Jump to content

ליטו וידיגל- בלי קשר למה שייקרה בגביע

מאור ט

Recommended Posts

"ליטו וידיגאל לא מוכן לוותר על כלום, הוא טוען להפרת הסכם"

במכבי ת"א רוצים למנות את ג'ורדי קרויף למאמן, ומנסים לצאת מהחוזים של האנגולי ועוזריו, אלא שהדבר כרוך בעלויות גבוהות: "גולדהאר הבטיח לליטו שימשיך"

http://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-783366

מאיפה בא לנו האנגולי הזה

ותודה לג'ורדי שלא רצה לאמן עד סוף העונה.

יש שמועה חזקה שהוא דווקא כן רצה לאמן, אבל גרנט שוחח עם גולדהאר והנחית לו על הראש את ליטו.

אם הנושא של התרת החוזה שלו לא סודר ולא יסודר עד האימון הראשון, אז סביר שהוא יעביר אימון. אין סיכוי שלא.

מתי האימון? לא מחרתיים?

יש שמועה חזקה שהוא דווקא כן רצה לאמן, אבל גרנט שוחח עם גולדהאר והנחית לו על הראש את ליטו.

אחרי כל משחק ג'ורדי התראיין ואמר שהוא לא רוצה לאמן, מה או מי שהביא את היצור הזה פחות מעניין כי זה לא היה קורה אם ג'ורדי היה מסכים להישאר על הקווים.

אחרי כל משחק ג'ורדי התראיין ואמר שהוא לא רוצה לאמן, מה או מי שהביא את היצור הזה פחות מעניין כי זה לא היה קורה אם ג'ורדי היה מסכים להישאר על הקווים.

הוא גם אמר מצד שני ברגעים מסויימים שזה לא הזמן להביא מאמן חדש בגלל רצף המשחקים ופתאום ליטו הופיע.

זה מאוד מאוד מעניין מי הביא אותו והאם יש לו אינטרסים כאלה ואחרים.

הוא גם אמר מצד שני שזה לא הזמן להביא מאמן חדש ופתאום ליטו הופיע.

זה מאוד מאוד מעניין מי הביא אותו והאם יש לו אינטרסים כאלה ואחרים.

לא נכון, הרבה אנשים לא הבינו אז נכון את מה שהוא אמר, הוא התכוון שלא היה נכון עד לרגע הראיון להביא מאמן, כי היו משחקים קשים, במילים אחרות מאותו רגע זה היה הזמן הנכון מבחינתו לשינוי.

איזה ייבוש לפרצוף זה אם פותחים ת'עונה ובמסיבת עיתונאים למרות כל הבלאגן קרויף מוכרז רשמית למאמן ווידיגל כזה יושב לידו בצד כמו מספר 2 כזה שלו חח...אם יש 2 מאמנים אז הוא לא יכול להגיד שפיטרו אותו או שפגעו בו,שילך למשפט או בוררות ובנתיים לא יאמן באמת ולא יראה שקל,בלי קשר אני חושב שזאת היתה החלטה אידיוטית אחת הגדולות שעשו מי לעזאזל מחתים מאמן כזה ליותר מעונה? את אוסקר וסוזה לא החתימו עם אופציה לשנתיים....טיפשי

התלבטות בינו לבין "צפוי".

עומר אצילי צפוי לחתום במכבי בימים הקרובים כבר בערך חודש.

המשותף לשניהם זה ששומעים עליהם מ״מקורבים לשחקן אמרו״ או ״בסביבת השחקן אמרו״ והאהוב עלי - ״במכבי תל אביב אמרו״

לא ייאמן מה שהולך איתו

אפילו בהפועל חיפה של כץ לא קורים כאלו דברים. צריך לשים סוף לשוק הזה ומיד

הפועל חיפה של כץ הביאו בלם אלכוהוליסט

אם היה לי מושג איך מעלים ג'יפים,ממים וכ"ו, הייתי שם פה את מאט הארדי צועק "דיליט דיליט דיליט" (המתעניינים מבינים בוודאי)...

זה שעוד לא נפתח נושא של שלום וביי לגביו, מתחיל להלחיץ ממש...

אם היה לי מושג איך מעלים ג'יפים,ממים וכ"ו, הייתי שם פה את מאט הארדי צועק "דיליט דיליט דיליט" (המתעניינים מבינים בוודאי)...

זה שעוד לא נפתח נושא של שלום וביי לגביו, מתחיל להלחיץ ממש...

2956882.jpg

2956882.jpg

מתחיל לחבב אותך......

אם מישהו יודע לשים ג'יפ שרואים אותו עושה זאת יחד עם כל הקהל, כאנלוגיה לאוהדי מכבי באשר הם, תבוא עליו הברכה....