Jump to content

הפועל תל אביב - הפועל אשקלון

idan12

Recommended Posts

אחרי שהליגה שלנו הסתיימה ויש לנו עוד זמן עד שיגיע הגמר מול בני יהודה, רגע לפני חיפה ועם אווירת סוף עונה אני מחפש לצחוק קצת. קצת הרבה אפילו אם אפשר

ואיזה יופי שהאופציה של לצחוק יכולה להגיע לשיא. אמנם הייתי שמח פי כמה אם עוד היה לנו על מה לשחק ולא להתרכז במאבק התחתית של היריבה הגדולה שלנו אבל ככה הדברים התגלגלו ..

ועכשיו לסיבה האמיתית שאנחנו כאן: האם זה יהיה משחק הירידה של הפועל? (אני טוען שלא אבל מי יודע?)

כבר כמה שנים שהפועל נראים רע, מפזרים הבטחות וכסף (לא באמת ידוע מאיפה מגיע הכסף הזה). בעלים מתחלפים, שחקנים מתחלפים (למעלה מ200 שיחקו שם ב5 העונות האחרונות) והפעם יש אופציה לתסריט חלומות. לי לפחות זה תסריט חלומות לראות אותם יורדים ליגה (אני בטוח שיש לא מעט שלא ירצו שהם ירדו בגלל היריבות הגדולה והרצון לעוד משחק גדול בליגה ש-70% מהקבוצות הן פשוט סתם קבוצות).

השנאה שלי להפועל התגברה אחרי הדרבי שהתפוצץ. עד אז הייתה לי שנאה ספורטיבית אליהם. כמובן שגדולה יותר מלשאר הקבוצות .. בכל זאת אתם יודעים.

אחרי המשחק הזה רמת השנאה שלי למועדון הזה הגיעה למקום כל כך כל כך גבוה שלא יהיה מאושר ממני מלראות אותם יורדים ליגה.

אז אני טוען שהאנשים שמנהלים כאן את הכדורגל יעשו הכל כדי לא לתת לזה לקרות אבל העובדות בשטח הן שניצחון של אשקלון ובשנה הבאה הפועל תצטרך לנסוע לשחק מול מרמורק, עפולה וקטמון.

אז עד שיתחיל המשחק שלהם מעניין אותי לדעת מה שאר המשתמשים פה רוצים שיקרה איתם (ירידה ועלייה מהירה, ירידה ושקיעה, הישארות או כל דבר אחר שאתם יכולים לחשוב עליו)

בברכת יאללה אשקלון לכולם.

אם אני יובל נעים אני מחנה אוטובוס ברחבה, סוגר תיקו ומעביר את ההכרעה מול קבוצה אחרת בבית.

שירדו שיתפרקו וימחקו מעל פני האדמה, על הזין דרבי לא יכול לראות אותם

אני מתרגש לקראת מחר ומבאס כי ברור איך זה ייגמר.

זה בדיוק כמו שהכרת מישהי חדשה שנראית מדהים וזורם איתה טוב ואז זה מתחרבן לגמרי\יש לה חבר.

הדרבי בשנים האחרונות הפך לרמת סיכון א עבור השחקנים שלנו, הם מראש באים לפרק בלי תגובה מהשופטים שירדו לא יפריע לי עונה או שניים בלי דרבי.

הדרבי בשנים האחרונות הפך לרמת סיכון א עבור השחקנים שלנו, הם מראש באים לפרק בלי תגובה מהשופטים שירדו לא יפריע לי עונה או שניים בלי דרבי.

+אין להם בעיה לפוצץ משחק כדי לגזול ממך נקודות

לא יכול לראות אותם. שירדו כבר, כמו השורה בשיר הקונטרה מחכים ליום שהם כבר יחזרו ללאומית.

ועם כל הרצון שבדבר, ההרגשה היא שהם הולכים לפרק את אשקלון היום.

לא יכול לראות אותם. שירדו כבר, כמו השורה בשיר הקונטרה מחכים ליום שהם כבר יחזרו ללאומית.

אם קורה הנס מה עושים עם השורה 'יבוא היום הפועל ותחזרו ללאומית'?

אני יודע שרובנו מקווים שהפועל תפסיד היום/תרדף, אבל כמה מכם באמת חושב שזה יקרה?

אני מקווה שהם יפסידו היום אבל הם בטח ינצחו 4-0 ויהפכו את זה לחגיגות מטורפות

אני יודע שרובנו מקווים שהפועל תפסיד היום/תרדף, אבל כמה מכם באמת חושב שזה יקרה?

אני מקווה שהם יפסידו היום אבל הם בטח ינצחו 4-0 ויהפכו את זה לחגיגות מטורפות

מסוג המשחקים שיודעים מראש מה יקרה אבל זה בכל זאת יבאס אותך בגלל שעדיין מקווים למשהו אחר.