Jump to content

מכירת כרטיסים לגביע .

T.L MTA

Recommended Posts

אוהדי מכבי ניסו לרכוש כרטיסים ליציעי בני יהודה

בלאגן לקראת גמר הגביע: בבני יהודה קיבלו מידע לפיו אוהדי הצהובים מנסים לקנות כרטיס ליציע הדרומי. המכירה ברשת בוטלה ותיעשה טלפונית או פיזית..

http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,11,0/291089.html?ref=hp

אוהדי מכבי ניסו לרכוש כרטיסים ליציעי בני יהודה

בלאגן לקראת גמר הגביע: בבני יהודה קיבלו מידע לפיו אוהדי הצהובים מנסים לקנות כרטיס ליציע הדרומי. המכירה ברשת בוטלה ותיעשה טלפונית או פיזית..

http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,11,0/291089.html?ref=hp

למה להיות מטומטמים, למה?

אני אשם שאין להם 4 שנות לימוד?

בטח אוהדים שלנו ניסו לקנות כרטיסים מהיוזר הרגיל שלהם במקום לפתוח אחד חדש (לוקח בדיוק דקה) ולהזמין משם.

קהל של מפגרים.

אני חושב שזה תרגיל שיווקי של הנהלת בני יהודה, מנסים לגרום לאוהדים שלהם לחשוב שיש אוהדי מכבי שקונים ליציעים שלהם בשביל שהאוהדים שלהם יקנו...

אם באמת האוהדים שלנו קנו כרטיס מהמשתמש האמיתי שלהם אז שברנו פה שיא של טמטום.

מסכים עם באטמן. למה שאוהדים שלנו יקנו עכשיו ליציע הדרומי של בני יהודה שיש לנו את המזרחי והצפוני. נראה כמו תרגיל מסחרי של הבוכרים.

מריח לי כמו ספין כדי לעודד מכירת כרטיסים.

ד.א. בני יהודה טוענים ש"לאן" כרגע מבטלת כרטיסים שהוזמנו ע"י אוהדי מכבי.

https://www.facebook.com/bneiyehuda.official.page/photos/a.899029880243778.1073741828.899024193577680/1121320371348060/?type=3&comment_id=1121323098014454&reply_comment_id=1121355881344509&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R9%22%7D

אז במקום זה יבואו אוהדים שלנו לקנות בשכונה, זה לא שצריך ליסוע לעיר אחרת בקצה של הארץ.

איך הם מתכוונים לזהות מי אוהד בני יהודה או מכבי?

רק מי שבא על תרנגול על הראש יכול לקנות?

באמת נראה הזוי איזה אינטרס יש לאנשים לשבת בדרומי מרצון?

איך הם מתכוונים לזהות מי אוהד בני יהודה או מכבי?
רק מי שבא על תרנגול על הראש יכול לקנות?

לפי המקצוע של האמא.

זה מסביר הכל:

הודעה חשובה לנושא מכירת הכרטיסים למשחק גמר גביע המדינה:

*לידיעתכם, אוהדי בני יהודה, מכירת הכרטיסים באתר 'לאן' הופסקה והמכירה תועבר לקופות האצטדיון בשכונת התקווה. המכירה תחל מחר (שלישי) מהשעה 16:00 ועד השעה 20:00 ותימשך גם ביום רביעי בין השעה 16:00 ועד השעה 20:00.

*מכירה טלפונית (*8780) ומכירה בקופות 'לאן' (דיזינגוף 101, ת"א) תתאפשר רק לאוהד עם היסטוריית רכישות כרטיסים ליציעי בני יהודה ת"א.

במידה וישארו כרטיסים נוספים ליציעי אוהדי בני יהודה למכירה, תצא הודעה נוספת.

מועדון הכדורגל בני יהודה ת"א ממליץ לאוהדי הקבוצה למהר ולרכוש כרטיסים למשחק גמר גביע המדינה, משחק כזה ומעמד כזה לא מפספסים!!!

**תייגו כאן אוהדים שהרבה זמן לא היו במגרשים**

יש אולי 4000 כאלה בהגזמה

חחח איזה שטויות למה שנקנה אם עוד לא נמכר כרטיס אחד אצלנו עדיין? אחד הספינים המטומטמים אשכרה ביטלו להם את המכירה באינטרנט בשביל ספין כושל חחח

שאלה, אני חייב לקנות את הכרטיסים בלאן דרך אותו משתמש שכבר רכש כרטיסים עם המנוי, או שרושמים את המספר מנוי תוך כדי הרכישה?

שאלה, אני חייב לקנות את הכרטיסים בלאן דרך אותו משתמש שכבר רכש כרטיסים עם המנוי, או שרושמים את המספר מנוי תוך כדי הרכישה?

על מנת להזמין כרטיס למשחק צריך להתחבר לחשבון שהמנוי נמצא בו.

האם יש בעל מנוי שיכול לקנות עבורי כרטיס ליציע של מכבי ואני אחזיר לו את הכסף (מזומן ביד ואם זה במרכז אקפוץ אליו הבייתה עוד לפני המשחק)?

אם יש בעל מנוי שלא מנצל את האפשרות לקנות כרטיס אחד נוסף עבורו אשמח אם יוכל לבוא לעזרי ולקנות עבורי כרטיס אחד (היציע הרגיל... לא יציע הכסף וכו'... איפה שכל האוהדים של מכבי יושבים).

הכרטיס כמובן עבורי ולשימושי האישי.

זאת הסיבה שאני מבקש עזרה מבעלי מנויים שלא מנצלים את האופציה הזו ויכולים לרכוש עבורי. שוב תודה רבה לכל מי שיכול לעזור.