה שהיתה לו הוא הגיע לגמר גביע והיו לו אחוזי הצלחה לא רעים, לפחות עד הסוף. יש לו קלפים לשחק איתם.

לא קשור בכלל למקרה שוטא שפוטר הרבה אחרי הזמן, איבד את חדר ההלבשה, ולא היה יכול לטעון אחרת.

גם איוניר פוטר באמצע העונה כששנה קודם לכן חתם על חוזה לחצי שנה עם אופציה לשנה שמומשה, ולפניו בתקופת מיטש נמני פוטר באמצע העונה כשנשארה לו חצי שנה בחוזה, ויוסי מזרחי התפטר.

אגב, איך אתה יודע שיצאנו מזה מהר עם שוטא? במקרה של יוקאנוביץ׳ הודו שהיה סגור בפולהאם ונשאר כי עוד לא סיכמו על הפיצוי, לא? איך אתה יודע שאם היו מגיעים איתו לסיכום כמה משחקים קודם לא היה הולך הביתה?

מה שידוע לי זה שזה הפעם הראשונה שדברים מתנהלים ככה, שיש סחבת כ"כ ארוכה שאנחנו מודעים לה. בגלל שלנו אין היסטוריה של הימרחות כזאת ובגלל שלליטו יש היסטוריה כזאת, קל לי להניח שהוא אשם.

אגב, גם ליטו לא נראה לי פוטר בגלל סיבות מקצועיות אלא בגלל צורת התנהלות.

אגב 2, למה אתה בטוח שמכבי רוצה להרוויח עליו? אולי הוא מנסה להרוויח עלינו?

אגב 3, הדוגמא עם בוס היתה כדי להוכיח שמלכתחילה, החתימה על עם ליטו לשנה וחצי לא היתה כשלון. כנראה שההחתמה היתה כשלון, אבל זה ההחתמה בפני עצמה, בלי קשר לאורך החוזה.

קודם כל, אתה לא יודע איזו סחבת היתה או לא היתה עם שוטא, כמו שאמרתי. כן יודעים שפוטר באיחור. כן יודעים שאוסקר נשאר אחרי שהחליט לעזוב, אבל זה כי חיכו שימצאו את פאקו. כן יודעים שיוקאנוביץ׳ נשאר למרות שסגר בפולהאם כבר והעזיבה היתה שאלה של זמן. כן יודעים שלקח לג׳ורדי חודשיים להחליט אם הוא מאמן או לא. מכבי, מאמנים וסחבת זה שלושה דברים שהולכים יחד. עד עכשיו לא פיטרת אף מאמן בקיץ, ככה שהשוואה למאמנים קודמים לא רלוונטית.

לא הבנתי את האגב 2.

לגבי האגב 3, להחתים מאמן טוב לשנה וחצי זה לא כישלון, להחתים ליצן שלא מתקשר עם הסביבה לשנה וחצי זה כן. תקרא לזה חכמה בדיעבד אם תרצה. ואורך החוזה מאוד משנה. אתה התחייבת מראש לשלם לו אחרי העונה הזאת. אם היה הולך לנו איתו אז סבבה, אבל לא הלך ועכשיו נדפקת. וגם בלי הסיפור הזה נדפקת כי מיטש צריך לשלם פיצויים על חוזה מגוחך. לא לכל מאמן אתה נותן חוזה זהה.

ואני לא יודע איזה סיפור היה איתו קודם, ולא יודע אם אז הוא גם לא היה בסדר.

בכוונה דיברתי על סחבת שאנחנו עדים לה. יכול להיות שהיו עוד סחבות אבל לדעתי פה מדובר על משהו שונה.

בגדול, בגלל שזה כבר די חוזר על עצמו, מה שניסיתי להגיד זה שבכלל לא בטוח שהבעיות הן מהצד שלנו. זה שיש מחלוקות לא בהכרח אומר שאחד הצדדים צודק. יכול להיות שליטו הבעייתי ויכול להיות שאנחנו, אבל להציג את המציאות כאילו הוא יכול לעשות מה שבא לו ואנחנו צריכים להגיד על זה אמן, כי אנחנו הצד שהפר את החוזה, לטעמי זה ממש לא נכון.

ובקשר לחוזה, מה שאמרתי זה שההחתמה היתה טעות, בלי קשר לאורך החוזה. הרי להחתים מאמן בסיטואציה כ"כ שברירית (שהיתה כשהוא חתם) זה מראה שסומכים עליו ומאמינים בו ואם מאמינים בו, אין סיבה שהחוזה לא יהיה לשנה וחצי. בדיוק כמו שהחתמת את בוס לשנה וחצי. זה שהוא לא מתאים זה טעות מההתחלה.

הבעיה זה שהקוקסינל הבן זונה הזה החליט שמשכורת של עונה שלמה זה לא מספיק, ובשיא חוצפתו דורש פיצוי על העונת אופצייה שיש לנו. חתיכת נוכל

אני לא מצליח להבין למה אנחנו משלמים כל כך הרבה למאמנים האחרונים

ועוד לשוטא וליטו. מאמנים שאין להם שום דבר מיוחד ברזומה, בלי קשר לתוצאות.

דווקא ליטו לא קיבל הרבה ,רק 300k לעונה.

שוטא לעומת זאת קיבל את כל החצפורי עם 800k ובאמת שאין לי מושג על מה ולמה.

חוץ מלהכשל כשלון נחרץ בטורקיה ולהיות עוזר של ואן חאל הוא לא עשה כלום.

מכבי הוציאו בכלל הודעה שליטו סיים את תפקידו?

בדקתי, ואפילו בהודעה על מינויו של ג'ורדי למאמן לא מזכירים את האידיוט הזה.

מכבי הוציאו בכלל הודעה שליטו סיים את תפקידו?

בדקתי, ואפילו בהודעה על מינויו של ג'ורדי למאמן לא מזכירים את האידיוט הזה.

לא

גם אני חיפשתי בשלושת ההודעות האחרונות שהמועדון הוציא, אף מילה על ליטו

המינוי של וידיגל מההתחלה לא היה מוסבר.
מאמן עם כרזימה ירודה כמו שלו, לא יכול להוביל את השחקנים לשום מקום.
חוץ מלהגיד את המילה "וורק" לא ראיתי ממנו שום דבר הקבוצה איתו רק ירדה למטה
ומוזר לי שהביאו אותו מההתחלה, כמו שהיה מוזר לי הסיפור עם ארבלדזה.

לג'ורדי יש כריזמה, ובניגוד לפרסומים השונים בתקשורת נראה מרוצה מאוד מזה שהוא הפך למאמן.
כנראה שהוא באמת החליט שהוא רוצה לשנות את הפאזה שלו, נקווה שאנחנו האוהדים לא נשלם את מחיר חוסר הניסיון.
בכל מקרה אני סומך על ג'ורדי בכל מהלך..

לא הבנתי על מי אתם כועסים

בדיוק כמו שיפטרו אתכם ממקום העבודה שלכם, שיש לכם חוזה לעוד עונה.

פשוט תבואו ותגידו שלום?לא תרצו כל עוד שקל ואפילו כפול

לא הבנתי על מי אתם כועסים

בדיוק כמו שיפטרו אתכם ממקום העבודה שלכם, שיש לכם חוזה לעוד עונה.

פשוט תבואו ותגידו שלום?לא תרצו כל עוד שקל ואפילו כפול

מכבי הסכימה לתת לו את העונה הבאה

הוא רוצה גם את המשכורת של העונה אחרי הבאה

הוא רוצה קיצר 2 משכורוץ מלאות של שנתיים