Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אני לא מבין אנשים שאומרים שייני צריך להיות בלם פותח. אומנם יש לו אינטיליגנציית משחק גבוהה ביותר, אבל הוא לא מהיר וסגירת הגובה שלו נוראית בשביל בלם .

אולי אם יש לידו בלם מפלצת דומיננטי, אבל ראבק הוא לא חייב לפתוח בהרכב, די עם זה כבר.

בשיקטאש הביאו את גארי מדל באיזה 3 מיליון יורו, איך ג'ורדי לא מביא משהו כזה?

אם כבר לחלום אז מירוסלב סטוך, חתם בסלביה פראג תמורת מיליון יורו לפנר. ( מעניין אם הנשיא של פנר ביקש בונוסים על העפלה לבתים כמו כבוד הנשיא שחר )

אני לא מבין אנשים שאומרים שייני צריך להיות בלם פותח. אומנם יש לו אינטיליגנציית משחק גבוהה ביותר, אבל הוא לא מהיר וסגירת הגובה שלו נוראית בשביל בלם .

אולי אם יש לידו בלם מפלצת דומיננטי, אבל ראבק הוא לא חייב לפתוח בהרכב, די עם זה כבר.

קרלוס היה מהיר? הוא יכול לחפות על החסרונות האלה במיקום מצויין ויאנטיליגנציית משחק, חוץ מזה שיש לייני משחק ראש לא רע בכלל.

כנראה ששנינו לא מספיק משועממים לעבור על הנושא הזה שגם ככה אני סובל 99% מהזמן שאני קורא אותו, אבל אתה בטוח במה שאתה כותב? לא נכתבת פה המילה ביזיון על כל שחקן שמגיע/לא מגיע?

לא, לרוב נטען שצעד כזה או אחר הוא טעות, מה שזוכה לרוב תגובה נוסח "אם ב"ש/חיפה היתה עושה את זה, הייתם מדליקים אבוקה, אבל כשג'ורדי עושה את זה זה ביזיון" או "עכשיו על שחקן x תקום או תיפול העונה? עשיתם ממנו -הכנס שם של שחקן נחשב לדעת המשתמש-".

מי השחקן האחרון שמכבי הביאה מתוך הליגה שלא מהפועל?

בלטקסה נחשב?

מושאלים שחוזרים נחשבים?

אם לא, אז ליפשיץ?

אבל באמת נקודה טובה, הרבה זמן לא רכשנו מקבוצה אחרת בליגה שהיא לא הפועל.

דסה ואזולאי.

וטכנית, בניון.

לא מחשיב את בניון.

מתכוון לעסקים עם קבוצות מסויימות.

יש קבוצות שלא ימכרו לנו שחקנים לעולם.

שכחו את העונה שעברה (שלא נדבר עם כמה עונות אחורה) וניזונים מרומנטיקה של קיץ.

אחרי אלחמיד וגרשון, הבלם הישראלי הבא הוא דנינו שצריך עוד לתת עונה או שניים כשחקן הרכב.

שיהיה לנו בהצלחה עם לוזון.

דנינו נמוך מדי.

רציני? הייתי בטוח הרבה יותר נמוך.

מישהו פשוט אמר את זה פעם בלי לבדוק ואז כולם זרמו איתו

בלם מצוין ובלם העתיד של הכדורגל הישראלי