Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

גם אני לא יודע כלום, וממש לא איכפת לי.

אם יבוא אז יבוא, ואם לא, אז לא.

בדיוק מה שאני אומר, הוא בלם טוב, אם הוא יגיע מצוין, אם לא יש מקום לשני זרים, לא עליו תקום ותיפול העונה.

כמה מאיתנו ראו את גרשון מעבר למשחק אחד או שניים? הוא באמת יחשב לבלם המוביל בליגה לצד צדק וטב"ח? אני לא בטוח בכך

חוץ מזה, עד שהגיע לגנט לפני 3-4 שנים, הוא לא ממש נספר באף קבוצה שהוא היה בה באירופה.

השם "רמי גרשון" ישר גורם לחשוב על הלגיונר שכבר כמעט עשור משחק באירופה והכל, אבל זה לא שהוא היה בליגה עד כדי כך טובה.

לא אומר שהוא לא טוב כי אני לא ראיתי אותו מספיק, אלא שצריך באמת לראות אותו וממש לא בטוח שהוא טוב מטיבי/טב"ח/צדק.

כל משתמשי המילה ביזיון - יש מצב שקצת איבדתם את זה?

על מה הביזיון בדיוק?!

כל מה שקרה בעידן ג'ורדי היה בסימן חיובי. היינו מועדון בלי דרך ובלי כיוון והפכנו למועדון שתמיד (אבל תמיד) מתמודד על תארים. כמו שאנחנו צריכים להיות.

אין לנו טאבו על האליפות. לפני שג'ורדי הגיע, גם עם מיץ' לא הראנו הצלחה גדולה. שחר משקיע סכומים מטורפים כבר שנים והקבוצה מחיפה לא רלוונטית. לא רלוונטית כמעט כמו שאנחנו לא היינו רלוונטים במשך עשור בערך חוץ מהבלחות פה ושם...

אז על מה בדיוק הביזיון?!

טעויות בדיעבד? חכמים גדולים פה כולם.

אז לא הביאו את וואקמה למרות שכוווווולם יכלו לראות שהוא שחקן שחקן - זה הופך את זה לביזיון? ביזיון היה אם ג'ורדי לא היה רוצה להביא אותו סתם ככה. הוא לא רצה להביא אותנו אני מניח מסיבות שלו (חשב שיש לו שחקנים לא פחות טובים, חשב שהוא מביא זרים טובים יותר, חשב שהוא צריך זרים בעמדות אחרות...) - כל עוד היו לו סיבות טובות, אין שום סיבה לקרוא לזה ביזיון, זאת טעות - כולם עושים טעויות.

יש מנג'ר בעולם שלא עושה טעויות?! כל שחקן שמוריניו מביא הוא בול פגיעה?

במבחן התוצאה כל עונה שג'ורדי ניהל אותנו, הצגנו קבוצה מצוינת. לפעמים (לרוב) זה הספיק לפחות לאליפות ולפעמים זה הספיק רק שנתחרה ולצערנו גם נפסיד (כן, זה ספורט ויש קבוצה מהצד השני...)

גם גרשון - מה ביזיון?! ג'ורדי צריך לזרוק את טיבי / טבח כי גרשון החליט שעכשיו הוא רוצה לחזור לארץ?! אם יש לו 2-3 מועמדים זרים לעמדה הזאת שהוא רוצה, אז גרשון שווה לשבור את תוכניות הרכש שלנו ולספסל / להעיף שחקנים שהוא מחוייב אליהם?

אני לא מתנגד ללהביא את גרשון אם זה יסתדר, הנקודה היא שאני סומך על ג'ורדי, בגלל הקבלות שלו, שהוא יודע מה שהוא עושה ושאפילו לפעמים למרות שהוא רוצה מישהו, הוא עלול להגיע לחיפה / ב"ש או אפילו בית"ר... כל אחד והסיבות שלו

ברצינות? התנהלות כלכלית שקולה ומחושבת היא הדרך של מיץ' לתארים? זה לפני או אחרי שמשלמים מעל למיליון יורו עבור עטר?

זה מדהים. כאילו יש פה כמה יוזרים שפשוט מתעלמים לחלוטין ממה שקורה במועדון 3 שנים +.

התנהלות כלכלית.

ורמוט, יחזקאל, מרסלו וראמון - 3 מליון יורו ללא משכורת שזרקת לפח (וואלה אם יהיה נס אולי יצא משהו מיחזקאל). אבל להשתגע על שחקן הרכב בבלגיה במשך עשור? לא לא, זה לא כלכלי

זה מדהים. כאילו יש פה כמה יוזרים שפשוט מתעלמים לחלוטין ממה שקורה במועדון 3 שנים +.

התנהלות כלכלית.

ורמוט, יחזקאל, מרסלו וראמון - 3 מליון יורו ללא משכורת שזרקת לפח (וואלה אם יהיה נס אולי יצא משהו מיחזקאל). אבל להשתגע על שחקן הרכב בבלגיה במשך עשור? לא לא, זה לא כלכלי

וואו! 3 מיליון יורו!

כמה כסף המועדון הכניס ממכירות?

ואני לא מדבר על הנכסים שיש לך כמו וידאר וראייקו (ששווה לבד 8-10 מיליון יורו)

זה ברור שהדיון הוא לא באמת רציונאלי ומחושב, רגש משחק תפקיד חשוב.

כאוהדים של הקבוצה, אנחנו תמיד נחפש להגן ולהצדיק מהלכים מסוימים גם אם נטען בדיוק להפך בנוגע לעסקה אחרת. גם ימציאו סיבות לשוני בין המקרים.

להיות בעד עטר ונגד גרשון זה הזייה, אך אני מבין מאיפה היא באה.

היה לא מזמן כתבה על כל ההכנסות \ הוצאות ממכירה וקנייה בעידן ג'ורדי

אם אני לא טועה זה היה באיזור ה מינוס מיליון יורו, שזה לדעתי מטורף בהתחשב בעובדה שעוד יכולים להרוויח על ראיקו ווידאר.

בשיקטאש הביאו את גארי מדל באיזה 3 מיליון יורו, איך ג'ורדי לא מביא משהו כזה?

לא מאמין שנראה עוד רכישות כאלה בלי העפלה לליגת האלופות

היה לא מזמן כתבה על כל ההכנסות \ הוצאות ממכירה וקנייה בעידן ג'ורדי

אם אני לא טועה זה היה באיזור ה מינוס מיליון יורו, שזה לדעתי מטורף בהתחשב בעובדה שעוד יכולים להרוויח על ראיקו ווידאר.

קישור

בשיקטאש הביאו את גארי מדל באיזה 3 מיליון יורו, איך ג'ורדי לא מביא משהו כזה?

גם עוד 200 שנה לא נוכל לשלם משכורות כמו בשיקטאש

גארי מדל להביא אותו אלינו זה לפחות 4 מיליון יורו. יש תעריף של ליגה ישראלית שהיא פחות אטרקטיבית מהליגה הטורקית. שחקן שעולה לבשיקטאש X כסף לנו יעלה X +

גארי מדל להביא אותו אלינו זה לפחות 4 מיליון יורו. יש תעריף של ליגה ישראלית שהיא פחות אטרקטיבית מהליגה הטורקית. שחקן שעולה לבשיקטאש X כסף לנו יעלה X +

מסכים..

שיהיה לנו בהצלחה בלהביא שחקן מאשדוד

"אבל על אף הגישושים מצד מכבי תל אביב, הוסיפה לעניין העובדה שדודו דהאן שחזר לעבוד עם אלחמיד אחראי על לא מעט עסקאות שנעשות בבירת הנגב. ביום שלישי האחרון, אחרי משחק גביע הטוטו בין מ.ס. אשדוד להפועל באר שבע, נשלח כבר מסר ברור מכיוון משפחת ברקת. אלונה היא זו שמנהלת את הדברים, אבל במקרה של אשדוד הקשר הוא גם ואולי קודם כל עם בעלה אלי ברקת שהינו חבר ושותף עסקי של בן זקן.

אלי ברקת כבר ביקר אצל בן זקן בכלאו ויש ביניהם מערכת יחסים טובה מאוד, כפי שמעידים מקורבים לשניים. זו אולי הסיבה שגורמת גם לקשיים בקידום ההעברה, שכן מעורב כאן לא מעט רגש. "אם לא הייתה מערכת יחסים כל כך טובה בין שני המועדונים ובעיקר בין ג'קי למשפחת ברקת, אולי היו עושים בבאר שבע מהלכים יותר פולשניים ואינטנסיביים כדי שהעסקה הזו תצא לדרך. באר שבע לא תעשה שום צעד בכיוון חאתם, כל עוד ג'קי לא רוצה למכור. הכל ייעשה בצורה של כבוד הדדי ובלי שטיקים", אומרים גורמים המכירים היטב את שני הצדדים."