Jump to content

סדרת גמר הפלייאוף בכדוריד

דקסטר

Recommended Posts

כל מי שעוקב אחרי הקבוצה במהלך השנה יודע כמה החבר'ה האלו שמשחקים עם הסמל המרגש על הלב נותנים מעצמם וכמה מגיע להם לקבל מאוהדיה של מכבי תל-אביב בחזרה, לפחות לקראת סיום העונה המטורפת הזאת.

אז לכל מי שעקב גם מרחוק וקרא על ניצחונות פה בפורום או בפייסבוק של הקבוצה ועלה לו חיוך קטן, כל מי שראה את גמר הגביע בטלוזיה והתרגש בסיום עם הראיון הענק של דן טפר - מחר זו ההזדמנות שלכם!

אחרי שכבר הביאו גביע, החבורה בצהוב רוצה לעשות היסטוריה ולזכות בדאבל ראשון!

מחר, יום שישי 12/5 שעה 16:00 באולם התיכונט (שושנה פרסיץ 3, צפון תל-אביב) המשחק ראשון בסדרת הגמר מול מכבי ראשל"צ, תבואו.

*אם מישהו מעוניין בכרטיסים במחיר מוזל אנא צרו קשר עם נדב (המכונה "צבי") - 052-4486104*

gyojc4d1z0mn.png

יאללה מכבי.

• 11 months later...

שלום לכל הצהובים.

שמי נדב ואני לקחתי את המושכות בשנים האחרונות בכדוריד בהיעדר מעיין.

אני אפתח בזה שהסדרה השנה שלנו, גם בלי יתרון הביתיות, גם כי אני מכיר את הקבוצות ואנחנו לא נופלים מהם, וגם כי אני מכסיסט! אין דבר כזה להפסיד.

כל מי שמגיע, ותביאו איתכם חברים ומשפחה אוהדי מכבי, אין אוהד שישאר בחוץ אני אדאג לכולם לכרטיסים!

הקבוצה רוצה שתגיעו.

בנוסף יש תפאורות למשחקים צריכים אנשים שיתפעלו ושיזיזו כמובן זה בנוסף ללעודד את הקבוצה, אין הבדל בין מכבי רגל וסל לכדוריד, מכבי זה מכבי!!

אשמח שלכל מי שיש בעיה, כמו כרטיסים, איך להגיע, רוצה לתת הצעות או סתם ככה, מוזמן להתקשר ולשלוח הודעה מתי שהוא רוצה, זה חשוב להפיץ את הגמר הזה לכולם כי זה שלנו!!!

מוזמנים גם לשאול שאלות פה ולהפיץ לכולם שיש עוד קבוצה שמביאה תארים..

נדב 0524486104