Jump to content

אל תקנו את הפושטק של אדם טל

כפכף הזהב

Recommended Posts

לפני שנכנסתם לנושא הזה.

ועכשיו, כשאתם כאן, מה נהיה עם זה?

כל הפייסבוק שלי מפוצץ כבר שבועות במודעות ממומנות על איזה אחד שקוראים לו אדם טל שכביכול הקים תוכנית אש לשיווק שותפים ודרכה אפשר לעשות ארגזים.

שאפו על הגימיק השיווקי כשבימים האחרונים כל המודעות והסרטונים הן "אל תקנו". ואז אתה מחכה קצת ומופיע "לא לפני שתשמעו על הבונוסים המפגרים שאני מחלק עד 3323242 ש"ח!" "תוכנית הפושטק של אדם טל היא הדבר הכי טוב מאז המצאת הלחם הפרוס!"

גיגול קצר מוצא רק כתבות מפרגנות בעלות כותרות קליק בייט.

קיצר,

מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?

הונאה או משהו אמיתי שרק פראיירים כמוני הם לא חלק ממנו?

שקר.

ואיך יודעים שזה שקר? כי הם (הוא ואלו שעובדים איתו וממליצים עליו) לא מספרים כלום.

מה זה תוכנית שותפים? אתה לא מקבל שום מידע על הנושא.

פרסום שמתחיל בשקר מעניין מה יש בו לאחר מכן.

תחום שמתחיל להיות חזק יותר ויותר.

בניגוד לטירוף שהיה סביב אמזון ואי ביי בהם היית, לרוב, רוכש מוצר מסוים, מטביע לוגו משלך ועובד עם ספקים מבלי באמת להתעסק באחסון המוצר וחזרות, פה מדובר על תיווך שבין לקוחות למוכרים/נותני שרות. תחום שיכול להניב כסף, אבל הדרך שהוא מציג את זה כאילו הכסף הוא ממש מעבר לפינה ואתה רק צריך להרשם בכדי לקחת אותו, היא נבזית בעיני.

הוא בונה על מספרים גדולים, הוא הולך לרשום כמה מאות של אנשים ביחד כשכל אחד משלם כמה אלפי ש"ח, התמיכה תהיה מאוד בעייתית. אם כבר להכנס לתחום, ממש לא ככה ולא במחירים שהוא דורש.

תחום שמתחיל להיות חזק יותר ויותר.

בניגוד לטירוף שהיה סביב אמזון ואי ביי בהם היית, לרוב, רוכש מוצר מסוים, מטביע לוגו משלך ועובד עם ספקים מבלי באמת להתעסק באחסון המוצר וחזרות, פה מדובר על תיווך שבין לקוחות למוכרים/נותני שרות. תחום שיכול להניב כסף, אבל הדרך שהוא מציג את זה כאילו הכסף הוא ממש מעבר לפינה ואתה רק צריך להרשם בכדי לקחת אותו, היא נבזית בעיני.

הוא בונה על מספרים גדולים, הוא הולך לרשום כמה מאות של אנשים ביחד כשכל אחד משלם כמה אלפי ש"ח, התמיכה תהיה מאוד בעייתית. אם כבר להכנס לתחום, ממש לא ככה ולא במחירים שהוא דורש.

בקיצור מדובר בפירמידה נוספת סטייל you should be here וכל הקשקושים האלה?

ואם כבר כניסה לתחום, יש אופציה באמת טובה?

יש לא מעט קורסים ברשת שמתעסקים בתחום השיווק שותפים שהוא דיי רחב בסך הכל.

אני לא יכול לומר על כל אחד כי אני לא מכיר את כולם ואני תמיד אומר רק את מה שאני יודע.

אלו שאני כן מכיר, הם לא פירמידה. רוב האופציות לא ממש מתאימות, לדעתי, לבחור הפשוט. הקורס של אדם טל שרוצה באזור הארבעת אלפים - חמשת אלפים ש"ח, עבור קורס שרוב מי שנרשם לשם, זה בעיקר בגלל הפחד לפספס משהו ואם תשאלו אותו, אין לו מושג מה הולך ללמוד בכלל. כן. עד כדי כך.

ההצגה של הדברים כמשהו כל כך פשוט שאתה רק צריך להירשם והשאר כבר יקרה הוא רע. התחום הזה יכול להניב בהמשך, לאחר שתשקיע קצת מזמנך בהתחלה ואז זה יקח עוד קצת זמן ואז כמו כל דבר, יש כאלה שמצליחים יותר ויש כאלה שמצליחים פחות.

אגב, הוא בעצמו אמר באחד הימים האחרונים שההרשמה לקורס הכניסה לו יותר ממה שעשה בשיווק השותפים. אז, תבינו לבד כמה השיווק פה הוא חסר ואגרסיבי.

אם אתם נכנסים לתחום, תוודאו כי אתם נכנסים במחיר שפוי, עם תמיכה ונקודות יציאה ברורות במהלך כי כמו הרבה דברים בחיים - לא כל דבר מתאים לכולם.

יום יבוא ואנשים יבינו שאם לא שיחק לך המזל, אין דבר כזה כסף קל בחיים.

לא אם קוראים לך משה הירקן ולא אם קוראים לך אמנון שעשוע ממובילאיי.

אתם סקפטיים מדי. אפשר ללמוד ולהכנס לתחום מבלי להוציא אלפי ש"ח, עם תמיכה וגם להרוויח כסף.

אז כנראה שאם אתם לא יחידי סגולה וזה תקף לדיי כל תחום בחיים, לא תוכלו לעזוב את העבודה שלכם, אבל אולי כן להרוויח הכנסה צדדית.

זה שאתם לא רואים את זה כרגע, לא אומר שזה לא קיים וכולם נוכלים.

ברנדון רואים שאתה בתחום

לפי איך שאתה מדבר על התחום ובעצם לא אומר דבר

חחחחחחחחחחח....ענק

והאמת שכתבתי בהתחלה מה זה - אתה מתווך בין לקוח פוטנציאל למוכר ומקבל עמלה על מכירה/השארת פרטים/הקלקה ועוד.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר גרופון, ישרוטל. הם מציעים תוכניות שותפים. הם יתנו לך קישור יעודי שאותו תוכל לפרסם ברחבי הרשת או אופ-ליין. כל מי שיגיע דרכך, תקבל ממנו עמלה.

זה בכלליות. בתוך זה יש פרסומים שהם ממומנים - זה בעיקר מה שאדם טל עושה לדעתי. בכדי להבין את התחום אתם צריכים להבין משהו פשוט - כמעט כל פעולה שאתם עושים ברחבי האינטרנט, יש מישהו שמרוויח מזה. אתם פשוט צריכים להיות האדם שמרוויח מזה. זה לא תוך שניה ו-99 אחוז מהאנשים לא עושים מזה עשרות אלפי ש"ח. הרוב מוכרים חלומות כי יש מי שקונה אותם.

לא ראיתי, אבל שיווק שותפים זה לא סקאם - אם הוא מתכוון למה שאני מכיר:

שיווק שותפים זה בעצם לקחת מוצר של מוכר מסויים באמזון או באיביי ולפרסם את המוצר דרך פלטפורמות שאתה מכיר ויש לך קהל שם (בלוג, עמוד הפייסבוק שלך, עמוד היוטיוב שלך וכדומה) או לחלופין לפתוח קמפיינים לאותו מוצר בפייסבוק, גוגל, טאבולה וכו', ולגזור ממכירת המוצר כ 10% או משהו כזה.

זה דבר שמאוד הולך באמזון, שוב, אם זה מה שהוא מתכוון, וזו דרך מאוד טובה להרוויח כסף בלי לרמות אף אחד.

אהה אם הוא מתכוון לאפילייט אז הכל טוב.

איזה שם פלצני הבאתם פה: "שיווק שותפים"

יש אנשים שעושים מהחרא הזה ים כסף בכל מיני קבוצות פייסבוק כמו ALIBUY , בגלל שיש הרבה סתומים שלא יודעים לחפש באתרים השונים אז הם מבקשים ממנו שימצא להם מוצרים, הוא כולה עושה חיפוש ושולח להן לינק ממומן שלו.

אהה אם הוא מתכוון לאפילייט אז הכל טוב.

איזה שם פלצני הבאתם פה: "שיווק שותפים"

יש אנשים שעושים מהחרא הזה ים כסף בכל מיני קבוצות פייסבוק כמו ALIBUY , בגלל שיש הרבה סתומים שלא יודעים לחפש באתרים השונים אז הם מבקשים ממנו שימצא להם מוצרים, הוא כולה עושה חיפוש ושולח להן לינק ממומן שלו.

זה לא אפילייט.