Jump to content

צנציפיר בכותרת ראשית בעיתון ידיעות "מפגן השנאה"

snufkin

Recommended Posts

זה שהפועל היו עושים את זה זה לא אומר שגם אנחנו צריכים לרדת ברמה. לא מדבר על הלויה אלא על המסכות ושריפת בובה.

אם זה היה הפוך היינו מתחרפנים פה מעצבים ובצדק.

לגבי האובר סיקור - תפנימו. תקשורת אדומה. יחפשו אותנו. אפשר להתנהג כאילו הכל על הזין ונמשיך לקבל עונשים או חס וחלילה מיץ׳ יראה משהו שלא מתאים לו וילך. ואפשר להתנהל קצת יותר חכם ולא לשחק לידיים שלהם.

צריך צריך לרדת ברמה. מסיכות בובה הכל. לדרוך להם על הלב בכל הכוח.

ותודה לצנציפר שצילם ושם כותרת ראשית בעיתון כדי שהם לא יוכלו לפספס.

זה שהפועל היו עושים את זה זה לא אומר שגם אנחנו צריכים לרדת ברמה. לא מדבר על הלויה אלא על המסכות ושריפת בובה.

אם זה היה הפוך היינו מתחרפנים פה מעצבים ובצדק.

לגבי האובר סיקור - תפנימו. תקשורת אדומה. יחפשו אותנו. אפשר להתנהג כאילו הכל על הזין ונמשיך לקבל עונשים או חס וחלילה מיץ׳ יראה משהו שלא מתאים לו וילך. ואפשר להתנהל קצת יותר חכם ולא לשחק לידיים שלהם.

מסכים לגבי הבובה, כל השאר היה כשר ואפילו היה דרוש לעשות משהו כזה ושמח שנעשה דבר כזה.

בקשר למיץ׳, תפסיקו לחשוב שהוא ילך מפה מסיבה כזאת או אחרת. הוא לא מתנהל כמו ישראלי מצוי וחשבתי שאנשים פה לפחות כבר הבינו את זה.

באמת שאני לא מבין על מה כל המהומה.. כל התקשורת מלאה בסיסמאות כמו "מזעזע" או "נחצה קו אדום" וקריאות למועדון לגנות את התנהגות האוהדים. אולי פספסתי משהו אתמול?

באמת שאני לא מבין מה רוצים מאיתנו,לא הלכנו למישהו על הראש צחקנו על המועדון שלהם,תקשורת מזדיינת חבל שלא חטפו יותר חזק בסכנין

בתכלס אני לא מבין ממה אתם מתפלאים.

גם אם "לא עשינו כלום", זה מצטלם מצוין עבור התקשורת.

כשרואים את רעולי הפנים, עם בובה של תינוק נשרפת וברקע טקס הלוויה - ברור שיעשו מזה מטעמים.

אין בעיה לסנגר גם כשצריך - למעט שריפת הבובה שהייתה לחלוטין פחות במקום (ולו בשל הקונוטציה לאובארוב), אין כל פסול באירוע הקומי שהרים הארגון.

תנו לכולם לצעוק ולגנות, אין פה בסיס לדברי הסתה וכו'.

הבובה הייתה בהקשר של איש הפועל מסוים שעבר טראומה מזעזעת בחיים כמו שורה, מני לוי או רגב פנאן - או סתם בובה כללית חסרת זהות?

הבובה הייתה בהקשר של איש הפועל מסוים שעבר טראומה מזעזעת בחיים כמו שורה, מני לוי או רגב פנאן - או סתם בובה כללית חסרת זהות?

באותה מידה זו הייתה יכולה להיות בובה של צב נינגה

אולי הבובה היתה טיפה מוגזמת אבל זה לא היה משהו נורא. הכל היה כללי, שום דבר ספציפי.

הבעיה היא שזה לא כתבת טינופים בתחתית ynet, שאפשר פשוט לא להיכנס. חצי עמוד שער בידיעות זה חתיכת דבר. אני מאוד מקווה שצנצי הממורמר לא יוציא ככה את העצבים שלו עלינו, כי אלו דברים שעלולים ליצור דה לגיטימציה לקהל שלנו, מה שכמובן רחוק מאוד מהמציאות.

באותה מידה זו הייתה יכולה להיות בובה של צב נינגה

אתה מסית, נמצה איתך את הדין. רגע מי פה בעצם המסית? אפשר לבקר או לא להסכים עם חלק, אבל אין כמו פופוליזם זול וצביעות של הפועל ע"ח אוהדים.

האמת שעכשיו כל התקשורת מתנפלת אז אני מקווה שנמשיך לשים עליהם זין ולא ניתן להם להשפיע ולעשות את הסיפור למשהו שלא היה.

היה שם משהו אישי נגד איש/גזע/מגדר מסוים?

כל עוד זה לא נגד איש מסוים, ואין שם חיטוט בטראומות זוועתיות כמו שואה, אונס, אובדנות, דכאון לאחר לידה, מוות בתאונות דרכים, בליעות לשון, גזענות וכו - זה פחות נורא ממה שיש ביציעים כל שבוע מחדש, לדעתי.

באמת שאני לא מבין על מה כל המהומה.. כל התקשורת מלאה בסיסמאות כמו "מזעזע" או "נחצה קו אדום" וקריאות למועדון לגנות את התנהגות האוהדים. אולי פספסתי משהו אתמול?

פופוליזם זול ועלוב.