Jump to content

מלפפוני 2017-2018 שאר הליגה

snufkin

Recommended Posts

גרשון הוא לא סתם עוד שחקן. הוא בלם טוב מאוד שיכול לשחק גם מגן שמאלי וגם כבלם בשלישייה אחורית. אם הוא בשוק ויורדי לא הסתער עליו זה יצטרך לשורת המהלכים המוזרים שלו הקיץ.

רק לי הקיץ של חיפה מזכיר את עונת הגלקטיקוס 1,2? אני גם בטוח במאה אחוזים שהוא גם יגמר כמו שאנחנו סיימנו עם הגלקטיקוסים שלנו.

גיא לוזון המאמן שלהם, אין באמת אופציה אחרת.

גרשון הוא לא סתם עוד שחקן. הוא בלם טוב מאוד שיכול לשחק גם מגן שמאלי וגם כבלם בשלישייה אחורית. אם הוא בשוק ויורדי לא הסתער עליו זה יצטרך לשורת המהלכים המוזרים שלו הקיץ.

רמי גרשון זה שחקן שצריך להיות במכבי אם הוא מחליט לחזור לארץ, ובהחלט צריך להילחם עליו. זה אומר שנצליח להשיג אותו?לא בטוח, כי תמיד יש את ההחלטה של השחקן ואת ההעדפה שלו. יש שחקנים שאפילו אם תציע להם 100 אלף יורו יותר, הם עדיין יעדיפו את הקבוצה השניה, מה גם שב"ש מסתמנת כקבוצה שלא מפחדת להתחרות איתנו מבחינת משכורות.

מפה ועד להגיד שג'ורדי צריך ללכת הביתה או שזה ביזיון? אובר דרמטיות. ברק בכר צריך ללכת הביתה על זה שאצילי לא חתם אצלו?או על זה שרועי קהת העדיף את חיפה על ב"ש?

גרשון תפור על עמדת הבלם השמאלי אצלנו ובנוסף לא תופס עמדה של זר,

אם הוא באמת מעוניין לחזור לארץ ג'ורדי צריך לעשות הכל כדי להביא אותו.

נרדמנו וגרשון עובר לחיפה? או הכל שמועות

לא חושב שנרדמנו. לחיפה יש גם כסף, הסוכן, המאמן וכו' יש נסיבות שבגללן הוא יכל לבחור בחיפה.

"עסקת רמי גרשון, עליה פורסם לראשונה ב "ידיעות אחרונות" ו-ynet ספורט, רחוקה עדיין מסיכום. מכבי חיפה רוצה מאוד את השחקן, אבל ראשי המועדון מבינים שמדובר בעסקה יקרה מאוד ובוחנים אופציות נוספות."

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אם רמי גרשון חוזר לארץ ולא חותם אצלנו אז ג'ורדי/מנספורד או מי שלא אחראי על הרכש חייב לקבל כאפה.

רק אני רואה בו עוד בלם סביר פלוס? (יש לנו כבר שלושה כאלה)

לא עדיף לשים את הכסף על בלם זר?

אני גם מעדיף זר, אבל כרגע יש לך מקום לזר אחד ועושה רושם שזה יהיה קשר אחורי, במצב כזה אתה חייב את גרשון.

צריך להתחשב בעובדה שטב"ח כנראה יפרוש בסיום העונה ואז אתה נשאר רק עם טיבי ופיליפנקה.

אני מאוד מקווה שבמידה ומוותרים עליו זה בגלל שישקיעו בבלם.

אליאל הושאל לרעננה??

קראתי גם, רשום שם שאליאל פרץ שבר את הרגל בחמישי אז מניח שיש עוד שחקן עם אותו שם או שטעו כמעט כרגיל

*הנה, שינו ל"אליאל אמסלם"

בלם מצויין!! הלוואי ויבוא ואז גם ישאר מקום לזר קיצוני למקרה שעטר לא יבוא

גרשון נחמד, לא הרבה יותר מזה. כשטיבי טוב הוא יותר טוב מגרשון. בכל מקרה צריך בלם זר.

אין סיבה להתאבד עליו, יש לנו 3 בלמים ישראלים מצוינים ואל תפרישו את טבח ככ מהר.

חוץ מזה, יש משהו מאוד חשוד ומסריח אם הוא יעבור לחיפה, כי זה לא יקרה סתם. קשה לי להאמין שאחרי שמכבי ובש רצו אותו והוא סירב הוא פתאום יבוא לחיפה. לדעתי זה או משחקי דודו דאהן או שהפציעה שלו יותר קריטית ממה שמפורסם עליה.

גרשון נחמד, לא הרבה יותר מזה. כשטיבי טוב הוא יותר טוב מגרשון. בכל מקרה צריך בלם זר.

אין סיבה להתאבד עליו, יש לנו 3 בלמים ישראלים מצוינים ואל תפרישו את טבח ככ מהר.

חוץ מזה, יש משהו מאוד חשוד ומסריח אם הוא יעבור לחיפה, כי זה לא יקרה סתם. קשה לי להאמין שאחרי שמכבי ובש רצו אותו והוא סירב הוא פתאום יבוא לחיפה. לדעתי זה או משחקי דודו דאהן או שהפציעה שלו יותר קריטית ממה שמפורסם עליה.

בחיפה יש לו הרכב מובטח די בוודאות, זה כנראה השיקול הראשון שלו.

לדעתי הסיפור איתו רק התחיל, תהיה פה איזה חפירה של שבוע-שבועים שהוא מתלבט, מתייעץ, קרוב לסיכום, פגישה שם ומה לא.

בחיפה יש לו הרכב מובטח די בוודאות, זה כנראה השיקול הראשון שלו.

לדעתי הסיפור איתו רק התחיל, תהיה פה איזה חפירה של שבוע-שבועים שהוא מתלבט, מתייעץ, קרוב לסיכום, פגישה שם ומה לא.

גם במכבי ובש הוא היה בהרכב מן הסתם. וגם אם לא, שחקן שמשחק שנים בבלגיה לא יבוא לפח בחיפה רק בשביל מקום מובטח בהרכב.

גם לדעתי הוא לא יבוא וזה יפול על "פערים תקציביים" כי יענקלה נשיא כ"כ שפוי.