Jump to content

איצטדיון לשנה הבאה

kobisr

Recommended Posts

ברור, ודיברתי על יתרון מקצועי ביחס לנתניה, לא ביחס לבלומפילד.

נתניה זה אצטדיון פתוח ב-2 כיוונים מה שגורם לאיבוד האפקט של הביתיות. חוץ מזה יש את כל העניין של המרחק והפקקים..

רמת גן זה האיצטדיון שהכי מבטל קהל בעולם

רק 30,000 ומעלה נותן איזה שהיא אווירה של קהל, וגם היא לא של עידוד כי לא שומעים את העידוד של 11 אפילו בשער 12.

להשוות אותו לנתניה, עם כל המוגבלויות שלו מהבחינה הזו, זה פשע.

רמת גן זה האיצטדיון שהכי מבטל קהל בעולם

רק 30,000 ומעלה נותן איזה שהיא אווירה של קהל, וגם היא לא של עידוד כי לא שומעים את העידוד של 11 אפילו בשער 12.

להשוות אותו לנתניה, עם כל המוגבלויות שלו מהבחינה הזו, זה פשע.

אם אתה עושה סה"כ של פלוסים ומינוסים על כל האופציות ר"ג לוקח

דיברתי ספציפית על עניין הקהל. פלוסים ומינוסים זה כבר עניין סובייקטיבי. לדעתי איצטדיון רמת גן זה פשע נגד הכדורגל ואסור לקחת אותו בחשבון, אבל זכותך לחשוב אחרת.

המושבה זה הביצה והתרנגולת - אם נשחק במושבה אין מספיק מקומות, אם נשחק בנתניה הרבה אוהדים לא יחדשו את המנויים שלהם ואז יהיה אפשר לארח במושבה. בקיצור, אכלנו אותה.

גדול שלך. מתאר אחד לאחד את המצב

לכולנו נמאס מנתניה והמושבה כנראה שלא ייצא לפועל.

אני חושב שלנוכח האופציות, מעבר לטדי יפתור חלק גדול מהבעיות שלנו.

לא יהיו לנו את הפקקים ההזויים בכביש החוף (לעומת כביש החוף, הדרך לירושלים בסדר גמור), גם יהיה לנו אצטדיון עם 30 אלף מקומות וגם יש לנו דובדבן בקצפת - לשים את הקהל האורח בדרומי. ומעל הכל - אצטדיון הכי ביתי שיש בארץ ויחזיר לנו חלק מההרתעה של משחקי הבית.

אני חושב שזה הפתרון הטוב ביותר מבין האופציות הקיימות, אבל לפי מה שהבנתי אצטדיון טדי יעבור שיפוץ בקיץ אז אפשר לשחק בנתניה בהתחה ולעבור לטדי בהמשך.

רק המושבה.

במכבי חייבים לעשות מאמץ נתניה סיוט ר"ג בית קברות.

לכולנו נמאס מנתניה והמושבה כנראה שלא ייצא לפועל.
אני חושב שלנוכח האופציות, מעבר לטדי יפתור חלק גדול מהבעיות שלנו.
לא יהיו לנו את הפקקים ההזויים בכביש החוף (לעומת כביש החוף, הדרך לירושלים בסדר גמור), גם יהיה לנו אצטדיון עם 30 אלף מקומות וגם יש לנו דובדבן בקצפת - לשים את הקהל האורח בדרומי. ומעל הכל - אצטדיון הכי ביתי שיש בארץ ויחזיר לנו חלק מההרתעה של משחקי הבית.
אני חושב שזה הפתרון הטוב ביותר מבין האופציות הקיימות, אבל לפי מה שהבנתי אצטדיון טדי יעבור שיפוץ בקיץ אז אפשר לשחק בנתניה בהתחה ולעבור לטדי בהמשך.

אחי נסיעה לירושלים כל משחק בית זה סיוט.

ברור, ודיברתי על יתרון מקצועי ביחס לנתניה, לא ביחס לבלומפילד.

נתניה זה אצטדיון פתוח ב-2 כיוונים מה שגורם לאיבוד האפקט של הביתיות. חוץ מזה יש את כל העניין של המרחק והפקקים..

בר"ג הקהל במזרחי ובמערבי רחוק יותר מהדשא, קהל בדרומי אין (פתוח), ובצפוני יש כיסאות ריקים כל כך רחוקים מהיציע שזה שקול לאם היה פתוח.

אין שום בעיית ביתיות בנתניה, האצטדיון עצמו בסדר גמור (חוץ מזה שזאת סאונה בקיץ, אבל זה גם היה נכון על בלומפילד ביציעים עם הגג. ואני בכנות חושב שזאת בעיה רצינית, מקווה שיש איך לפתור אותה ושמתכוונים לעשות את זה בבלומפילד החדש, בהנחה שאי פעם באמת ייבנה), וגם התוצאות שלנו שם. העניין של המרחק והפקקים בשביל רוב האוהדים זה משהו אחר. אני לא אומר שלא צריך להתחשב בו (לצערי הרב צריך), אבל קשה לי להאמין שיש מישהו שיש לו אנטי לאצטדיון הזה בלי שיצטרך לעמוד בפקק, כי בפני עצמו הוא בסדר גמור, ובמשחקים הגדולים האווירה אולי היתה פחות טובה מבלומפילד, אבל הרבה יותר טובה מהזוועות שהתרגלנו אליהן בכדורגל הישראלי בימים שבהם טדי ובלומפילד היו האצטדיונים היחידים הראויים.

זה קצת מזכיר את האנטי של אנשים לסמי עופר כשהתעקשו שמנוכר כששיחקנו בליגת האלופות. הוא לא, הוא בסדר גמור, וגם האווירה שם בסדר גמור. כל מה שיש הוא שזה לא היה הבית שלנו, הרגשנו בעונש, היינו צריכים לנסוע, ושיחקנו במקום שאנחנו מזהים עם מכבי חיפה. בגמר 6-2 או בחצי גמר מול סכנין היתה אווירה אדירה, וכשחיפה תחזור להיות קבוצה סביר להניח שהוא יהיה מבצר.

בפעם האלף.

אין שום קשר בין מספר הקבוצות במושבה לבין האם מכבי תשחק שם. אם מכבי הייתה מגיעה לסיכום אם המושבה היא הייתה משחקת שם לפני בני יהודה והפועל.. (או כל קבוצה שהיא לא משהו פתח תקווה)

בכל מקרה,

במושבה לא נשחק ואני לא רואה אופציה חוץ מנתניה. מה אני גם מציע? להתרכז בירידה של הפועל ולא הסיוט נסיעה למגרש ה"בית" שלנו.

עומר. האצטדיון בנתניה גם אם נתעלם שניה מהמדרגות (סיוט) ומהגעה+חניה+חזרה (שזה אחד הפרמטרים הכי חשובים וה-פרמטר שפוסל את רוב המגרשים) אז נשארנו עם אצטדיון חמוד, לא יותר.

אין בו מספיק מקומות באמת להוות בית ולארח משחקים גדולים, הוא לא סגור והדשא שלו לא עומד בקצב המשחקים שמשוחק שם.

כן, יש אצטדיונות גרועים ממנו. אבל הוא גם פתרון רע. סיוט. אחת הנקודות הכי כואבות בחיים שלי היום.

אז הוא בנתניה. סבבה. הבנו. אבל תפסיק לתת לו לגיטימציה בגלל זה. אנשים עוד יאמינו לך.

מכבי עם sms שמנפץ את כל הפנטזיות ...

״מנויים יקרים,

לקראת המכירה וחידוש המנויים לעונה הבאה, רק רצינו להזכיר ולבקש מכם לשמור על כרטיס המנוי הנוכחי כדי שיוכל לשמש אתכם גם לעונה הבאה.

תודה רבה״

לא יכול לצטט אבל לא דובר שזו העונה האחרונה עם לאן ??

אם אני לא טועה אומרים את זה כל שנה

סידור במושבה זו האופציה הראשונה מבחינתי. מוכן לוותר על המנוי שלי כדי שאחרים יסבלו פחות. הלוואי שיצליחו להסתדר שם על יציע זמני או משהו.

רמת גן עדיפות שנייה. אצטדיון מחורבן ואנחנו נרצה למות בחורף, והוא עדיין עדיף על כל נסיעה לנתניה.

נתניה- חלאס.

1f4e2.png רגע לפני שהעונה נגמרת ולקראת העונה הבאה, רק נזכיר לכם, מנויים יקרים, לשמור על כרטיס המנוי הנוכחי כדי שיוכל לשמש אתכם גם לעונה הבאה.

18447676_1474457339258964_57326525791413

הסמס הזה לא אומר כלום... לא כתוב משהו על נתניה

הלוואי וזה היה רק בגדר של SMS - מכבי פירסמה הודעה בפייסבוק (2 הודעות מעלי). אולי כאוהדים הדבר היחדי שאנחנו יכולים לעשות זה בסגנון ההלוויה שערכנו השבוע - יקבל מספיק תהודה.

פותח רשימת הקדמה לרכישת מנויים לנתניה.

רואה כמה נרשמו, משער ש85% יחדשו... בום סוגר עם המושבה כי יש מספיק מקומות...

פשוט פטנט גאוני שמכבי לא יכלו לחשוב עליו, אבל לא בוא נזיין את האוהדים שיבואו לנתניה כל שבועיים ושרבע אצטדיון ריק