Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

הלוואי וכל התחזיות שכל השחקנים שהבאנו עד כה ונביא בהמשך יפגעו בול... זה שתגיד אוהד ב"ש וכו לא באמת מקדם את הדיון לאנשהו.

לא קראתי לך אוהד ב"ש אבל אתה בהחלט מסתמן כלקקן. לא רוצים פה דיון על ב"ש, זה פורום של מכבי.

שמע אתה חתיכת מגעיל

למה מגעיל? מילף רצינית.

בבורסאספור כועסים על פאטי שדחה את ההצעה שלנו:

http://www.sabah.com.tr/marmara/2017/08/13/fatynin-karari-baskan-ali-ayi-fena-kizdirdi

שיכעסו עד מחר, הוא מוסלמי אדוק ולא רוצה להגיע לכאן ,אי אפשר בכוח לחייב בנאדם .

בכל זאת צריך לעשות מראית עין של מו"מ

שום מראית עין, אתה יודע איזה קשה זה לסגור עסקת רכישת שחקן בחלון הזמן של ביקור אסיר בכלא חרמון?

תתבגר נשמה.

או שתדבר לעניין או שתתעלם מותק.

אתה מדבר עליי?

אתה לפני שניה כתבת שבש שמרו על 99% מהסגל שלהם.

כמו שאני רואה את זה הם איבדו את אחד משלושת השחקנים הכי חשובים שלהם. להגיד 99% זה להגיד שהם איבדו את וובה בראון. לא את בוזגלו.

הפורום פתטי כבר.

פעם היה לנו קטע, כאוהדי מכבי שעל הזין כולם, רק מכבי. היום כל מה שאני קורא כאן זה ב"ש, ב"ש, ב"ש. אפילו לא הפועל. עצוב.

ב"ש עובדים נכון? איזו טיפשות. רק ב"ש עובדים נכון, כל השאר לא.

מזכיר לי את התחושות שיש לי שאני רואה פוסט של ביבי בפייסבוק, עם קטע וידאו על מה הוא עשה השבוע.

בחייאת סגרו את הפורום, או שתעשו פורום מצומצם..חלאס כבר עם הילדוניזציה הזאת.

אלי ברקת סוגר בין כותלי הכלא עם ג'קי בן זקן על בלם חדש לב"ש. כן..ב"ש עובדים נכון.....תכף ירשמו שאלי ברקת הסיר ביצה אחת כדי להוריד במשקל, תכתבו שגם מיץ צריך לעשות ככה.

מי זה רמי גרשון ? עליו תקבעו אם ג'ורדי נכשל? 5 שנים של הצלחות מטאוריות ובמקום לגדל קהל בריא ותומך גדלנו קהל של שרמוטות כפוי טובה.

הפורום פתטי כבר.

פעם היה לנו קטע, כאוהדי מכבי שעל הזין כולם, רק מכבי. היום כל מה שאני קורא כאן זה ב"ש, ב"ש, ב"ש. אפילו לא הפועל. עצוב.

ב"ש עובדים נכון? איזו טיפשות. רק ב"ש עובדים נכון, כל השאר לא.

מזכיר לי את התחושות שיש לי שאני רואה פוסט של ביבי בפייסבוק, עם קטע וידאו על מה הוא עשה השבוע.

בחייאת סגרו את הפורום, או שתעשו פורום מצומצם..חלאס כבר עם הילדוניזציה הזאת.

אלי ברקת סוגר בין כותלי הכלא עם ג'קי בן זקן על בלם חדש לב"ש. כן..ב"ש עובדים נכון.....תכף ירשמו שאלי ברקת הסיר ביצה אחת כדי להוריד במשקל, תכתבו שגם מיץ צריך לעשות ככה.

מי זה רמי גרשון ? עליו תקבעו אם ג'ורדי נכשל? 5 שנים של הצלחות מטאוריות ובמקום לגדל קהל בריא ותומך גדלנו קהל של שרמוטות כפוי טובה.

צודק

במיוחד המשפט האחרון