Jump to content

מלפפוני 2017-2018 שאר הליגה

snufkin

Recommended Posts

גם אם יורידו אותם ליגה הפועל לא תעלה כי הם סיימו אחרוני..אז אם כבר פייר פליי אז כפס יעלו.

כפ"ס של סתיו שחם שעוזב ורוצה רק להפטר מהקבוצה ואוהד הפועל כפ"ס?

כפ"ס של סתיו שחם שעוזב ורוצה רק להפטר מהקבוצה ואוהד הפועל כפ"ס?

אוקיי. זאת הסתכלות אחת. לא פוסל!!

​מצד שני..יודע מה עזוב הסתכלות.

יש להפועל כסף להעמיד קבוצה לליגת העל? אני משוכנע שגם אם יש להם תקציב מינימום להעמיד הם פשוט יעדיפו שלא.

​כמו שזה נראה עכשיו יש שם עכשיו אנשים עם קצת יותר מוח מקודמיהם. הם יודעים שלאומית זה האופציה הכי טובה שלהם כרגע להבנות.

​אם הם יעלו לליגת העל אחרי שהם החתימו כבר 12 יצורים הזויים ואיבדו את כל ה"כוכבים שלהם" נראה לך שיהיה להם סיכוי לשרוד?

טוב אולי לשרוד כן כי ליגת העל זה פח זבל טהור..אבל בטוח שלא יוכלו להתרומם (זה קצת מצחיק כי הם מלאים בכאלה)

פליקס נעים התפטר לפי חצי שעה מכפ"ס. הפועל החתימה אותם שחקנים שהייתה מחתימה בליגת העל.

הפועל חוזרת יהיה הכי מגעיל שהיה כאן אי פעם. לא הייתי בונה על רחמים עם עכו, בטח אם התובע המהולל של ההתאחדות מעורב.

הלוגיקה אומרת שאם עכו נענשת, הקבוצה במקום השלישי בלאומית בשנה שעברה צריכה לעלות (הרי החוזים היו בשנה שעברה).

מאמין שזה יסתיים בקנס כספי והפחתת נקודות, לא בהורדת ליגה.

פליקס נעים התפטר לפי חצי שעה מכפ"ס. הפועל החתימה אותם שחקנים שהייתה מחתימה בליגת העל.

הפועל חוזרת יהיה הכי מגעיל שהיה כאן אי פעם. לא הייתי בונה על רחמים עם עכו, בטח אם התובע המהולל של ההתאחדות מעורב.

להפועל אין אף שחקן בהרכב שראוי לליגת העל. כולם עזבו. הם קנו 12 שחקנים שמתאימים לליגה לאומית. נכון ככה הם כבר 3 שנים מתנהלים אבל הם התפרקו.

​אם הם לא היו יורדים כל השחקנים הרג'ינים האלה לא היו מוחתמים.

​הפועל בנתה קבוצה להתמודד לעלות לליגת העל. לא לעלות בוודאות. נגיד הם חלשים כרגע 3 רמות לפחות מנתניה שהייתה בלאומית.

אני ממש משוכנע שגם אם יגידו להם בואו. תעלו. הם לא ירצו

הלוגיקה אומרת שאם עכו נענשת, הקבוצה במקום השלישי בלאומית בשנה שעברה צריכה לעלות (הרי החוזים היו בשנה שעברה).

חלום שזה קורה - יאללה ביתר ת"א, אפילו הם יהיו ליגה מעל הפועל

חלום שזה קורה - יאללה ביתר ת"א, אפילו הם יהיו ליגה מעל הפועל

חחח אם דבר כזה קורה. ויש בליגת העל את ביתר תל אביב. מכבי תל אביב. ובני יהודה תל אביב. והפועל תא תהיה בלאומית.

​לא משנה איך העונה תגמר היא עונה לפנתיאון

"להפועל אין אף שחקן בהרכב שראוי לליגת העל. כולם עזבו. הם קנו 12 שחקנים שמתאימים לליגה לאומית"

ומה היה שנה שעברה? שטויות.

"נגיד הם חלשים כרגע 3 רמות לפחות מנתניה שהייתה בלאומית.

אני ממש משוכנע שגם אם יגידו להם בואו. תעלו. הם לא ירצו"

בית"ר רמלה יגידו שהם לא רוצים.

פחח פחח פחח. ידין, דגני, אקסברד, גלבאן, בנש, ינקו זה פחות טוב מהפועל\נתניה של שנה שעברה??

שנה שעברה היה להם סגל טוב על הנייר. גם זה שירד ליגה.
​גלבאן שחקן שלא תפס מקום באשקלון. וחזר לבני יהודה. הוא מבוגר והתרומה שלו כבר לא ריאלית בליגת העל (למרות חולשתה)
​בנש? תזכיר לי מי זה? ההוא שירד עם כפס? הוא באמת חיזוק בעינייך? הוא שחקן ליגת לאומית קלאסי.
​אקסברד? באמת? מי זה?! זה לא ההוא שנתן לנו פעם גול במדי ביתר שמשון? איזה ילד עם מלא פוטנציאל בן 27 שכל החיים שלו בלאומית? צודק. מצטער

אבל הייי!! יש את ידין. השחקן והאגדה שמשנה לשנה נוגע פחות ופחות בכדור.
​נתניה הייתה 3 רמות מעל הליגה הלאומית. והסגל שלהם היה ברמת המקום 8-9 בליגת העל. אתה לא יכול להשוות בכלל. אני לא מאמין שנתת לי תרג'ינים האלה כדוגמא ללמה הפועל יכולה לדבר בליגת העל בכלל.
​(שוב אני אומר. יכו ללהיות שזה יספיק לליגת העל המחליאה שלנו, הרי אשקלון שרדו והם אותה רמה, אבל ממקום 9 ומטה בליגת העל ועד מקום 4 בלאומית זה אותה רמה)

מתי מגלים שהבלגיות מלבינות הון?

כל פעם שראיתי את אינברום משחק הוא היה שגיב יחזקאל של הקשרים. אולי יחנכו אותו שם, אבל זה יותר מופרך מרייכרט.

ממי רכשו אותו? מהאסיר ג'קי? לא ראיתי שמדברים על זה

נערך על ידי enrique

לא רק שאין ישראלים נורמליים מוכחים, גם הצעירים שמראים טיפה כישרון באים עם טיקט של מיליון יורו לחצי כרטיס.

איזה ליגה הזויה. מעניין עד איזה גיל הליגה תסתמך על שחקנים כמו אלברמן, מליקסון, יצחקי, טבח, עטר, ורמוט וכו'.

מהצעירים בקבוצות הקטנות להוציא את סולומון כמעט ואין כלום וגם הוא נמכר בסכומי הזייה.

חח סכום הזוי, שימשיכו עם המגבלת זרים בליגה, נראה לאיזה סכומים נגיע

בקצב הזה באמת נגיע לסכומים של המנג'ר.