Jump to content

צנציפיר בכותרת ראשית בעיתון ידיעות "מפגן השנאה"

snufkin

Recommended Posts

http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/birmingham-fans-carry-aston-villa-7822980

דוגמה קצת יותר אלגנטית ומצחיקה... אפילו הסדרנים צוחקים.

גנבת לי, בדיוק רציתי לפרסם את זה פה. נתקלתי בסרטון הזה בשנה שעברה ביום שבו זה קרה, וכבר אז זה היה נראה לי משעשע, למרות שאין לי כמובן דבר נגד אסטון וילה. כשראיתי את הקבר שהפנאטיקס סחבו אתמול זה הדבר הראשון שעלה לי לראש. עם זאת, אני לא חושב שבתקשורת באנגליה התרגשו מזה... :g:

כי באמת חצו קצת את הגבול, הבובה של התינוק עם הצעיף והאש זה אשכרה נראה כמו מעשה קלאסי אולטראס הפועל, ובעיניי אפשר והיה צריך לוותר על זה...

כל השאר, גדול.

כי באמת חצו קצת את הגבול, הבובה של התינוק עם הצעיף והאש זה אשכרה נראה כמו מעשה קלאסי אולטראס הפועל, ובעיניי אפשר והיה צריך לוותר על זה...

כל השאר, גדול.

לא, לא חצו שום גבול.

מי שחושב שזו חציית גבול או מעשה מזעזע הוא בנאדם טרחן ומעיק שיחפש להיות טרחן לא משנה מה יעשו.

אותי לא מעניינת התקשורת ואוהדי קבוצות אחרות, שיקבלו מחלות אחד אחד אותי מעניין הגיס החמישי באוהדי מכבי שמחפש לקבל את האישור של שני הגורמים הראשונים כדי למצוא חן בעיניהם, אני יודע שאני נכנס עכשיו לוויכוח ישן ומאוס אבל הרבה מאותם אנשים זה אלו ששורקים בוז בכל שיר שלא עובר להם חלק באוזן וגורמים לעוד יותר תסיסה.

לא, לא חצו שום גבול.

מי שחושב שזו חציית גבול או מעשה מזעזע הוא בנאדם טרחן ומעיק שיחפש להיות טרחן לא משנה מה יעשו.

אותי לא מעניינת התקשורת ואוהדי קבוצות אחרות, שיקבלו מחלות אחד אחד אותי מעניין הגיס החמישי באוהדי מכבי שמחפש לקבל את האישור של שני הגורמים הראשונים כדי למצוא חן בעיניהם, אני יודע שאני נכנס עכשיו לוויכוח ישן ומאוס אבל הרבה מאותם אנשים זה אלו ששורקים בוז בכל שיר שלא עובר להם חלק באוזן וגורמים לעוד יותר תסיסה.

דבר ראשון אני לא מחפש שום אישור של שום גורם וכל התקשורת מעניינת את הזין באמת. דבר שני שירים שאני לא מסכים איתם/ מתנגד להם אני פשוט לא שר, לא עושה בוז ולא כלום.

לא אמרתי שזה מעשה מזעזע זה פשוט מתאים לאוהדים שמעבר לכביש ואנחנו לא כאלה. ולא רןצים להיות כאלה. ויש מספיק דרכים להשפיל ולרמוס גם בלי לשרוף בובות, לא נהנתי לראות את זה. זה נראה כמו ניסיון זול למשוך תשומת לב.

אתמול חרדים שרפו בובה של חייל צה"ל בל"ג בעומר, מעניין שמה שבחרו לכתבת שער זו שריפה של בובה של אוהד הפועל ואין שום אזכור לחרדים.

אתמול חרדים שרפו בובה של חייל צה"ל בל"ג בעומר, מעניין שמה שבחרו לכתבת שער זו שריפה של בובה של אוהד הפועל ואין שום אזכור לחרדים.

בום

לנעול.

אני נשפך פה מצחוק תראה איך הם מתוסכלים שהפועל ירדו ליגה חחחחחחחחח

שידורי יום הזכרון, כמו בסוף המשחק שלהם

שידורי יום הזכרון, כמו בסוף המשחק שלהם

מנסים לבאס את אוהדי מכבי חחחחחחח

איזה נחשים

פרימו קורא בפורום חחחחחחח

אין גבול לצביעות

זכור לי שידיעות אחרונות בעצמם פרסמו לפני כמה שנים בכותרת הראשית שלהם מודעת אבל על מות המכביזם

לא זוכר מתי בדיוק,אם אחרי ההפסד 4-0 לעכו או ההפסד לשמשון בגביע או בכלל אחרי הפסד בדרבי או משהו כזה.אבל זכור לי בוודאות.

מישהו זוכר את זה ויש לו במקרה תמונה של זה?

אין גבול לצביעות

זכור לי שידיעות אחרונות בעצמם פרסמו לפני כמה שנים בכותרת הראשית שלהם מודעת אבל על מות המכביזם

לא זוכר מתי בדיוק,אם אחרי ההפסד 4-0 לעכו או ההפסד לשמשון בגביע או בכלל אחרי הפסד בדרבי או משהו כזה.אבל זכור לי בוודאות.

ZkDnBGz.jpg

כבר שנים שאני שומר את המוסף הזה.

אין גבול לצביעות

זוכר את המקרה, לא זוכר מתי זה היה..

אייטם ביציע - "חילול קברים".

בלי קשר למה אני מסכים ומה לא, ויש פה אחלה אנשים שהם עורכי דין

עורכי דין הם חתיכת טיפוסים...איכס.

שלמה שרף מדבר על אלימות.

הגזען שונא הנשים שגם היה אלים בשידורים שלו, קרוב המשפחה של יובל נעים.

איזה ערוץ מביך.