Jump to content

ליטו וידיגל- בלי קשר למה שייקרה בגביע

מאור ט

Recommended Posts

אופציה א': ליטו עוזב, לא מגיע שום רכש. אופציה ב': ליטו נשאר, אצילי, קניוק, ו-2-3 זרים. לוקח את אופציה א' קל.

ההרגשה שלי היא שיש סיכוי שנראה אותו עוד עונה (קטן, ברור, אבל קיים). חלום בלהות.

מי יכול לראות אותו?

מעדיף שלא יהיה רכש רק שלא ישאר

הוא אסון עדיף את שוטה כבר

אבל זבוב עף החוצה שאתה פותח חלון הוא תוקע את החלון.

חח חד אתה.

בקשר לזבוב, הפוך. הבעיה בזבוב שנכנס לאוטו זה שהוא לא יוצא לעולם. גם אם תפתח את הגג ואת כל החלונות הוא יזמזם לך באוזן.

בטח בסביבות 10-11, אתה בא לשבת איתי שם מ-9?

אני מביא קפה ועוגיות.

אני חושב שזה ב9.. לפני איזה חודשיים חזרתי מכיוון ראשון באיילון בסביבות 11 וחצי ובפקק לידי עמד מרסלו ברכב ניסן לבנה חדשה שומע מוסיקה ברזילאית. מפה לשם הוא חזר מהאימון שהיה לפי מה שהבנתי מאנגלית הלוקה שלו

ממליץ להתכונן נפשית לזה שליטו יישאר פה. שיהיה לנו בהצלחה.

אין מצב בעולם שהוא נשאר פה מבחינת חדר ההלבשה, הקהל וג'ורדי.

חתולה שחורה

היא אי פעם הביאה משהו טוב לארץ? השם שלה רק מקושר עם דרינצ'יצ'ים ווידיגאלים למיניהם

גם ג'ורדי התנהג בצורה מבישה

שניהם צריכים ללכת. גם על התוצאות שלהם וגם על ההתנהגות הילדותית.

אז תיהיה אמיץ ותכתוב- מיטש הביתה. או- מיטש אשם.

כי יורדי לא קשור לזה בשום צורה, ההפך, הציל אותך מצרה גדולה מאד עם המתחזה הזה.

ואם יורדי אשם ולא מפוטר- זה שווה למיטש אשם. אז אל תתבייש ותכתוב את זה.

אז תיהיה אמיץ ותכתוב- מיטש הביתה. או- מיטש אשם.

כי יורדי לא קשור לזה בשום צורה, ההפך, הציל אותך מצרה גדולה מאד עם המתחזה הזה.

ואם יורדי אשם ולא מפוטר- זה שווה למיטש אשם. אז אל תתבייש ותכתוב את זה.

לא ג'ורדי הביא את הבן זונה הזה ?

נראה לך שלמכבי כיף ההימרחות הזאת? שהיא עושה את זה בשביל הצחוקים?

מיצ כבר פיטר מאמנים, ובאופן כללי, מאמנים מפוטרים הרבה בעולם, תמיד הכל הסתדר סבבה. זה שעכשיו לא? קשה לי להאמין שזה מיצ. בתקופת מיצ אף פעם דברים לא התנהלו ככה. אנחנו היינו צד בכל הפעמים האלה, ליטו היה צד פעם אחת, אז סביר להניח שמי אשם?

כשמאמן סיים את העונה וכבר כמה שבועות אתה ממנב עוזר למחליף שלו, אבל המאמן העוזב עדיין מגיע לאימונים - אתה זה שלא נראה טוב.

מה קורה מאחורי הקלעים אני לא יודע. סביר להניח שמכבי מנסה למזער נזקים, ועדיין, לא פשוט להגיע להסכם על התרת חוזה מפלצתי כזה. זה סיכון שלקחת כשהחתמת אותו לעוד עונה. זאת היתה טעות.

בוא נגיד שבעתיד לוידיגאל יהיה הרבה יותר קל להסביר שלא מיהר לוותר על מאות אלפי יורו שמגיעים לו לפי חוזה, מאשר למכבי להסביר למה יש לה שני מאמנים.

הבן אדם לא צריך לקבל קללות, הוא צריך לקבל שיחת טלפון ולקבוע פגישה דחופה.

לא ג'ורדי הביא את הבן זונה הזה ?

אני דווקא שמעתי שאנגלידיס הביא אבל זה לא ממש משנה. לא יורדי הוא המפטר או המשלם פיצוי על התרת חוזה ועוד ועוד.

אם הוחלט שיורדי הוא המאמן, אז זה שהחליט, הוא מין הסתם זה שצריך לשחרר את הקודם.

סתם נשמע לי הגיוני.

דבר אחד לא הבנתי. מאיפה כולם הסיקו שהוא בדרך החוצה? אתרי "הספורט"? זה המקור שלכם?

שלא תבינו לא נכון. מת שיוחלף. אבל אנשים פה לוקחים כמה כתבות. מערבבים עם wishfull thinking ומתבאסים כשלא יוצא מזה כלום.

כשמאמן סיים את העונה וכבר כמה שבועות אתה ממנב עוזר למחליף שלו, אבל המאמן העוזב עדיין מגיע לאימונים - אתה זה שלא נראה טוב.

מה קורה מאחורי הקלעים אני לא יודע. סביר להניח שמכבי מנסה למזער נזקים, ועדיין, לא פשוט להגיע להסכם על התרת חוזה מפלצתי כזה. זה סיכון שלקחת כשהחתמת אותו לעוד עונה. זאת היתה טעות.

בוא נגיד שבעתיד לוידיגאל יהיה הרבה יותר קל להסכים שלא מיהר לוותר על מאות אלפי יורו שמגיעים לו לפי חוזה, מאשר למכבי להסביר למה יש לה שני מאמנים.

הבן אדם לא צריך לקבל קללות, הוא צריך לקבל שיחת טלפון ולקבוע פגישה דחופה.

בנוגע לחוזה, גם לא אוהבים פה שמאמן חותם לחצי עונה. לצורך העניין, גם בוס חתם לעונה וחצי.

בנוגע לסאגה, זה לא שעד עכשיו המאמנים שמכבי פיטרה הסכימו לא לקבל שקל. כשמפטרים מאמן שני הצדדים יודעים שהסיטואציה מורכבת וכל אחד עושה את ההתגמשויות שלו. גם לשוטא היה חוזה ענק ויצאנו מזה מהר. אנחנו את הנזק שלנו נאכל בכל הסדר, אבל אין סיבה שעושים לו דווקא.

דבר אחד לא הבנתי. מאיפה כולם הסיקו שהוא בדרך החוצה? אתרי "הספורט"? זה המקור שלכם?

שלא תבינו לא נכון. מת שיוחלף. אבל אנשים פה לוקחים כמה כתבות. מערבבים עם wishfull thinking ומתבאסים כשלא יוצא מזה כלום.

אחי הפעם הכתובת על הקיר די ברורה , הרי ברור שליטו וגורדי לא יכולים לראות אחד את השני , והביאו את הבחורציק הזה מספרד , ושכל התקשורת ללא יוצא מן הכלל כותבת את זה אז כנראה שיש דברים בגו , על אף חוסר האמון בתקשורת.

קראתי שהוא מתכוון להגיע מחר לאימון כרגיל וישר נזכרתי בפרק בסיינפלד שג'ורג' קוסטנזה כופה את עצמו בכוח בעבודה ולא מוכן להתפטר.

חחחחחחחחחחח אחד הפרקים הגדולים בהיסטוריה.

כשהמאמן והמנהל המקצועי מחליפים עקיצות הדדיות בתקשורת כשמפסידים גביע, סביר להניח שהם לא ימשיכו לעבוד ביחד. גורדי כאן, מי הולך?

כל שנה מתלוננים שבקושי יש מאמן בתחילת האימונים.

השנה מיץ׳ סידר לנו שלושה.

נעשה כמו בפוטובול

ג'ורדי מאמן ראשי

הספרדי- אחראי הגנה

תורג'מן- אחראי התקפה

ליטו- אחראי חילופים

ג'ורדי דיי עושה שמירת מנג'ר לפי הפרסומים...מנהל משחקים ורכש, אחרים יהיו אחראיים לtraining

כמה כוכבים ההוא ממדריד?

תביא פרופיל מנג'ר של החדש

ג'ורדי לא הביא את ליטו. כל הבלגן שיש עכשיו זה נטו על אנגלידיס ומיטש. הם בישלו את הדייסה וג'ורדי מתרחק מזה, בצדק.

נראה לכם שג'ורדי היה נשאר במכבי עם פיאסקו כזה?