Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

מה הקשר בכלל?

הוא טוען שחבר שלו אמר לו שיש דיווחים בשוויץ על כך שהוא מועמד למכבי, בדקתי ואין שום דיווח כזה (מה שאומר שמדובר בחרטא).

מה קשור עכשיו סושיץ'? העיקר לנסות לצאת מתחכם פה בפורום בלי לקרוא בכלל הודעות קודמות.

אני האמנתי על ריקרדיניו.

אני האמנתי על ריקרדיניו.

אח שלי, אני מנפיץ מספר אחת במדינה, רבים וטובים נפלו.

רק בגלל שאני יותר מיואש מרוב הפורום אני לא רוצה לעשות לכם עוד קטעים כאלה.

הימור שעטר חותם מחר.

לדעתי סאגת גרשון גרמה לעיכוב.

גם לדעתי מחר יום אחרון לרשום שחקנים לאירופה?

לא מחתימים שחקנים בימים של משחקי הכס.

חבר אמר לי שרמי גרשון חוץ מבני יהודה(שאותה הוא אוהד) יעבור רק למכבי חיפה בגלל שיש להם את

המתחם אימונים הכי גדול בארץ ..

לא יודע כמה זה אמין

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ההודעה הכי גדולה בנושא הזה. חלאס.

מי שחושב שכל קיץ אנחנו נזכה בכל הישראלים שנרצה טועה.

נכון, יש לנו יתרון כלכלי אבל הוא לא כזה גדול. התקציבים של חיפה וב"ש נושקים למאה מיליון ש"ח, ניצחנו במאבקים על אצילי דווידזאדה. הפסדנו במאבק על גרשון. בשביל זה יש זרים.

מי שחושב שכל קיץ אנחנו נזכה בכל הישראלים שנרצה טועה.

נכון, יש לנו יתרון כלכלי אבל הוא לא כזה גדול. התקציבים של חיפה וב"ש נושקים למאה מיליון ש"ח, ניצחנו במאבקים על אצילי דווידזאדה. הפסדנו במאבק על גרשון. בשביל זה יש זרים.

מי אמר ש״נאבקנו״ על גרשון?

מכבי הציעו חוזה לגרשון, בוודאות, לא נכנס למספרים אבל חוזה הוצע.

ככה זה שהסוכן שלך לא רוצה שתשחק בקבוצה מסוימת \ רוצה שתשחק בקבוצה מסוימת.

הסוכן שלו, התקשורת, ההיגיון הבריא.

בכל אופן זה לא העיקר, המצב כרגע שונה מלפני ארבע חמש שנים כששחר נהג במדיניות ה"שפיות" שלו וב"ש היתה קבוצה עם תקציב בינוני.

יש שלוש קבוצות עם תקציבים גדולים, שלושתן מציעות משכורות סביב חצי מיליון יורו לעונה לשחקנים שהן באמת רוצות. צריך להפנים שלא כל הליגיונרים החוזרים ובטח שלא כל "כוכבי" הליגה שנרצה יגיעו אלינו.

הסוכן שלו, התקשורת, ההיגיון הבריא.

בכל אופן זה לא העיקר, המצב כרגע שונה מלפני ארבע חמש שנים כששחר נהג במדיניות ה"שפיות" שלו וב"ש היתה קבוצה עם תקציב בינוני.

יש שלוש קבוצות עם תקציבים גדולים, שלושתן מציעות משכורות סביב חצי מיליון יורו לעונה לשחקנים שהן באמת רוצות. צריך להפנים שלא כל הליגיונרים החוזרים ובטח שלא כל "כוכבי" הליגה שנרצה יגיעו אלינו.

זה עצוב כי עד לפני שנתיים היינו הבחירה הראשונה של כל לגיונר ומשהו התפספס כאן....

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5002559,00.html

רכש?

עטר, מי? ניק בלקמן הושאל למכבי ת"א
החלוץ היהודי בן ה-27, שפתח את העונה בדרבי מהצ'מפיונשיפ האנגלית, נחת בישראל ויצטרף לצהובים. בצעירותו כיכב באקדמיית הצעירים של מנצ'סטר יונייטד. האם הוא מגיע על חשבון אלירן עטר?
משה שיינמןפורסם: 14.08.17 , 10:06
בעוד המו"מ עם מכבי חיפה לגבי העברתו של אלירן עטר עדיין תקוע, הנחיתה <a class="bluelink" data-cke-saved-href="http://www.ynet.co.il/tags/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99_%D7%AA%D7%9C_%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91"href="http://www.ynet.co.il/tags/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99_%D7%AA%D7%9C_%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91" '="" target="_blank" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 12px; vertical-align: baseline; background: transparent; cursor: pointer; text-decoration-line: none; color: rgb(0, 0, 255);"> החלוץ שיחק במכבייה והגיע ארצה לאחר סיכום על השאלתו מהקבוצה האנגלית. מ-2013-2016 היה שחקן של רדינג, בשורותיה כבש 18 שערים ב-103 הופעות. בלקמן למד בבית ספר קינג דיויד במנצ'סטר והיה באקדמיית הצעירים של מנצ'סטר יונייטד ופרסטון.

מכבי תקיים היום אימון כהכנה לקראת משחקה ביום חמישי בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית נגד אלטאך האוסטרית. הקבוצה תמריא מחר אחר הצהריים.

בינתיים כל הזרים הגיעו בהשאלה או בהעברה חופשית.

למיטש נמאס לאכול בלופים כמו מרסלו.

הוא בכלל לא זר !

חחח איזה גדולים הם.

יש לנו פאקינג 3 מתאזרחים ! מכבי סל זה כאן !

זה עצוב כי עד לפני שנתיים היינו הבחירה הראשונה של כל לגיונר ומשהו התפספס כאן....

זה גם לא ממש נכון. לשחקנים יש מגוון שיקולים בבחירת הקבוצה. כשהיה לנו יתרון אדיר במשכורת המוצעת זה התעלה על השאר. ברגע ששחר ואלונה התחילו לשלם שכר דומה היתרון הזה אבד.

בסופו של דבר הלגיונר המבוקש ביותר של הקיץ (אלא אם יהיו הפתעות נוספות)- אצילי, חתם אצלינו.