Jump to content

מלפפוני 2017-2018 שאר הליגה

snufkin

Recommended Posts

לפי ספורט 5 אלונה מציעה לאצילי חצי מליון יורו לעונה.

כלכלית הזונה הזאת לא יכולה להתחרות בנו, חד וחלק. החשש היחיד זה שהוא יחליט לוותר על עוד 100-200K יורו בשביל לשחק במועדון שכרגע נמצא במצב טוב יותר משלנו ועם הזדמנות אולי לשחק בצ'מפיונס.

כלכלית הזונה הזאת לא יכולה להתחרות בנו, חד וחלק. החשש היחיד זה שהוא יחליט לוותר על עוד 100-200K יורו בשביל לשחק במועדון שכרגע נמצא במצב טוב יותר משלנו ועם הזדמנות אולי לשחק בצ'מפיונס.

מסתבר שהיא כן יכולה להתחרות בנו כלכלית. והיא עושה את זה לא רע בכלל.

להציע לילד בן 24 להיות המשתכר הבכיר שם זו חתיכת הצהרת כוונות.

מסתבר שהיא כן יכולה להתחרות בנו כלכלית. והיא עושה את זה לא רע בכלל.

להציע לילד בן 24 להיות המשתכר הבכיר שם זו חתיכת הצהרת כוונות.

כשאני אומר "כלכלית היא לא יכולה להתחרות בנו" אני מתכוון שעל כסף זה לא ייפול, אנחנו יכולים להציע לכל שחקן שאנחנו רוצים יותר ממה שהיא יכולה. זה בהחלט יכול ליפול על התמהמהות מצד מכבי (כרגיל) או על העובדה שב"ש תשתתף בעונה הקרוב במוקדמות צ'מפיונס, במה הרבה יותר גדולה מהאירופית.

כשאני אומר "כלכלית היא לא יכולה להתחרות בנו" אני מתכוון שעל כסף זה לא ייפול, אנחנו יכולים להציע לכל שחקן שאנחנו רוצים יותר ממה שהיא יכולה. זה בהחלט יכול ליפול על התמהמהות מצד מכבי (כרגיל) או על העובדה שב"ש תשתתף בעונה הקרוב במוקדמות צ'מפיונס, במה הרבה יותר גדולה מהאירופית.

קודם כל, הם יהיו במוקדמות וזה לא מבטיח עלייה.

דבר שני, אני לא בטוח שלשחקן ישראלי עדיף להופיע בצ'מפיונס ולא בליגה האירופית איפה שיש יריבות שמולן יותר קל להתבלט.

אני חושב שהיתרון שלנו זניח.

בניגוד למה לאיך שתופסים אותנו בתקשורת, גולדהאר לא שופך כאלה כספים שגורמים לו להעניק חוזים של חצי מיליון יורו לכל דורש. אני בספק אם יותר מ6-7 שחקנים קיבלו חוזה כזה מאז שהגיע.

אם ב"ש תציע לו באמת 450-500 אלף יורו, אני בספק גדול מאוד אם גולדהאר יציע יותר. בלי קשר בכלל להתמהמהות.

לא רואה את מכבי מציעה לו יותר מחצי מליון יורו לעונה. גם ככה זה שכר מופרז מאוד בשבילו.

אלונה כנראה מזהה את הכאוס במכבי, מזהה הזדמנות לחטוף כאן ישראלי בכיר וכישרוני, אולי אחד היחידים שעוד נותרו על המדף ולכן היא עושה מהלך כזה ונותנת לו 200 אלף יותר ממה שהוא שווה וממה שהיתה נותנת לו במצב רגיל. היא יודעת אני מניח, שלמהלך כזה תהיה אמירה תודעתית - שחקנים בכירים מעדיפים את ב"ש על פני מכבי. לכן היא "מתפרעת". מהלך חכם. ב"ש כרגיל, עובדים נכון.

לא רואה את מכבי מציעה לו יותר מחצי מליון יורו לעונה. גם ככה זה שכר מופרז מאוד בשבילו.

אלונה כנראה מזהה את הכאוס במכבי, מזהה הזדמנות לחטוף כאן ישראלי בכיר וכישרוני, אולי אחד היחידים שעוד נותרו על המדף ולכן היא עושה מהלך כזה ונותנת לו 200 אלף יותר ממה שהוא שווה וממה שהיתה נותנת לו במצב רגיל. היא יודעת אני מניח, שלמהלך כזה תהיה אמירה תודעתית - שחקנים בכירים מעדיפים את ב"ש על פני מכבי. לכן היא "מתפרעת". מהלך חכם. ב"ש כרגיל, עובדים נכון.

הסכמתי עם כל מילה שכתבת עד שהגעתי למילה "כרגיל" בסוף העונה.

סנופקין, בחייאת, תרפה מהמחשבה שב"ש זו מפלצת בלתי מנוצחת שעולה עלינו בכל פרמטר וכו'.

הם זכו בלוטו עם בכר ועם 2-3 זרים אדירים. הם נפלו המון פעמים ברכש בשנתיים-שלוש האחרונות. המון.

אין ספק שאלונה ואלי ברקת יותר עשירים ונחושים ממה שחשבנו ועם המון אמביציה, אבל אם נסתכל על עצמנו, ונעשה דברים נכון בקיץ, אפשר לחלוטין להעמיד קבוצה טובה יותר.

הסכמתי עם כל מילה שכתבת עד שהגעתי למילה "כרגיל" בסוף העונה.

סנופקין, בחייאת, תרפה מהמחשבה שב"ש זו מפלצת בלתי מנוצחת שעולה עלינו בכל פרמטר וכו'.

הם זכו בלוטו עם בכר ועם 2-3 זרים אדירים. הם נפלו המון פעמים ברכש בשנתיים-שלוש האחרונות. המון.

אין ספק שאלונה ואלי ברקת יותר עשירים ונחושים ממה שחשבנו ועם המון אמביציה, אבל אם נסתכל על עצמנו, ונעשה דברים נכון בקיץ, אפשר לחלוטין להעמיד קבוצה טובה יותר.

לא חושב שהם בלתי מנוצחים, ממש לא. אם כך השתמע מדברי, לא לזה התכוונתי. הם מנוצחים. בטח עם הכלים שיש למכבי ועם הבעלים הפנטסטי שיש לנו, להיפך דווקא בגלל העובדה שהם פגיעים ואפשר לנצח אותם, זה כל כך מתסכל.

מכבי עשתה כמעט כל טעות אפשרית כדי לגדל את המפלצת מב"ש. וכן, עם טרנר, התקציב שלהם, האמביציה, הצוות המקצועי שלהם, הבסיס של הסגל שלהם, הם אכן מפלצת.

לא מפלצת בלתי מנוצחת אבל מפלצת. ככל שנפנים את זה יותר, כך נוכל לנצח את המפלצת. הרי גם אנחנו היינו מפלצת, אפילו גדולה מהם, עד לפני שנתיים.

מספיק עם הגנבת דעת הזאת על באר שבע וליגת האלופות... הם לא יהיו שם.

אחרי ששנה שעברה עם ניקוד של אחווה עראבה הם הגיעו לפלייאוף לא הייתי ממהר לקבוע את זה (למרות שגם השנה הם לא יהיו מדורגים בשלב שמשחקים נגד קבוצות רציניות).

אחרי ששנה שעברה עם ניקוד של אחווה עראבה הם הגיעו לפלייאוף לא הייתי ממהר לקבוע את זה (למרות שגם השנה הם לא יהיו מדורגים בשלב שמשחקים נגד קבוצות רציניות).

לגמרי. שוכחים פה שאם ראדי לא היה בועט פנדל כמו זין/סקאריונה הם היו בצ'מפיונס.

אילו קבוצות יש שם בסיבוב השלישי? מספיק להם מזל בהגרלה או שקבוצה תבוא בגישה מזלזלת כמו אולימפיאקוס.

דווקא השנה הולך להם טוב בינתיים.

קבוצות כמו פלזן כמו סטיוואה כמו מאלמו וכמו זאגרב לא לקחו אליפות ולא יהיו במוקדמות הצמפיונס.

גם שנה שעברה היו פה הרבה שכתבו ש-"חיפה עובדים נכון" אחרי שהם החתימו את קהת ואיזה מגן שמאלי שעזב בינואר. ממש מועדון למופת.

גם שנה שעברה היו פה הרבה שכתבו ש-"חיפה עובדים נכון" אחרי שהם החתימו את קהת ואיזה מגן שמאלי שעזב בינואר. ממש מועדון למופת.

מועדון שגיא לוזון מאמן אותו לא יכול לעבוד נכון. נראה לי שגם אם יהיו תינוקות ג'ורדי בעונה הבאה לוזון יצליח להגדיל לנו את יחס השערים.

המנהל המקצועי שלהם זה באמת זה שהצמיח את טורס ואגוארו והעולם והחלל? נוח לי לזלזל בהם אבל ע"ס מה פוסלים בכזאת קלות את המנהל המקצועי החדש שלהם?

המנהל המקצועי שלהם זה באמת זה שהצמיח את טורס ואגוארו והעולם והחלל? נוח לי לזלזל בהם אבל ע"ס מה פוסלים בכזאת קלות את המנהל המקצועי החדש שלהם?

סומך על גיא

כן, והגיא גודס שאימן אותם לפני לוזון הפך את רונאלדו למה שהוא היום.

*גילוי נאות: אין לי מושג מי זה המנהל המקצועי החדש שלהם, מה שאני יודע זה שאפילו זיו אריה וניר לוין לא היו מצליחים להרוס כישרונות על כמו שני אלה (במקרה של טורס הפציעות הרסו אותו).

קרלסן הגיע לישראל עם רזומה הזוי שלא נראה פה לפניו. בגלל זה אפשר לקחת בערבון מוגבל את ההצהרות של חיפה במאי. אם באמת יפטרו את לוזון אני אדאג קצת יותר.