Jump to content

נושא ליגה לאומית 2017/2018 ע"ש הפועל תל-אביב

Omer

Recommended Posts

למה שפיפ"א יתחילו ללחוץ פתאום

קיבלו דחיה כדי לראות אם הם נשארים.

הם נשרו, מה שאומר שהנושים רוצים את הכסף.

אתה בטוח? לי נראה שזה כרגיל, דחיה לעתיד בלי שום בקרה/הגדרה

ממה שנדמה לי, כן.

מקווה שהפועל פ"ת וכפ"ס יעשו חיזוק נכון

ובכלל נראה כמה גיבורים יהיו הניסנובים שמהטוטו וטלויזה יקבלו בקושי 2 מיליון שקל

ובפיפ"א יתחילו ללחוץ לקבל הכספים על כל הפסקי דין נגדם

למה שפיפ"א יתחילו ללחוץ פתאום

עדיף להם שאת הנקודות מפיפ"א יורידו להם בלאומית זאת ליגה בדיחה, נתניה עלתה בקלות עם 9- והורדת נקודות על ידי פיפ"א/אופ"א זה 6.

מה קורה עם הזרים שלהם? כמה יש להם? כמה מותר בלאומית? האם יש להם חוזים לעונה הבאה? מה עושים אם יש יותר זרים עם חוזה ממה שמותר?

מה קורה עם הזרים שלהם? כמה יש להם? כמה מותר בלאומית? האם יש להם חוזים לעונה הבאה? מה עושים אם יש יותר זרים עם חוזה ממה שמותר?

מותר שלושה זרים.

יש להם את צ׳יבויקה וסיטון.

שואל ברצינות - חדרה ומרמורק עלו ללאומית, שעריים והפועל ירושלים ירדו והפועל נצרת עלית נשארה? איך זה עובד שם?

שואל ברצינות - חדרה ומרמורק עלו ללאומית, שעריים והפועל ירושלים ירדו והפועל נצרת עלית נשארה? איך זה עובד שם?

2 יורדות אוטומטית <-> 2 עולות אוטומטית מליגה א׳ צפון וליגה א׳ דרום.

1 הולכת למבחנים <-> 1 עולה למבחנים מפלייאוף ליגה א׳, המנצחת בלאומית, המפסידה ב-א׳.

לא יהיו יותר דרבים. הפועל תתפרק, את חובות פיפ"א הם ייצטרכו להחזיר, הם לא מספיק מגובשים כדי להרים קבוצה מליגה ג. הניסנובים לא מסוגלים באמת לשים כסף בשביל להעלות ליגה והם צריכים סגל חדש לגמרי כדי לא להאבק על ירידה לליגה א.

לדעתי הפועל תל אביב לא תחזור לליגת העל לעולם

תודה ל

אריאל הרוש, עופר ורטה, מרקו סימיץ', אדי גוטליב, שמואל שיימן, ניקולאס גורובסוב, נמניה ניקוליץ', דאמיר שובשיץ', שגיב יחזקאל, חן עזרא, ארון שוינפלד, עומרי אלטמן, בן רייכרט, אוראל דגני, גל שיש, צליל חתוכה, אביחי ידין, דולי מנגה, אנס מחאמיד, קלאודיו בומבה, ויאם עמאשה, ישראל זגורי, דודו ביטון, איציק שולמייסטר, איברהים ספורי, רז שלמה, שי אליאס, דסליי טגניה, אור אוסטוינד, עדן הרשקוביץ, רועי דיין, יהונתן לוי, חסן אבו זייד, שחר הירש, סער בנבנישתי, עמית ביטון, ג'ון צ'יבויקה, מייקל סיטון, טוטו תמוז, מוטי ברשצקי, אזקיאל אנדואסל, אייל משומר, ג'וזף גנדה.

אגדות אחד אחד

ג׳וזף הזה זה ההוא שהיה עליו תוכנית כשהוא היה בן 12 במכבי לא?

לא יהיו יותר דרבים. הפועל תתפרק, את חובות פיפ"א הם ייצטרכו להחזיר, הם לא מספיק מגובשים כדי להרים קבוצה מליגה ג. הניסנובים לא מסוגלים באמת לשים כסף בשביל להעלות ליגה והם צריכים סגל חדש לגמרי כדי לא להאבק על ירידה לליגה א.

לדעתי הפועל תל אביב לא תחזור לליגת העל לעולם

אחי, אתה אופטימי

האמת שישי בצהריים זה זמן בן זונה למשחק כדורגל

פעם היה משחק של ליגת העל ביום שישי! איפה הימים

האמת שישי בצהריים זה זמן בן זונה למשחק כדורגל

פעם היה משחק של ליגת העל ביום שישי! איפה הימים

אני זוכר שני משחקים של מכבי ביום שישי, שניהם בבלומפילד. אחד מול עירוני ראשון, ניצחנו, היה ביום הולדת שלי או יום לפניו או אחריו ב-2002. השני מול נצרת עילית (?) ב-2006 עם ההתפרצות של ברקוביץ' על מאיר לוי שקיבל עליה אדום. אחד המשחקים הכי חמים שזכורים לי. היה סיוט לשחק בצהריים.

אני זוכר שני משחקים של מכבי ביום שישי, שניהם בבלומפילד. אחד מול עירוני ראשון, ניצחנו, היה ביום הולדת שלי או יום לפניו או אחריו ב-2002. השני מול נצרת עילית (?) ב-2006 עם ההתפרצות של ברקוביץ' על מאיר לוי שקיבל עליה אדום. אחד המשחקים הכי חמים שזכורים לי. היה סיוט לשחק בצהריים.

נגד נצרת עילית שברקוביץ' וקאנן הורחקו היה המשחק האחרון ששיחקנו ביום שישי.

זוכר גם ב2001/02 נצחון 2-1 על הפועל פ"ת עם גול של מני בנגיחה מהקרן בתוספת זמן.

חח איזה גארבג' זה היה, גם כל בלומפילד היה ריק, היינו איזה 3,000-4,000 צופים.

אני זוכר שהתבאסתי שהגענו למצב שמשדרים אותנו בשישי, אפילו שזו הייתה נצרת עילית.

איזה קטע ששנה הבאה הפועל ישחקו נגדם בשישי.

ב2006 זה היה בגביע הטוטו נראה לי

ובכלל בעונה הזאת ראינו את נצרת עלית איזה 5 פעמים עם דוארטה! ישן...