Jump to content

מלפפוני 2017-2018 שאר הליגה

snufkin

Recommended Posts

הכי מצחיק, גם בוואן:

ההחלטה התקבלה בשביעות רצון אצל אוהדי הקבוצה.

בקושי יצאה ההודעה וכבר הוא מחליט איך היא התקבלה. אוי כתבי החצר.

הם פשוט מתים למכור מנויים.

כמה הודעות רשמיות הם כבר הוציאו על שחקנים שלא יחתמו?

שימו לב לפסקה הזאת בONE

חיפה תקיים הערב ב-18:45 בכפר גלים משחק אימון אחרון מול הפועל ראשון לציון שיהווה את ההכנה לקראת משחק גביע הטוטו מול בני סכנין בסוף השבוע. על פי האימון אתמול, גיא לוזון מתלבט בנוגע לזהות הבלם השני שישחק לצידו של אליסון דוס סנטוס, כאשר ההתלבטות היא בין דקל קינן שפתח בשלושת המשחקים במחנה בפולין לבין קגלמאכר.

כותבים מתלבט כאילו עכשיו זה משחק פלייאוף על בתים באירופה ולא משחק אימון זניח מול קבוצה מהלאומית.

מכבי חיפה הודיעה: גוטליב לא יחתום בסוף

"השחקן שירד ליגה עם הפועל ת"א, לא יחתום בסוף"

חחחחחח איזה כתבי חצר מסריחים. בן דור יא קוקסינל, אם הוא היה חותם בחיפה הכותרת הייתה "השחקן שהשאיר את הפועל עכו ליגה וגרם לאלי כהן להיות מאמן העונה"

חיפה צריכים עוד לסת, שיוכלו לדחוף עוד זין לפה של מישהו, מוצצים כאלה, חולים על עצמם וכל היום מלטפים לעצמם את האגו בכתבות הזוית בתקשורת.

מאחל להם באמת, רק בריאות, שיפסיק לזלוג להם הנוזל למוח.

אתמול הייתה תוכנית טובה של אופירה, בן דור עלה שם לשידור והתחיל לדבר על חיפה ועכו במונחים של "אנחנו מביאים שחקנים, אל תהרגו לנו את עכו" וכו'

ברקוביץ' ישר אמר לו שהוא צריך להיות אובייקטיבי ואופירה הוסיפה: "בן דור גש אליי אח"כ לשיחה קצרה"

הטמבל עוד התחיל להתגונן ולהסביר שכתבי הצפון כולם מאוחדים מאחורי הקבוצות של הצפון

ובלי קשר לזה, היה קטע יפה שברקוביץ' מסביר שחיפה עיר מתה ואין מה לעשות שם חוץ מכדורגל אז הוא אומר שמכבי חיפה היא הבילוי היחיד בעיר.

הטמבל עוד התחיל להתגונן ולהסביר שכתבי הצפון כולם מאוחדים מאחורי הקבוצות של הצפון

הוא לא הוסיף the north remembers?

צריך לעשות טבלה עם כמה עמודות לחיפה: מצטרפים, מנודים, לא רוצים להגיע עקב בעיות אישיות, לא רוצים להגיע עקב התנגדות האישה והשנה יש עמודה חדשה: כאלה שחיפה ויתרה עליהם.

לגבי גוטליב למכבי - הוא בלם ליגה טוב אבל לא הרבה יותר ממה שיש לנו לדעתי. הממה שיש לו אפסייד ולכן הייתי הולך עליו אם אין איזה זר תותח על שסיכם.

לגבי גוטליב למכבי - הוא בלם ליגה טוב אבל לא הרבה יותר ממה שיש לנו לדעתי. הממה שיש לו אפסייד ולכן הייתי הולך עליו אם אין איזה זר תותח על שסיכם.

טיבי בירידה מתמדת וטל בן חיים עם כמה שאני אוהב אותו לא נהיה צעיר יותר. לא רואה כרגע בלם ישראלי אחר מלבד גרשון הלא ריאלי שיכול למלא את המקום הזה.

הסיקור של חיפה לא פחות ממדהים; נראה לי שהקיץ הזה זה השיא

אבל העיקר שהתקשורת צהובה

אני ממש נהנה מזה. ואני ממש מצפה בכיליון עיניים לכתבת ה"צבע" (סטייל כתבות היח"צ של נעמן להפועל וכבירי בוואן) שתספר איך השנה אחרי כל הכשלונות הם בנו שם בחיפה תלכיד מדהים ומגובש וכולם רוצים לתת את התחת ללוזון וקגלמאכר מוכן להתאבד בשבילו אחרי שהחליטו לא להביא את גוטליב. ואפילו עטר עשה גליץ' באימון והצעירים פורחים והאוהדים מפרגנים ושחר שואל מי זאת בכלל מכבי.

ואז אני אהיה רגוע ביחס לסיכויי ההצלחה של חיפה השנה.

צריך לעשות טבלה עם כמה עמודות לחיפה: מצטרפים, מנודים, לא רוצים להגיע עקב בעיות אישיות, לא רוצים להגיע עקב התנגדות האישה והשנה יש עמודה חדשה: כאלה שחיפה ויתרה עליהם.

בדיוק. אני חושב שיש לו הרבה אפסייד. ובניגוד לבלמים שלנו הוא הוכיח יכולת לתמוך בהתקפה בשערים ובישולים. מול בונקרים צריך לפעמים את הבלם שיעלה ויפתיע בקרן. זה חסר מאוד מאז שקרלוס עזב.

והקרב שלו באימון האחרון של הפועל זה לפנתאון...

יש לך 3 בלמים ישראלים שטובים ממנו.

לא הייתי ממהר להכריז שטיבי כל כך טוב ממנו במצבו הנוכחי וגוטליב רק בן 24. עונה שעברה הוא היה היחיד בהפועל שנראה כמו מישהו שקשור לענף מאמין שבקבוצה מסודרת הוא יכול להפוך לטיבי של תחילת עידן ג'ורדי.

א. אני לא חושב שטיבי טוב ממנו נכון להיום. לכל היותר ואני מפרגן לטיבי - הוא שווה לגוטליב.
ב. גוטליב בן 24, יש לו איכויות פיזיות וטכניות, יש לו אפסייד. אל תשכחו שעד היום הוא התאמן עם מאמנים פח בקבוצות פח אשפה.
ג. היכולת שלו לכבוש זה אמנם לא העיקר אבל זה גם משהו שאנחנו צריכים במשחקים תקועים ויהיו הרבה כאלה במהלך העונה.

לא הייתי פוסל אותו.

חלאס כבר עם השטויות האלה על גוטליב.

יש לנו 2 בלמים ישראלים טובים לרוטציה, ועוד ישראלי על (טב"ח כוח).

מכבי חייבת בלם במקום טיבי, אין בכך שום ספק, אבל עם כל הכבוד לגוטליב ולהיותו כוכב בהפועל ובעכו,

מכבי צריכה בלם זר תואם ויטור, ולא עוד בלם "טוב לליגה", זה מתאים לאחות הקטנה מהכרמל.

חלאס כבר עם השטויות האלה על גוטליב.

יש לנו 2 בלמים ישראלים טובים לרוטציה, ועוד ישראלי על (טב"ח כוח).

מכבי חייבת בלם במקום טיבי, אין בכך שום ספק, אבל עם כל הכבוד לגוטליב ולהיותו כוכב בהפועל ובעכו,

מכבי צריכה בלם זר תואם ויטור, ולא עוד בלם "טוב לליגה", זה מתאים לאחות הקטנה מהכרמל.

בת דודה

אתמול הייתה תוכנית טובה של אופירה, בן דור עלה שם לשידור והתחיל לדבר על חיפה ועכו במונחים של "אנחנו מביאים שחקנים, אל תהרגו לנו את עכו" וכו'

ברקוביץ' ישר אמר לו שהוא צריך להיות אובייקטיבי ואופירה הוסיפה: "בן דור גש אליי אח"כ לשיחה קצרה"

ובלי קשר לזה, היה קטע יפה שברקוביץ' מסביר שחיפה עיר מתה ואין מה לעשות שם חוץ מכדורגל אז הוא אומר שמכבי חיפה היא הבילוי היחיד בעיר.

לא שמעתי את התוכנית המדוברת אבל כל הסיפור הזה נשמע לי מוכר.

http://www.the7eye.org.il/6686

פתאום נזכרתי. סוף העונה כשלוזון ניסה לעשות רושם של מאמן רציני ומחושב הוא הכריז על חזונו: "התקפה ישראלית והגנה זרה".

איך זה מתקדם באמת ואיך זה משתלב עם המציאות?

הסיקור על חיפה, זה משהו שצריך לעשות עליו תוכנית תחקירים.

סליחה.. מערכון סטנדאפ.

מדהים, מדהים מדהים מדהים מה שקורה שם.

כולם מערבבים את כולם, כולם מעבירים מסרים דרך התקשורת, כאילו אף אחד בחיפה לא עושה שיחות ב-4 עיניים, הכל עובר דרך האתר או העיתון.

מצחיק לראות מועדון כזה, אופי כזה, פתטיות כזאת. עיר שלמה שמנסה לשכנע את עצמה, דרך עצמה ובעיתון.

כל כך לא בטוחים בעצמם שהם מוציאים כתבות כדי לבדוק את רחש הקהל.

שלא יגמר.

כאילו אם מוציאים כתבה על לבטים במשחק אימון

נותנים לשחקן שבא להתרשמות צעיף, מצלמים, מעלים תמונות ואז מודיעים שלא חתם.

מתעניינים בשחקן, מכחישים התעניינות ומוציאים הודעה רשמית שהוא לא חותם.

רז זהבי במגרש פתוח אומר שקובי רפואה מאמן מכבי פ"ת אמר לו שמונאקו רוצה את מנור סולומון ואמרה למכבי פ"ת "תגידו איזה סכום אתם רוצים ונשלם בשביל להביא אותו מיידית". הוא אמר שמכבי פ"ת מעדיפים שהוא יישאר שם עוד שנה. אחרי זה שינו זוארץ והסוכן שלו הכחישו אולי בשביל להצניע את זה. מה אתם אומרים? נשמע אמין? שחקן מוכשר בן 17 אבל עדיין

רז זהבי במגרש פתוח אומר שקובי רפואה מאמן מכבי פ"ת אמר לו שמונאקו רוצה את מנור סולומון ואמרה למכבי פ"ת "תגידו איזה סכום אתם רוצים ונשלם בשביל להביא אותו מיידית". הוא אמר שמכבי פ"ת מעדיפים שהוא יישאר שם עוד שנה. אחרי זה שינו זוארץ והסוכן שלו הכחישו אולי בשביל להצניע את זה. מה אתם אומרים? נשמע אמין? שחקן מוכשר בן 17 אבל עדיין

חחחחחחח

אם מונאקו היו אומרים לו בוא אלינו הוא כבר עכשיו היה בערך בקו של סלוניקי בדרך לשם בשחיה