Jump to content

מלפפוני 2017-2018 שאר הליגה

snufkin

Recommended Posts

תמיד הורג אותי (מצחוק כן לא להתלהב) איך תמיד אותם אנשים לא משנה מה בש יעשו תמיד יגנו עליהם ויגבו כל בחירה שלהם בהרבה הרבה "הוכחות".
גם אני עקבתי אחרי אצילי ואחרי הקבוצה הזוועתית שגראנדה הייתה, השחקן הזה הוא שחקן נחמד עם פציעות בעייתיות ולא ככ מגוון, טכניקה טובה אבל לא סקורר ולא שובר שוויון בחיים.

ממש מעניין שהשוות בין השחקן הכי טוב בעולם לשחקן ספסל בקבוצת תחתית גם אם זה בליגה הספרדית

עוד יותר מעניין שהשוות בין שחקן עם 600 גולים בקריירה לשחקן עם 10 גולים בקריירה

תחשוב שוב על מה שכתבת ודבר איתי

עובדה שמתי שאצילי רצה לחזור, וג'ורדי התחרה עם ב"ש עליו, ראית מי ניצח בסוף

אני די בטוח שאם קואנקה היה שחקן על מטורף כזה, ג'ורדי היה לוקח אותו לב"ש כמו שמישהו לוקח סוכרייה מתינוק

לא השוויתי, ומניח שאתה מספיק חכם להבין שנאמר בבדיחות הדעת, אבל כל האמירות האלו של "לא צריך את השחקן יש לנו כבר בעמדה שלו", תמיד מבדרות אותי, אם יש לך הזדמנות להביא שחקן טוב, אז קודם כל לך על העניין ואז תשבץ אותם לפי ראות עינייך, זוהי הפילוסופיה שפיני גרשון תמיד דיבר עליה בשנים הגדולות של מכבי...

אצילי אגב הגיע לפה לא בגלל אהבת המולדת, אלה לאחר שנזרק משם מכל המדרגות, פלוס קיבל הצעה כספית מטורפת ממכבי, ותוסיף לכך שפה הוא יהיה שחקן הרכב, מה שלא ברור בקבוצה שהזכרת בהודעתך...

ולסיום, חוזר על דבריי, לא יודע האם בהנחה שהבחור ינחת בארץ, אכן יהיה תותח כמו שחלק גורסים, או שמא, כשלון קולוסאלי כפי שאחרים מקווים, אבל הזמנים שכל מה שג'ורדי רוצה הוא מקבל, וכל מה שג'ורדי עושה הוא מצליח, חלפו עברו.......

לא השוויתי, ומניח שאתה מספיק חכם להבין שנאמר בבדיחות הדעת, אבל כל האמירות האלו של "לא צריך את השחקן יש לנו כבר בעמדה שלו", תמיד מבדרות אותי, אם יש לך הזדמנות להביא שחקן טוב, אז קודם כל לך על העניין ואז תשבץ אותם לפי ראות עינייך, זוהי הפילוסופיה שפיני גרשון תמיד דיבר עליה בשנים הגדולות של מכבי...

אצילי אגב הגיע לפה לא בגלל אהבת המולדת, אלה לאחר שנזרק משם מכל המדרגות, פלוס קיבל הצעה כספית מטורפת ממכבי, ותוסיף לכך שפה הוא יהיה שחקן הרכב, מה שלא ברור בקבוצה שהזכרת בהודעתך...

ולסיום, חוזר על דבריי, לא יודע האם בהנחה שהבחור ינחת בארץ, אכן יהיה תותח כמו שחלק גורסים, או שמא, כשלון קולוסאלי כפי שאחרים מקווים, אבל הזמנים שכל מה שג'ורדי רוצה הוא מקבל, וכל מה שג'ורדי עושה הוא מצליח, חלפו עברו.......

אף לא היו זמנים כאלה, וג'ורדי אף פעם לא קיבל הנחות בפורום הזה או בכלל.

אתם זוכרים שהוא שיחק בליגה ספרדית בקבוצה פח כן? לכל אלו שמדברים על דריבלים לשום מקום או על זה שהוא לא נתן 99 שערים ו54 בישולים.

אצילי, באותה קבוצה, ישב בעיקר ביציע. קצת פרופרוציות.

אני אישית חושב שאם אתה משווה בינו לבין אצילי, בעיקר שזה המגרש הביתי של אצילי והוא לא שחקן זר, ושתיהם באותה עמדה

אני לוקח את אצילי עליו בלי לחשוב פעמיים

ואני בטוח שגם ב"ש היו לוקחים אותו במקום את קואנקה, אבל אצילי אצלנו, אז הוא מה שנשאר

אתם זוכרים שהוא שיחק בליגה ספרדית בקבוצה פח כן? לכל אלו שמדברים על דריבלים לשום מקום או על זה שהוא לא נתן 99 שערים ו54 בישולים.

עם כל הכבוד, הוא גם שיחק איזה 20 משחקים בברצלונה ושם 2 גולים, ואני די בטוח שלשחקן טוב לא אמור להיות בעיה להבקיע בברצלונה

והוא גם שיחק בבורסספור בליגה הטורקית עונה אחת ושם גול אחד, ושחקן טוב אמור לשים גולים בליגה הטורקית

אצילי בעיקר ישב בספסל מאותה סיבה שאני מעדיף את אצילי עליו פה, כי הוא ספרדי ומוכר ושיחק בבארסה ואצילי לא אז בגלל ששתיהם באותה עמדה המאמן כנראה העדיף את קואנקה, אבל מבחינת יכולת הבקעת שערים? לדעתי אצילי לא רואה אותו ממטר

הרבה יותר קל להצליח שזו המדינה שלך, וגם אפילו יותר קל להתחבר למאמן שישים אותך בהרכב שכזו המדינה שלך, בגלל זה אצילי לדעתי יהיה יותר טוב ממנו בישראל

מוזר, כל ההודעות שלך מתחלקות ל-2 : פרגון אין סופי לב"ש או עקיצות על מכבי וג'ורדי.

אף לא היו זמנים כאלה, וג'ורדי אף פעם לא קיבל הנחות בפורום הזה או בכלל.

כתבתי את שכתבתי בהתייחס לדבריו של הבחור שכתב שאם ג'ורדי היה רוצה את השחקן, הוא היה לוקח להם אותו כמו סוכריה מילד.

והיחס לג'ורדי בפורום? מיום ליום גדלה הכמות של החברים בכת "הרק לא ג'ורדי", אלה שבטוחים שהוא בכוונה לא מנחית פה כוכבים שטרם נראו במגרשי ארצנו,וכל מה שהוא יעשה הם יגיבו בביטול, לעומת זאת עדיין קיימים החברים בכת "הרק ג'ורדי"(ומספרם מתמעט מרגע לרגע) שבטוחים שכל שחקן הוא בול פגיעה, ושכל מה שג'ורדי צריך על מנת להנחית פה תותחים זה רק לקרוץ לעברם, והם יגיעו לארץ בריצה...

מגיע לבאר שבע שחקן שלא שיחק באייאקס, בקושי עשה משהו בדפור, בקושי עשה משהו בבורסאספור וירד ליגה עם קבוצה חלשה באופן יחסית חריג לליגה הספרדית, ויש לו שבעה שערים מאז גיל 21.

הוא רוכב על פתיחת הקריירה וההייפ עד היום. זה שנמוך משמעותי של בויאן קרקיץ'.

תזכרו שכמה שג'ורדי לא מבין בזרים, המנטרה שלו תמיד הייתה שהרבה יותר קל לישראלי להתחבר לקבוצה מאשר לזר, וזה נכון

אז תאמינו לי שג'ורדי שהליגה הספרדית זה החיים שלו, ידע שקואנקה מסיים חוזה, ושלאחד כמו ג'ורדי עם קשרים בבארסה ואיפה לא קל לסדר לקואנקה חוזה בקבוצה אחרת אם הוא יצליח במכבי

אז אם הוא התאבד על אצילי ולא על קואנקה, יש סיבה

קואנקה שחקן שביר, הוצע כאן לכל הגדולות.

ב"ש לוקחים הימור.

הרוזמה שלו ? זה בנתיים רק הייפ.

זה נכון. הוא יצטרך להוכיח את עצמו. על הנייר זו החתמה מרשימה בטח עבור מועדון קטן כמו באר שבע.

אאצילי לא קיבל הזדמנות שם.

היו לגרנאדה 4 מאמנים שונים.

מגיע לבאר שבע שחקן שלא שיחק באייאקס, בקושי עשה משהו בדפור, בקושי עשה משהו בבורסאספור וירד ליגה עם קבוצה חלשה באופן יחסית חריג לליגה הספרדית, ויש לו שבעה שערים מאז גיל 21.

הוא רוכב על פתיחת הקריירה וההייפ עד היום. זה שנמוך משמעותי של בויאן קרקיץ'.

אלטמן לעשירים וגם אותו לא הצליחו להחתים, נראה לי החתמה מאולצת כמו לוסיו.

הם לא ממתינים ובודקים כמו ג'ורדי לטוב ולרע, זכותם.

הוא לא שובר שיוויון ולא יחורר רשתות כאן, פועל שחור להתקפה.

ואלה שמבלבלים על אצילי יש לו שנתיים מוכחות בליגה כאן והוא ישראלי, היה אחד זהבי משהו שלא הצליח בחול וחזר

אלטמן לעשירים וגם אותו לא הצליחו להחתים, נראה לי החתמה מאולצת כמו לוסיו.

הם לא ממתינים ובודקים כמו ג'ורדי לטוב ולרע, זכותם.

הוא לא שובר שיוויון ולא יחורר רשתות כאן, פועל שחור להתקפה.

ואלה שמבלבלים על אצילי יש לו שנתיים מוכחות בליגה כאן והוא ישראלי, היה אחד זהבי משהו שלא הצליח בחול וחזר

ועל כל זהבי יש מיליון קהתים.

וקוואנקה ממש לא פועל שחור יותר שחקן של קסם ועם זאת פציע.

במשך שנתיים-שלוש הוא בילה יותר זמן בחדר הטיפולים מאשר על המגרש. בגרנאדה הוא די חזר להזכיר את הכישרון שלו ככה שזה מפתיע אותי שהוא בחר להגיע דווקא לבאר שבע.

ועל כל זהבי יש מיליון קהתים.

וקוואנקה ממש לא פועל שחור יותר שחקן של קסם ועם זאת פציע.

במשך שנתיים-שלוש הוא בילה יותר זמן בחדר הטיפולים מאשר על המגרש. בגרנאדה הוא די חזר להזכיר את הכישרון שלו ככה שזה מפתיע אותי שהוא בחר להגיע דווקא לבאר שבע.

בגלל זה כל אירופה קפצה עליו, אבל אי אפשר להתחרות בב"ש.

בגלל זה כל אירופה קפצה עליו, אבל אי אפשר להתחרות בב"ש.

לפי הדיווחים פומאס (מקסיקו) ואייבר רצו אותו. גם חיפה בוודאות התעניינו והיו דיבורים.

בגלל זה מפתיע שהוא בחר בבאר שבע.

נחכה ונראה במה מדובר ואם הוא יזכיר ב15% את השחקן מברצלונה (אם זה מה שיקרה הוא ילעס את הליגה) או שזה עוד פנסיונר שבא לגזור קופון.

על הנייר - מרשים.

הוא שחקן חופשי מה שאומר שהוא בחר (כנראה) בב"ש. אם הוא החליט ללכת אליהם זה אומר שאין לו שום הצעה נורמלית באירופה והקריירה שלו בנפילה רצינית.

גם אם הוא היה בוחר במכבי אז זה היה מראה שאין לו שום אופציה נורמלית אחרת.

מהצצה קטנה בקריירה שלו הוא לא שרד יותר מעונה באף קבוצה (חוץ מבארסה ששיחק שם רק 16 משחקים)

לדעתי בתסריט הטוב (של ב"ש) הוא מקסימום לא יפצע אבל גם לא יהיה שובר שוויון כלשהו.

בתסריט הרע הוא פשוט ישב ביציע עם הפציעות וישתה להם את הכסף עם המשכורת

תגובות כאלה מגעילות אותי, שכחת להוסיף לב בסוף יא סמרטוט

תיגעל בשרותים, לך תקיא אולי שמה יהיה לך יותר טוב.

לפעמיים אני חושב שאני מדבר פה עם אנשים גדולים ובוגרים, מסתבר לי שלא, אני מדבר עם תינוקות בתחפושות.

פירגנתי, אז, קרה משהו?

אתה הסמרטוט הכי גדול פה שבכל חייך (הארוכים אני חושב) לא חינכו אותך קצת לפרגן, עשו פאשלה גדולה.