Jump to content

קצת שמח הרבה עצוב

ravid

Recommended Posts

ברור שאין מה להשוות והעונה זה השפל הגדול בהיסטוריה אבל זו לא הייתה עונה גדולה בכלל (מצחיק להגיד על טרבל ישראלי וגביע יורוליג אחרי פיינלפור משוגע)

הפסדנו 9 פעמים בליגה הישראלית כולל 28 הפרש להפועל ירושלים ביד אליהו ואפילו את המשחק השני בצמד משחקי האליפות הפסדנו ביד אליהו לחיפה - אבל זכינו. גם ביורוליג היו לנו 9 הפסדים כולל תבוסה נוראית ב35 הפרש לצסק"א.

החודש האחרון היה פיק מטורף כולל הפיינלפור החלומי אבל בכל זאת.. ההתרסקות התחילה עוד מלפני ועכשיו אנחנו חוזים בתוצאות, ולצערי יש לי הרגשה שזה לא הולך להשתפר בעתיד הקרוב.

ברור שאין מה להשוות והעונה זה השפל הגדול בהיסטוריה אבל זו לא הייתה עונה גדולה בכלל (מצחיק להגיד על טרבל ישראלי וגביע יורוליג אחרי פיינלפור משוגע)

הפסדנו 9 פעמים בליגה הישראלית כולל 28 הפרש להפועל ירושלים ביד אליהו ואפילו את המשחק השני בצמד משחקי האליפות הפסדנו ביד אליהו לחיפה - אבל זכינו. גם ביורוליג היו לנו 9 הפסדים כולל תבוסה נוראית ב35 הפרש לצסק"א.

החודש האחרון היה פיק מטורף כולל הפיינלפור החלומי אבל בכל זאת.. ההתרסקות התחילה עוד מלפני ועכשיו אנחנו חוזים בתוצאות

.

זו סתם היתה הבלחה חד פעמית שהכל התחבר עם הרבה מזל, בדיעבד זה רימה אותנו ופגע בנו עוד יותר בשנים שמאז.

אבל תמיד כיף להיזכר, שפתאום חצי מדינה העלתה סטטוסים על מכבי. עכשיו אני מרגיש לבד כאילו אני מנוי של קבוצה עם אלף אוהדים.

החודש האחרון היה פיק מטורף כולל הפיינלפור החלומי אבל בכל זאת.. ההתרסקות התחילה עוד מלפני ועכשיו אנחנו חוזים בתוצאות, ולצערי יש לי הרגשה שזה לא הולך להשתפר בעתיד הקרוב.

אמת ויציב

העונות הטובות באמת האחרונות שלנו לאורך זמן היו 2011 (עונה כיפית לאללה) ו-2012

גם 14/15 היתה עונה טובה. מקום שני בשלב הראשון ושלישי בטופ 16 רק שאז קיבלנו בהצלבה את אוברדוביץ' ופנר, ולדעתי גם הקבוצה של 13/14 לא היתה עוברת אותם.

אמת ויציב

העונות הטובות באמת האחרונות שלנו לאורך זמן היו 2011 (עונה כיפית לאללה) ו-2012

2011 זו העונה עם פארגו ופרקינס?

ממש נהניתי ממכבי אז. אם לא הפציעות הייתה יכולה להיווצר פה מיני-שושלת

גם 14/15 היתה עונה טובה. מקום שני בשלב הראשון ושלישי בטופ 16 רק שאז קיבלנו בהצלבה את אוברדוביץ' ופנר, ולדעתי גם הקבוצה של 13/14 לא היתה עוברת אותם.

רביד, ב-15 התחילה הנפילה. היו לנו השפלות כמו התבוסה בבית בדרבי 20 הפרש, ה-30 הפרש בחוץ לי-ם וההפסד הביתי המביך לצדביטה זאגרב. בחלק הראשון של הטופ16 דווקא ניצחנו כמה משחקים גולל ריאל וברצלונה ואז הפסדנו בבית לאלבה ברלין ושם התחילה הנפילה. עוד גרדנו הצלבה שחטפנו בה סוויפ, אחכ כבר הצטברו פציעות והקבוצה נגמרה על ההפסד הבלתי ייאמן לאילת בפלייאוף 3-2 (אחרי שהובלנו 2-0 ובמשחק השלישי הובלנו 13 בתחילת הרבע הרביעי...).

2011 זו העונה עם פארגו ופרקינס?

ממש נהניתי ממכבי אז. אם לא הפציעות הייתה יכולה להיווצר פה מיני-שושלת

אמת. העונה הכי כיפית בפער עם הפסקי זמן של דיוויד שתי דקות לסיום רבע 4 כי השחקנים החוצפנים נתנו להפרש לרדת מ- +30 ל- +20.

אלמלא הפציעה של פרקינס אני בטוח שאנחנו גם לוקחים את היורוליג.

אלמלא הפציעה של פרקינס אני בטוח שאנחנו גם לוקחים את היורוליג.

אני בטוח בזה,

ואני לא האמנתי שהוא לאלקח שחקן ההגנה של אותה שנה ביורוליג (אם אני לא טועה לקח אותה דיאמנטידיס) וזאת היית העונה הכי מהנה שראיתי ממכבי בעשור האחרון

הזיכרון שלכם קצת עקום.

פרקינס היה שחקן אוברייטד שתקע את ההתקפה של מכבי.

הקבוצה נראתה הרבה יותר טוב אחרי שהוא נפצע ופניני נכנס לחמישייה במקומו.

פארגו עשה הגנה לא פחות טוב וכשנתנו לו את המושכות בחלק ההתקפי הקבוצה קפצה כמה דרגות.

העונה של פארגו, פרקינס ואיידסון היתה מטורפת.

זאת היתה העונה בה הכי נהניתי לצפות במשחקים בשנים האחרונות.

הזיכרון שלכם קצת עקום.

פרקינס היה שחקן אוברייטד שתקע את ההתקפה של מכבי.

הקבוצה נראתה הרבה יותר טוב אחרי שהוא נפצע ופניני נכנס לחמישייה במקומו.

פארגו עשה הגנה לא פחות טוב וכשנתנו לו את המושכות בחלק ההתקפי הקבוצה קפצה כמה דרגות.

הקבוצה נראתה מעולה אותו, ודרסה אינספור קבוצות גם בארץ וגם ביורוליג איתו.

בלעדיו שיחקה הקבוצה 3 וחצי משחקים באירופה בסה"כ (חלק ממשחק 3 מול ויטוריה, משחק 4 מול ויטוריה, הפיינל פור)

איזה נוסטלגיה, פרקינס היה שחקן חייתי.. לא היה אולי שחקן התקפה גדול (למרות שהיו לו התפוצציות, אני זוכר בתור שחקן חיפה תפר איזה משחק סביב ה8 שלשות), אבל היה בלוק בהגנה.. השילוב שלו עם פארגו היה קטלני

הייתה עונה חרא וגם טייריס היה חרא עד סוף העונה

הרבה מזל ופוקס

אחרי העונה שאנחנו עוברים, אתה באמת יכול לקרוא לעונה ההיא חרא? עזוב איך שהיא התסיימה, אפילו העונה עצמה שהייתה רעה לא הייתה חרא כמו עכשיו.

אחרי העונה שאנחנו עוברים, אתה באמת יכול לקרוא לעונה ההיא חרא? עזוב איך שהיא התסיימה, אפילו העונה עצמה שהייתה רעה לא הייתה חרא כמו עכשיו.

עכשיו זאת קטגוריה חדשה ע"ש השפדן