Jump to content

מלפפוני 2017-2018 שאר הליגה

snufkin

Recommended Posts

מה קרה עמוס לוזון מכר הרבה דירות לאחרונה ?

לפי פשחצקי המחלה בלם קפטן נבחרת צ'כיה יחתום אצל הלוזונים תמורת 250 אלף דולר לעונה. ( בן 33 )

http://int.soccerway.com/players/tomas-sivok/8813/

פתאום נזכרתי שקואנקה יהודי. אולי יבוא על תקן ישראלי, ואז זה דווקא רכש יותר טוב משחשבתי.

בכל אופן לא שחקן הרכש האידאלי, לא חושש יותר מידי.

קואנקה הזה ירוייח 600K דולר לעונה. מעניין מה יגיד וואקמה שמרוויח רק 450K לפי הפרסומים.

וזה שטבח הולך להרוויח מעל מיליון יורו בפראג?

איך לא לוקחים אותו מפה אני לא מצליח להבין זה הזוי ברמת רייכרט לבלגיה

וזה שטבח הולך להרוויח מעל מיליון יורו בפראג?

איך לא לוקחים אותו מפה אני זה הזוי ברמת רייכרט לבלגיה

כבר כרגע רק בב"ש יש 2 שחקנים שעוקפים אותו בשכר (ויטור והספרדי החדש) וזה עוד לפני החלוץ החדש שיגיע. לא ברור איזה לוקשים אלונה מוכרת לו כי בלעדיו אין להם קבוצה.

דפורטיבו[

ב-10 ביולי 2014 קואנקה וברצלונה הגיעו להסכם הדדי על ביטול חוזהו בקבוצה שהיה בתוקף עד יוני 2015. לאחר ששוחרר מברצלונה, קואנקה חתם בדפורטיבו לה קורוניה, בה שיחק במשך עונה בודדת, פתח ב-14 משחקים ונכנס כמחליף ב-13 נוספים, בהם הבקיע פעמיים.

בורסאספור[

ב-7 באוגוסט 2015, חתם קואנקה בבורסאספור הטורקית ל-3 שנים. לאחר שרשם 12 הופעות ליגה בלבד, וכבש רק שער אחד, קואנקה שוחרר בינואר 2016 מבורסאספור.

גרנדה[

לאחר ששוחרר מבורסאספור, קואנקה החליט לשוב למולדתו כשחתם על חוזה עד סוף עונת 2016/2017 עם גרנדה. במהלך שהותו בגרנדה, הוא הספיק להופיע 12 פעמים בליגה, ולכבוש שני שערים.

מתלהבים כאילו מה..כל שנהמ חליף קבוצה ובוקשי משחק.

מתלהבים כאילו מה..כל שנהמ חליף קבוצה ובוקשי משחק.

אומר בכנות שאם היה מגיע זר עם רקורד כזה להחליף את טבח הייתי מאוד סקפטי לגבי ההחתמה הזאת.

עד מתי בוזגלו פצוע?

עד שטבח מוח ישלים פסיכומטרי.

סתם, אממ לקראת סוף השנה יוכל לחזור לשחק.

אם הייתי מהמר על מי יהיה חיזוק בינואר הייתי אומר שג׳ורדי ישים עליו עין...

לא אשכח במנג׳ר 09 או 10 לא זוכר איזה בדיוק אתה מתחיל עונה עם מכבי והוא פצוע ל10 חודשים... ואז שהוא מחלים בום נפצע שוב 3 חודשים... מעצבן כל כך

קואנקה על פניו נראה מבטיח.

מה שכן הקריירה שלו באמת מזכירה משהו בין גיא אסולין לבויאן קרקיץ׳. יכול ללכת לכאן או לכאן.

מצחיק שהאוהדים שלהם כל כך עסוקים באוננות עליו ועל ״הצוות המקצועי״ שהם לא שמו לב שזה שחקן שהיה מוזכר לחיפה, ש״מוניוס אישר״ ולפי מה שאני מבין הוצע לשלושת הקבוצות היחידות שבאמת מוציאות כסף בליגה..

עוד מצחיק שהם עושים מיד את ההשוואה הלא קשורה לאצילי כדי להוריד מהערך שלו. הרי אם אצילי היה שם היו מריחים את הזרע שלהם עד אלי.

פתאום נזכרתי שקואנקה יהודי. אולי יבוא על תקן ישראלי, ואז זה דווקא רכש יותר טוב משחשבתי.

מאיפה זה?

קואנקה על פניו נראה מבטיח.

מה שכן הקריירה שלו באמת מזכירה משהו בין גיא אסולין לבויאן קרקיץ׳. יכול ללכת לכאן או לכאן.

מצחיק שהאוהדים שלהם כל כך עסוקים באוננות עליו ועל ״הצוות המקצועי״ שהם לא שמו לב שזה שחקן שהיה מוזכר לחיפה, ש״מוניוס אישר״ ולפי מה שאני מבין הוצע לשלושת הקבוצות היחידות שבאמת מוציאות כסף בליגה..

עוד מצחיק שהם עושים מיד את ההשוואה הלא קשורה לאצילי כדי להוריד מהערך שלו. הרי אם אצילי היה שם היו מריחים את הזרע שלהם עד אלי.

אוהדי בש זה ״פי אלף יותר אוהדי מכבי״

אוי השחצנים האלו מהדרום...

אם זה נכון הם שיחקו אותה. רכש משמעותי מאוד שיכל להתברר כבינגו ושובר שוויון (לא שיש שוויון כרגע, אנחנו רואים את הגב של הגמלים).

אני לא מצאתי שום דבר ברשת על היותו יהודי. יש לציין שעשיתי חיפוש שטחי ביותר אבל באמת שאין לי מושג מאיפה סלבה הביא את זה.

אני לא מצאתי שום דבר ברשת על היותו יהודי. יש לציין שעשיתי חיפוש שטחי ביותר אבל באמת שאין לי מושג מאיפה סלבה הביא את זה.

גם לא מצאתי. הוא גם נולד בקטלוניה כך שזה מאוד לא סביר. יש יותר סיכוי שהוא צאצא של אנוסים:)

מעניין מאיפה המידע של סלבה