Jump to content

מלפפוני 2017-2018 שאר הליגה

snufkin

Recommended Posts

שחקן הרכב בליגה הספרדית, עד לא מזמן בברסה.

בפוטנציאל הוא אמור ללעוס את ליגת הפח שלנו.

ועוד ביום שאנחנו מוכרים את טבח. מתסכל.

ניבאלדו היה שחקן הרכב בליגה הראשונה בספרד. לעס פה את הליגה?

נגיד.

מה עם דור אלו, אורן ביטון ודן אייבינדר?

אנחנו בינתיים החלפנו את טבח באצילי

ודוידזאדה

לדור אלו (דסה) אורן ביטון (פרסי) ואייבינדר (ייני) אין הרכב במכבי

מרגיש שפרצו לג'ורדי הביתה וגנבו לו את הבת...

אם הוא שווה משהו לא מבין איך הוא לא במכבי עם ג'ורדי וכל הקשרים שלו.

מהסיבה הפשוטה שכבר יש לנו מספיק שחקנים בימין, אתה לא באמת תספסל את אצילי או את מיכה בשבילו

אם הוא היה קיצוני שמאלי טהור ג'ורדי היה מביא אותו ואני בטוח בזה, בטח כאשר הוא הרגע הביא עוד שחקן מגראנדה, אני די בטוח שהם לא היו מתבאסים לעשות עם ג'ורדי עסקאות חבילה להיפטר משחקנים

תזכרו שמדוניאנין היה בליגה הספרדית וגם היה אשכרה לא רע בכלל בלה קורוניה שהיא די מקבילה לגראנדה, ועדיין משהו פה לא הלך לו בשתי קדנציות

נגיד.

מה עם דור אלו, אורן ביטון ודן אייבינדר?

אנחנו בינתיים החלפנו את טבח באצילי

ודוידזאדה

בוא נראה -

את איינבינדר שיחררנו לפני שנתיים. תמצא לי אחד שחשב שזו טעות בזמנו. תמצא לי אחד שהיה רוצה להחזיר אותו והיה רואה בכך חיזוק ראוי.

דור אלו - חיזוק נחמד.

אורן ביטון - חצי עונה סבירה בק"ש. נחמד בקושי.

היית מוכן שמי משני אלה יהיה המגן הפותח שלך? גם בלטסקה פוטנציאלית יכול להיות מאלדיני.

שון גולדברג לא ממש נופל משניהם.

יש לנו בעיה בצד שמאל, ייני היה פתרון סביר אבל רצו יותר טוב הביאו דוידזאדה.

לא היינו מרוצים מכמות השערים מאגף ימין הביאו אצילי.

אין ספק שצריך עוד חיזוק (בלם קשר אחורי וכנף שמאל). אבל עובדים על זה והוא יגיע.

קוואנקה זה לא דוגמא לחיזוק להתקנא בו

מתי אסולין היה שחקן הרכב בלה ליגה?

וממתי שחקן שכובש 13 שערים ב- 8 שנים נקרא חלוץ?

מהסיבה הפשוטה שכבר יש לנו מספיק שחקנים בימין, אתה לא באמת תספסל את אצילי או את מיכה בשבילו

אם הוא היה קיצוני שמאלי טהור ג'ורדי היה מביא אותו ואני בטוח בזה, בטח כאשר הוא הרגע הביא עוד שחקן מגראנדה, אני די בטוח שהם לא היו מתבאסים לעשות עם ג'ורדי עסקאות חבילה להיפטר משחקנים

תזכרו שמדוניאנין היה בליגה הספרדית וגם היה אשכרה לא רע בכלל בלה קורוניה שהיא די מקבילה לגראנדה, ועדיין משהו פה לא הלך לו בשתי קדנציות

אמרו שהוא גם יכול לשחק בשמאל, לא יודע לא בדקתי.

הסימפטום מדאיג אותי כבר כמה עונות, שב"ש מביאים בגרוש ורבע שחקנים כמו ויטור ונווקאמה ומכבי מקיאה את הנשמה בשביל שחקן זר.

מתי אסולין היה שחקן הרכב בלה ליגה?

הוא לא,

אבל מבחינת הדיבור על ה"פוטנציאל", אסולין היה הרבה יותר מבטיח מקואנקה.

יודע מי כן היו שחקני הרכב בלה ליגה? נוסא, האריס, ניבאלדו, ואליינטה, מאנה...

לא בדיוק "שתו" פה את הליגה.

הוא לא,

אבל מבחינת הדיבור על ה"פוטנציאל", אסולין היה הרבה יותר מבטיח מקואנקה.

יודע מי כן היו שחקני הרכב בלה ליגה? נוסא, האריס, ניבאלדו, ואליינטה, מאנה...

לא בדיוק "שתו" פה את הליגה.

נראה לטעמי שהקבוצות החלשות בליגה הספרדית הם לא באמת כאלה ענקיות על הישראליות, בטוח יותר טובות, אבל לא בעלות הרבה שחקנים שהם יהיו פה בארץ שוברי שיוויון

סיכם שם על פי וואן, לא מבין את האנטי שלכם אליו, לדעתי אתם מגמדים אותו סתם. גם אצילי לא כבש בלה ליגה

אצילי גם לא שיחק,הוא כן, זה ההבדל, לקואנקה אשכרה נתנו הזדמנות, לאצילי לא

לא יודע אם הוא יגיע או לא, אבל כמו שלא צריך לחתוך ורידים מרוב פחד ותסכול, אז גם לא צריך להמעיט בערכו.

אם שחקן עם רזומה כזה, היה רק מועמד למכבי, אנשים היו פותחים פירו בבית, ובפורום היו עשרות אשכולות אהבה לג'ורדי.....

נחכה ונראה מה יילד עם הידיעה הזו, ובהנחה שאכן תתממש ,נחכה גם על מנת לבחון האם ההייפ מוצדק, ובינתיים? להתמקד בקבוצה שלנו, אני מכבי מי אתם בכלל? אמורה להיות דרך חיים, לא רק ססמה נחמדה לווטסאפ.....

נו באמת....

מתאר לעצמי את רונאלדו מתקשר לג'ורדי ומציע את עצמו לקבוצה בהתנדבות, וג'ורדי עונה- "לא תודה, כבר יש לנו את מיכה בעמדה הזו".....

לא יודע אם הוא יגיע או לא, אבל כמו שלא צריך לחתוך ורידים מרוב פחד ותסכול, אז גם לא צריך להמעיט בערכו.

אם שחקן עם רזומה כזה, היה רק מועמד למכבי, אנשים היו פותחים פירו בבית, ובפורום היו עשרות אשכולות אהבה לג'ורדי.....

נחכה ונראה מה יילד עם הידיעה הזו, ובהנחה שאכן תתממש ,נחכה גם על מנת לבחון האם ההייפ מוצדק, ובינתיים? להתמקד בקבוצה שלנו, אני מכבי מי אתם בכלל? אמורה להיות דרך חיים, לא רק ססמה נחמדה לווטסאפ.....

נו באמת....

מתאר לעצמי את רונאלדו מתקשר לג'ורדי ומציע את עצמו לקבוצה בהתנדבות, וג'ורדי עונה- "לא תודה, כבר יש לנו את מיכה בעמדה הזו".....

*עטר

נו באמת....

ממש מעניין שהשוות בין השחקן הכי טוב בעולם לשחקן ספסל בקבוצת תחתית גם אם זה בליגה הספרדית

עוד יותר מעניין שהשוות בין שחקן עם 600 גולים בקריירה לשחקן עם 10 גולים בקריירה

תחשוב שוב על מה שכתבת ודבר איתי

עובדה שמתי שאצילי רצה לחזור, וג'ורדי התחרה עם ב"ש עליו, ראית מי ניצח בסוף

אני די בטוח שאם קואנקה היה שחקן על מטורף כזה, ג'ורדי היה לוקח אותו לב"ש כמו שמישהו לוקח סוכרייה מתינוק

מה לעזאזל יש לאיסק קואנקה לחפש בב"ש, אתם כל הזמן אומרים שהאיסלנדי לא יבוא למכבי אבל קואנקה יבוא לב"ש?

הוצע גם לחיפה

הבנתי שהוא אחרי 2 פציעות קשות

וכל עונה עובר קבוצה בחינם

עדיין לא שולם עליו דולר

החתמה מרשימה, עקבתי אחרי אצילי בגרנאדה (ממה שהיה אפשר לעקוב) ותמיד ראיתי אותו פותח ומתבלט בקבוצה המזעזעת של גרנאדה.

כמובן זה שהוא בחינם רק מוסיף לבאר שבע כשהם יוכלו להיפטר ממנו בקלות במידה והוא יהיה פלופ או פציע כפי שהיה לאורך כל הקריירה.

עשיתם ממנו שחקן שובר שיוויון, וזה שחקן שאפילו בסרטון שלו ביוטיוב על התקופה שלו בגראנדה יש שם דריבלים עם מסירות לשום מקום

בטוח שהוא יהיה שחקן לא רע, אבל אני בספק אם זה שחקן חיזוק אחרי שבאותה עמדה היה בוזגלו שנתן שם עונה אדירה

נו באמת....

בפורום הזה כולם מרשים לעצמם להיכנס בג'ורדי ולהסתלבט עליו כאילו שלפניו עם כל הכסף ששפכו הביאו לכאן אי פעם זר ראוי (אוברוב, וקצת רודריגו גולדברג זהו)

אבל אתה צודק שהדבר האחרון שאנחנו צריכים לעשות עכשיו זה לבדוק בחשש את מי הם הביאו.

ובתגובה לשורה האחרונה שלך.

נו באמת