Jump to content

בחירת שם לארכיון האוהדים של מכבי

Shlomix

181 members have voted

1. 1. הבחירה המועדפת עליכם:

• ויקימכבי
      8
    • מכביפדיה
      95
    • אחר (הצעה בתגובות)
      11
    • מכביון
      25
    • בית מכבי
      20
    • המכביה
      18
    • מכביסטוריה
      4

Recommended Posts

תודה למנהל שהעביר את הנושא לפורום הנכון :)

רק אם אפשר, בבקשה תוסיפו את ההצעות הרלוונטיות לסקר, אין לי הרשאות לניהול סקר בפורום הזה.

תכל'ס. או המכבייה או בית מכבי.

אין ספק שאלו רעיונות טובים, אבל צריך לזכור שכרגע המכביפדיה הזו מיועדת רק לכדורגל (ואם הכוונה היא ליצור מכביפדיה שתתאים לכל הענפים, כדאי שנדע מעכשיו, כי אח"כ כבר יהיה די מסובך לשנות), אז אולי השם לא יושב משהו?

אין ספק שאלו רעיונות טובים, אבל צריך לזכור שכרגע המכביפדיה הזו מיועדת רק לכדורגל (ואם הכוונה היא ליצור מכביפדיה שתתאים לכל הענפים, כדאי שנדע מעכשיו, כי אח"כ כבר יהיה די מסובך לשנות), אז אולי השם לא יושב משהו?

המכבייה הוא האיצטדיון ההיסטורי שלנו בכדורגל ולכן שם ראוי. בית מכבי זה השם של מקום מושבם של משרדי האגודה, בימים שגם הכדורגל היה חלק מהאגודה (למיטב ידיעתי), ולכן אין מניעה, בין אם זה רק לכדורגל ובין אם לענפים נוספים.

ארכיון מכבי לזכרו של צבי גוטצייט

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=49705

אני לא יודע אם צריך לציין את זה בכותרת של הארכיון, כי יש משהו יפה בשם נקי שמכבד את כל האגודה, אבל חייבים להוקיר בפרויקט אנשים יקרים שכבר לא איתנו, בין אם אוהדים ובין אם אנשי צוות השחקנים מרכזיים.

אגב, הכדוריד הפנו לאדם ששמו הוא לא צבי אבל מכנים אותו כך, זה על שמו של צבי גוטצייט? חתיכת כבוד אם כן.

אני לא יודע אם צריך לציין את זה בכותרת של הארכיון, כי יש משהו יפה בשם נקי שמכבד את כל האגודה, אבל חייבים להוקיר בפרויקט אנשים יקרים שכבר לא איתנו, בין אם אוהדים ובין אם אנשי צוות השחקנים מרכזיים.

אגב, הכדוריד הפנו לאדם ששמו הוא לא צבי אבל מכנים אותו כך, זה על שמו של צבי גוטצייט? חתיכת כבוד אם כן.

לא אחי...