Jump to content

ועל רקע חגיגות האליפות של בש

Recommended Posts

אני חושב שזה הזמן לחזור למציאות וללכת לישון :blink:

תודה להפועל שגרמה לי לשכוח מזה למשך שעתיים שלמות.. לפחות זה. שנה הבאה מחזירים את הצלחת והפעם ל-6 שנים רצופות ומעלה.

רגע, לב"ש היו חגיגות אליפות?

והם ברקע ומישהו לא סיפר לי?

ראיתי שער השבהת כולי מבסוט פתאום מראים לי את שלומי שבת ואלונה ברקת שרים בבמות, למההההההה להרוס חגיגה?

חייב לציין שפתאום כשחגגתי את הירידה קלטתי כמה זה שבש לקחה אליפות מעניין לי ת'ביצה. מעניין אותי שאנחנו לא לקחנו + 3 לחיפה + מקום 6 + פאקינג הפועל ירדה ליגה.. העונה הזאת על גבול המושלמת מבחינתי

להיות מכביסט זה לדרוש מעצמך את הטוב ביותר, לא לחשוב שצריך להסתובב עם שק על עצמך בכל פעם שאתה לא מקום ראשון. יש להיות תחרותי ויש להיות ריאלי. אי אפשר לזכות בהכל כל שנה. כשלא זוכים, צריך לכוון לתקן בשנה הבאה.

בין זה ובין לחגוג את המוות של הפועל ת"א אין שום קשר.

להיות מכביסט זה לדרוש מעצמך את הטוב ביותר, לא לחשוב שצריך להסתובב עם שק על עצמך בכל פעם שאתה לא מקום ראשון. יש להיות תחרותי ויש להיות ריאלי. אי אפשר לזכות בהכל כל שנה. כשלא זוכים, צריך לכוון לתקן בשנה הבאה.

בין זה ובין לחגוג את המוות של הפועל ת"א אין שום קשר.

איימן סיסטר

חייב לציין שפתאום כשחגגתי את הירידה קלטתי כמה זה שבש לקחה אליפות מעניין לי ת'ביצה. מעניין אותי שאנחנו לא לקחנו + 3 לחיפה + מקום 6 + פאקינג הפועל ירדה ליגה.. העונה הזאת על גבול המושלמת מבחינתי

גם אני ככה.

היצורים של ב״ש משתגעים מזה, מסתבר שהיו להם חגיגות וזה מרטיט לכולם את הביצה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.