Jump to content

איצטדיון לשנה הבאה

kobisr

Recommended Posts

זרים בכירים בפוסיקט? ישש סוף סוף הזרים התותחים של ספורט1 הגיעו

אולי הכוונה בכלל לזרים לכדורגל ולא לזרים-זרים. שגיב יחזקאל ומי עוד?

בדיעבד, היה צריך לעשות הכל כבר לפני שנתיים בכדי שאנחנו נשחק במושבה פלוס יציע מאחורי השער. אולי אפילו שני יציעים (אפילו לא זמניים )לדעתי זה היה צריך לבוא אפילו על חשבון רכש וגם עליית מחירי המנויים הייתה מתקבלת בהבנה.

אוהד כדורגל לא צריך לבזבז יום שלם בגלל משחק בית. זכור לי גם שהמושבה נבנה תוך התחשבות בכך שיהיה קל להגדיל אותו.

מה היה רע אם היה לנו איצטדיון שהוא 5 דק מרמת גן ויכול להכיל 15-18 אלף אוהדים. לא רק כשבלומפילד בשיפוצים , אלא גם בגלות של השזרוע.

אני מתנחם בכך שאם יש מישהו שאני סומך עליו ב100 אחוזים לגביי הצורך שלו שנהיה מרוצים , זה מיץ׳.

אבל עדיין , חבל שלא הצליח להגדיל את המושבה ולתת לנו בית נורמאלי לפחות ל3 עונות.

עד דצמבר אנחנו בוודאות בנתניה .

מה יקרה אחרי זה , זה כבר תלוי בהנהלה שלנו

מה קורה בדצמבר?

לא נראה לי שמכבי תתעסק במעבר באמצע עונה.

אם אין סיבה ממש טובה, זה גם לא קביל מבחינת המנהלת/התאחדות

ואני שוב אומר

לחץ מצידנו יכול להכריע את ההחלטה

אני שלחתי שתי מיילים למכבי בחודשיים האחרונים

עוד כמה מאות כאלה וזה יכול להשפיע מאוד

תציפו את המועדון

מייל כזה לוקח 5 דקות

לצאת מהפקק בנתניה ביום נתון לוקח 50

אצטדיון המושבה על הכוונת של מכבי ת"א

הצהובים עשויים להציע פיצוי לבני יהודה כדי שתעבור לשחק בראשון לציון. שני שחקנים זרים בכירים בקבוצה בילו במועדון חשפנות עד לשעות הלילה המאוחרות ועזבו את המקום רק סמוך לארבע לפנות בוקר

מכבי תל אביב עשויים לשחק בעונה הבאה באיצטדיון המושבה בפתח תקווה, כך מתברר ממסרים שהועברו בימים האחרונים ממקורבים למועדון לאנשי בני יהודה.

על פי אחת התוכניות האפשריות, שעדיין לא הועלתה להצעה רשמית אלא רק על ידי העברת מסרים, מכבי תשחק במושבה בעוד בני יהודה תפוצה על ידה בתשלום כלשהו ותעבור לשחק בראשון לציון. בימים הקרובים עשויות להיערך שיחות בין הצדדים, אולם גורם המקורב לשני המועדונים כבר העלה את הרעיון הראשוני.

679768.jpg

להמחשה בלבד.

בנושא אחר, בימים האחרונים בילו שני שחקנים זרים בכירים במועדון החשפנות 'פוסיקט' עד לשעות הלילה המאוחרות, ועזבו את המקום רק סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר. השניים נראו על ידי מספר אנשי ספורט בכירים שבילו אף הם במקום.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4965181,00.html

חחחח

679768.jpg

להמחשה בלבד.

בנושא אחר, בימים האחרונים בילו שני שחקנים זרים בכירים במועדון החשפנות 'פוסיקט' עד לשעות הלילה המאוחרות, ועזבו את המקום רק סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר. השניים נראו על ידי מספר אנשי ספורט בכירים שבילו אף הם במקום.

המילים "בכירים" חשפה אותם.

בדיוק הרגע יושב מנכל\בעלים של הפועל תל אביב, זאב גרינברג, ואומר שלפי מה שהוא הבין מכבי רוצה לעבור למושבה.

יושב איפה?

לא הבנתי למה צריך לפצות את בני יהודה?!?

גם אני לא הבנתי, גם אם בני יהודה תישאר במושבה אפשר להיות במושבה, כרגע יש רק 2 קבוצות מליגת העל במושבה, אפשר 3...

בני יהודה רצתה לעבור לאצטדיון בראשון לציון מזמן, כנראה הם זיהו שמכבי רוצה לעבור למושבה ורוצים לעשות קצת כסף..

לא סביר ש-5 קבוצות ישחקו באותו מגרש לא משנה באיזו ליגה הן, גם ככה חרשו לו את הצורה

כשיש מישהו שמוכן לקחת על עצמו פרוייקט של הקמת אצטדיון מודרני, או להיות שותף, מורחים אותו מכל כיוון.

בטוח שכל אוהד מוכן לזרוק עוד 100-200 שקל על מנוי כדי שיבנו את היציע הזה.

שלא נדבר על עלויות הדלק שיהיו יותר משתלמות.

בטוח שכל אוהד מוכן לזרוק עוד 100-200 שקל על מנוי כדי שיבנו את היציע הזה.

שלא נדבר על עלויות הדלק שיהיו יותר משתלמות.

לפי הדיבורים אז, בזמנו זה נפל כי מכבי נתנה לעיריית פ"ת כמה הצעות: שהם יממנו את היציעים (או ישתתפו), מכבי תממן לבדה ואז רק היא תשתמש ביציע, או שבמידה ושאר הקבוצות שמארחות במושבה רוצות להשתמש ביציעים הן ישלמו למכבי.

עיריית פ"ת דרשה שגם מכבי תממן לבדה את היציעים וגם שכל קבוצה שמאחרת במושבה תוכל להשתמש בהם חופשי.

לא סביר ש-5 קבוצות ישחקו באותו מגרש לא משנה באיזו ליגה הן, גם ככה חרשו לו את הצורה

אין מגרשים.

אפשר לארח בסמי עופר אם בא לך