Jump to content

מלפפוני 2017-2018 שאר הליגה

snufkin

Recommended Posts

לפי ספורט 5 מלמד אמור לחתום בחיפה .. לא כלכך מבין מה הם מנסים לעשות שם.

מה הבעיה? לקראת ינואר ישחקו עם

עטר קאיו בוזגלו

דמארי

רוקאביצה, ורמוט, מזרחי ומלמד בספסל

מה הבעיה? לקראת ינואר ישחקו עם

עטר קאיו בוזגלו

דמארי

רוקאביצה, ורמוט, מזרחי ומלמד בספסל

זה נראה לי חלק קדמי קטסטרופה מבחינה הגנתית, לא מאוזן

זה נראה לי חלק קדמי קטסטרופה מבחינה הגנתית, לא מאוזן

אכן נראה לא מאוזן

מעבר להגנה עצמה יש להם את - אלברמן, הבולגרי ההוא, נטע לביא ועוד 2 צעירים מהנוער

אני מניח שהזר הנוסף שלהם יהיה לקישור

ג'ק אני הבנתי לפי הרמזים, אין לי מידע קונקרטי ממקור שיודע על פניה/גישושים וכו'. הכוונה בשאלה שלי אם לך יש מקור כזה או שגם אתה מסמך על הרמזים בתקשורת והלך הרוח הכללי?

חלוץ נבחרת בלגיה הצעירה נחת כדי לנהל מו"מ עם פאנקיג מכבי פ"ת. שיחק באנדרלכט. נראה לא רע בכלל.

לוזון הזה נבלה יודע להנחית לפה אחלה זרים

ג'ק אני הבנתי לפי הרמזים, אין לי מידע קונקרטי ממקור שיודע על פניה/גישושים וכו'. הכוונה בשאלה שלי אם לך יש מקור כזה או שגם אתה מסמך על הרמזים בתקשורת והלך הרוח הכללי?

כשרשמתי בשבוע שעבר כולם עשו חשבונות איזה זר צריך לאגף, אם אני משתף מידע זה כי העבירו לי אותו.

כמו עם העזיבות של רייכרט וורמוט והחזרה של שרן, תמיד יכול להיות שעסקה כזאת או אחרת תיפול בגלל זה אני מעדיף לרמוז ולא להיות ברור מדי, גם כי יש כאן מלא כתבים.

חלוץ נבחרת בלגיה הצעירה נחת כדי לנהל מו"מ עם פאנקיג מכבי פ"ת. שיחק באנדרלכט. נראה לא רע בכלל.

על סמך מה נראה לא רע?

כי סטטיסטית הוא לא בדיוק חלוץ טוב.

כשרשמתי בשבוע שעבר כולם עשו חשבונות איזה זר צריך לאגף, אם אני משתף מידע זה כי העבירו לי אותו.

כמו עם העזיבות של רייכרט וורמוט והחזרה של שרן, תמיד יכול להיות שעסקה כזאת או אחרת תיפול בגלל זה אני מעדיף לרמוז ולא להיות ברור מדי, גם כי יש כאן מלא כתבים.

אוקי. תודה.

סליחה, אבל לא בראון ולא אייבנדר שווים הרכב במכבי. גם לא חיימוב ולא ראדי. ספק אם הם שווים סגל.

הסגל הישראלי של מכבי לא נופל מזה של ב"ש.

היתרון של ב"ש בסגל הוא בזרים: אוגו, וואקאמה, ויטור. גם קורהוט הוא מגן סולידי. קונאקה והחלוץ אמורים להיות טובים גם כן.

אם נשים רגע את באטוקיו בצד, שני הזרים שלנו, שהם טובים וראויים, בערך באותה הרמה של אלו של ב"ש (פחות או יותר. השוואה פרטנית היא פחות חשובה רגע) הם שוער וחלוץ. זה אומר שאין לנו אף שחקן בין שתי קצוות המגרש שיראה עליונות על היריבים שלו. לב"ש יש שלושה כאלה. אולי יותר. יש הבדלים נוספים. בכר הוא מאמן מצויין, וטרנר הוא אצטדיון טוב והכל נכון. אבל ההבדל הגדול הוא בזרים לא בשום דבר אחר.

העדיפות שלהם בזרים זה בגדר המובן מאליו.

אבל בגלל מגבלת הזרים, הישראלים הם אלו שעושים את ההבדל בין קבוצה טובה לקבוצה טובה מאוד, ואני כן חושב שהישראלים שלהם בסך הכל מנפקים יותר תוצרת מאשר הסגל הישראלי שלנו.

השחקנים שציינת בוודאי אינם עילויים, ואם היו שחקני הרכב במכבי, לא בדיוק הייתי המאושר שבאדם, אבל לא חושב שהם נופלים מהפרצים והריקנים שאצלנו(עם כל הכבוד וההערכה), הדיון בעיקרו הינו סובייקטיבי, ולכל אחד יש את המחשבות שלו, אבל בסוף מה שמכריע זה מבחן התוצאה, ושם בשנתיים האחרונות אנו נכשלים למולם...

אבל בגלל מגבלת הזרים, הישראלים הם אלו שעושים את ההבדל בין קבוצה טובה לקבוצה טובה מאוד, ואני כן חושב שהישראלים שלהם בסך הכל מנפקים יותר תוצרת מאשר הסגל הישראלי שלנו.

השחקנים שציינת בוודאי אינם עילויים, ואם היו שחקני הרכב במכבי, לא בדיוק הייתי המאושר שבאדם, אבל לא חושב שהם נופלים מהפרצים והריקנים שאצלנו(עם כל הכבוד וההערכה), הדיון בעיקרו הינו סובייקטיבי, ולכל אחד יש את המחשבות שלו, אבל בסוף מה שמכריע זה מבחן התוצאה, ושם בשנתיים האחרונות אנו נכשלים למולם...

יש שם מכלול שמרכיב קבוצה טובה, כולל המאמן.

אבל הישראלים שלנו, ברובם לא נופלים ואפילו עולים על שלהם.

בוא ניקח את המובילים.

תגיד לי אתה מי עדיף ברוב המקומות:

דסה, טב"ח, גולסה, אצילי, מיכה, שוינפלד מול ביטון, צדק, איינבינדר, מליקסון, זריהן, שהר.

בעיניי הישראלים הבכירים של מכבי לא פחות טובים.

אנחנו צריכים לפגוע בזרים שנביא. זה הכל.

על סמך מה נראה לא רע?

כי סטטיסטית הוא לא בדיוק חלוץ טוב.

יש לפורום PTSD מחלוצים שחורים מגודלים.

גם אם יחתימו עכשיו את אמבמבה תראה כאן הודעות על חלוץ זר אכזר מפחיד.

אם באר שבע היו משחקים עם 2-3 זרים אני בספק אם הם היו לוקחים אליפות, הישראלים כאן לא פחות טובים מהישראלים שלהם ובחלקם גם טובים יותר.

יש לפורום PTSD מחלוצים שחורים מגודלים.

גם אם יחתימו עכשיו את אמבמבה תראה כאן הודעות על חלוץ זר אכזר מפחיד.

חולה על התיאורים האלה של one וכל השיט של המדיה "מכבי פ''ת תנחית/תחתים את חלוץ אנדרלכט"

כותרת מפוצצת על כלום הבנאדם מושאל כבר 5 שנים רצוף לא עשה כלום בקבוצה מספרים אללה יסטור

בערך כמו שתצא מחר הודעה של אופירה סטייל "שאלקה תחתים את החלוץ הנוצץ של מכבי ת''א-דור ג'אן"

אני לא רואה את עטר ובוזגלו משתפים פעולה יחד בחיפה ואם כן אז זה נס.....מקצועית הייתי מעדיף את בוזגלו כי יש לו יותר מה לתרום כיום לקבוצה גדולה וגם עשה עונה יותר טובה אבל אני יודע שהוא גם לא יסתום ת'פה שלו לדקה ויהיו איתו בעיות בערך כבר אחרי החצי הראשון של העונה...... וגם אבא שלו המדרוב הזה יתחיל לעשות תררמים כל שני וחמישי.... מעטר מקצועית אני פחות מתלהב היום שחקן בינוני+ אבל איתו יהיו פחות בעיות וג'ורדי ידע לכוון להדריך אותו בדרך הנכונה כמו שכבר עשה בעבר......בתכלס לא באמת בונה על זה שאחד מהם יגיע.....בסוף אחד ישאר בחיפה והשני יחתום בבית''ר

עם המזל שלנו ברכש עטר עוד יעבור לב''ש בחינם בינואר אחרי שנימני יסדר ת'עניינים

יש שם מכלול שמרכיב קבוצה טובה, כולל המאמן.

אבל הישראלים שלנו, ברובם לא נופלים ואפילו עולים על שלהם.

בוא ניקח את המובילים.

תגיד לי אתה מי עדיף ברוב המקומות:

דסה, טב"ח, גולסה, אצילי, מיכה, שוינפלד מול ביטון, צדק, איינבינדר, מליקסון, זריהן, שהר.

בעיניי הישראלים הבכירים של מכבי לא פחות טובים.

אנחנו צריכים לפגוע בזרים שנביא. זה הכל.

ראשית כל צודק, השלם שם עולה על סך חלקיו, ובכך אנו תמימי דעים.

השוואה של שחקן בשחקן תמיד נראית לי קצת פופוליסטית, ויודע מה, הישראלים שלהם לא כאלו טובים כפי שהתקשורת המגוייסת עושה מהם, אבל גם הישראלים שלנו לא משהו שטרם ראינו כפי שיש החושבים בקרב גולשי הפורום.

בשורה התחתונה, הישראלים שלהם מביאים יותר קבלות מאשר אלו שלנו. שהם צריכים חילוף התקפי ומכניסים את אוחנה וזריהן(שכובשים ומנצחים משחקים), ואנו את יצחקי המרותך ודור פרץ החביב, זה בעיניי ההבדלים הקטנים שהופכים אותם לטובים יותר מאיתנו בתקופה המדוברת...

ראשית כל צודק, השלם שם עולה על סך חלקיו, ובכך אנו תמימי דעים.

השוואה של שחקן בשחקן תמיד נראית לי קצת פופוליסטית, ויודע מה, הישראלים שלהם לא כאלו טובים כפי שהתקשורת המגוייסת עושה מהם, אבל גם הישראלים שלנו לא משהו שטרם ראינו כפי שיש החושבים בקרב גולשי הפורום.

בשורה התחתונה, הישראלים שלהם מביאים יותר קבלות מאשר אלו שלנו. שהם צריכים חילוף התקפי ומכניסים את אוחנה וזריהן(שכובשים ומנצחים משחקים), ואנו את יצחקי המרותך ודור פרץ החביב, זה בעיניי ההבדלים הקטנים שהופכים אותם לטובים יותר מאיתנו בתקופה המדוברת...

ברק יצחקי לא ניצח לך משחקים? שונפלד לא חלוץ מחליף פנטסטי?

זה נטו השלם עולה סך חלקיו, בבודדים אנחנו בסדר, שוב, למעט מרחק של 3 זרים טובים. ברמת האימון ויכולת המשחק הפער גדול יותר.

אני חושב שאם נסתכל על זה לפי חוליות, מבחינת ישראלים יש לנו יתרון בהגנה, להם יש יתרון בקישור (אני מסתכל על אוחנה כקשר) ואנחנו די מאוזנים (אם כבר יתרון לנו) בהתקפה.

אבל אצלהם יש הרבה פחות כפילויות, בהגנה לדוגמה יש לנו 3 בלמים ישראלים ברמה טובה אבל בהרכב האידיאלי של כל אחד מאיתנו רק אחד מהם משחק.

בהתקפה יש לנו את אצילי ומיכה שלטעמי שניהם שחקנים נהדרים לליגה אבל העמדה האידיאלית שלהם זהה אז נוצר בזבוז מסוים.

מה שמעניין לדעתי זה הניסיון שלהם לבנות עתודה ישראלית, דבר די קריטי לקבוצה עם נוער לא מספיק טוב.

יש להם את אוחנה כשחקן המרכזי במאמץ הזה אבל לידו הם הוסיפו את זריהן ובתחילת הקיץ את אלו, אורן ביטון והיה ניסיון גם להביא את אינברום.

מעניין אם הם ישתמשו בכסף שאמור להיכנס להם מאירופה בשביל להביא חצי כרטיס (אגב דרך די חכמה להתנהל לדעתי) של קלטינס או סולומון וימשיכו את המגמה.

אני חושב שאם נסתכל על זה לפי חוליות, מבחינת ישראלים יש לנו יתרון בהגנה, להם יש יתרון בקישור (אני מסתכל על אוחנה כקשר) ואנחנו די מאוזנים (אם כבר יתרון לנו) בהתקפה.

אבל אצלהם יש הרבה פחות כפילויות, בהגנה לדוגמה יש לנו 3 בלמים ישראלים ברמה טובה אבל בהרכב האידיאלי של כל אחד מאיתנו רק אחד מהם משחק.

בהתקפה יש לנו את אצילי ומיכה שלטעמי שניהם שחקנים נהדרים לליגה אבל העמדה האידיאלית שלהם זהה אז נוצר בזבוז מסוים.

מה שמעניין לדעתי זה הניסיון שלהם לבנות עתודה ישראלית, דבר די קריטי לקבוצה עם נוער לא מספיק טוב.

יש להם את אוחנה כשחקן המרכזי במאמץ הזה אבל לידו הם הוסיפו את זריהן ובתחילת הקיץ את אלו, אורן ביטון והיה ניסיון גם להביא את אינברום.

מעניין אם הם ישתמשו בכסף שאמור להיכנס להם מאירופה בשביל להביא חצי כרטיס (אגב דרך די חכמה להתנהל לדעתי) של קלטינס או סולומון וימשיכו את המגמה.

בעיניי, ההבדלים בשנתיים האחרונות (החלון הנוכחי עוד לא נגמר) הוא שהסגל שלנו בנוי לרוחב ושלהם לעומק. על כל עמדה יש לנו שלושה שחקנים טובים, אבל אף אחד מהם לא מצויין. רוצה לומר, אין היררכיה אמיתית בסגל. יש שני מגנים ימניים אחלה, שניים שמאליים בסדר, שלושה בלמים טובים, שבע מאות קשרים בסדר וכ'ו... אצל ב"ש ברור מאוד מי השחקנים המובילים, ויש להם הבדל איכות גדול מאוד בין הספסל להרכב. בעיניי, לקבוצה ישראלית עדיף את השיטה שלהם.