Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

עם בן הרוש לקחת טרבל ועלית לאלופות. הוא חלש אבל מגן שמאלי זאת לא עמדה קריטית.

דוס סנטוס נהדר. הכי טוב בליגה עם ויטור.

לא צריך להפוך אותם להפועל עכו. יש להם סגל סבבה כשחסרים להם עוד 1-2 שחקנים מובילים (בדמות גרשון ובוזגלו, לדוגמה) וכמובן מאמן איכותי שזה משהו שאין להם.

אמרת על בן הרוש שעלית איתו לאלופות ולקחת טרבל אבל הוא חלש? ומגן שמאלי זה לא קריטי? מה???

דוס סנטוס ממש לא הכי טוב בליגה עם ויטור. ממש לא.

קבוצה שמסיימת כמה שנים 4 - 6 היא לא זקוקה ל 1 - 2 תותחים, היא זקוקה ל 8 - 9 שחקנים פלוס מאמן תותח פלוס לשנות את הניהול שלהם. לא הפכתי אותם להפועל עכו, אבל הם ממש לא הולכים להיות ב"ש 2. אולי בית"ר 2.

יפה שאתה קובע כאלו דברים.

באטוקיו וסושיץ' > סקאריונה ומיקאל? ממש לא החזקתי מהשניים האחרונים, אבל לקבוע כזה דבר באוגוסט כשהרזומה של החדשים לא מדגדג את של סקאריונה ומיקאל זה מצחיק.

גם אני חושב שאצילי טוב מטב"ח כשחקן אבל מישהו יצטרך לתת את המספרים שהוא נתן. נקווה שעטר ייתן את זה למרות שאני פסימי.

למה אתה לא רוצה את גרשון? כי חיפה לקחו אותו קודם? בלם ישראלי ברמה גבוהה שמשחק כמעט 10 שנים בקבוצות צמרת בליגה בלגית.

אותו מגן שמאלי סולידי אגב שיחק שם בדיוק משחק וחצי ועף ליציע. העיקר שאתה לא מתלהב מגרשון.

וצריך קשר אחורי.

באטוקיו קשר הרבה יותר לוחץ ממיקאל ויודע לחלץ כדורים, בנוסף במדד לפי ססטיסטיקות 2 אלמנטים מובילים: איומים מרחוק ומסירות מפתח, בדיוק מה שאנחנו צריכים.

מיקאל אחלה שחקן, אבל אני מעדיף סגנון בקישור שכל שחקן יודע לחלץ וללחוץ.

סושיץ׳ מוקדם לקבוע אבל סקאריונה עם זה שאני חושב שהוא אחלה שחקן היה צריך ללכת כי פשוט קורה שזה לא עובד.

עטר יתן את המספרים של טבח, אצילי גם נותן מספרים מהאגף השני.

לגבי גרשון, שוב מכניס מילים לפה, אחלה בלם ואני רוצה שיהיה במכבי, אבל לא מכה קשה אם בסוף לא כי בלם זר באיכויות הללו אפשר למצוא הרבה יותר בקלות מאשר שחקן התקפה עם איכויות מקבילות.

באטוקיו קשר הרבה יותר לוחץ ממיקאל ויודע לחלץ כדורים, בנוסף במדד לפי ססטיסטיקות 2 אלמנטים מובילים: איומים מרחוק ומסירות מפתח, בדיוק מה שאנחנו צריכים.

מיקאל אחלה שחקן, אבל אני מעדיף סגנון בקישור שכל שחקן יודע לחלץ וללחוץ.

סושיץ׳ מוקדם לקבוע אבל סקאריונה עם זה שאני חושב שהוא אחלה שחקן היה צריך ללכת כי פשוט קורה שזה לא עובד.

עטר יתן את המספרים של טבח, אצילי גם נותן מספרים מהאגף השני.

לגבי גרשון, שוב מכניס מילים לפה, אחלה בלם ואני רוצה שיהיה במכבי, אבל לא מכה קשה אם בסוף לא כי בלם זר באיכויות הללו אפשר למצוא הרבה יותר בקלות מאשר שחקן התקפה עם איכויות מקבילות.

אז למה אנחנו לא מוצאים בלם כזה כבר כמה שנים?

למה כבר שנתיים טיבי באנקר בהרכב למרות יכולת מזעזעת?

ולמה אנחנו באוגוסט ועדיין לא הגיע בלם כזה?

ולמה בכלל צריך להשקיע על בלם זר אם יש לך בלם ישראלי ברמה כזאת ממש מתחת לאף בסכומים סבירים.

עכשיו גמרת והשכחת את קרלוס?

אנחנו ב11.8...

מי קבע שהסגל צריך להיות מושלם באוגוסט?

זה לא שכרגע ההגנה שלך נראת כמו מסננת.

אתה מדבר כמו מישהו מתוסכל שעושה רענון כל דקה בכל אתר אפשרי בפאניקה שמשהו יקרה.

עכשיו גמרת והשכחת את קרלוס?

אנחנו ב11.8...

מי קבע שהסגל צריך להיות מושלם באוגוסט?

זה לא שכרגע ההגנה שלך נראת כמו מסננת.

אתה מדבר כמו מישהו מתוסכל שעושה רענון כל דקה בכל אתר אפשרי בפאניקה שמשהו יקרה.

זה.

ההרכב של חיפה (אם גרשון חותם ועטר עוזב):

גלזר

בן הרוש גרשון דוס-סנטוס הזר החדש (שכחתי את השם)

אלברמן קוסנדינוב

ורמוט קהת קאיו

דמארי

אז ככה: שוער צעיר ובינוני בטירוף (ועוד מפרגן לו)

בן הרוש מגן שמאלי. שוב, בן הרוש ה - מגן שמאלי הפותח שלהם. דוס - סנטוס שאי אפשר לדעת כמה הוא טוב, אישית גם בפ"ת לא החזקתי ממנו.

אלברמן שאם הוא לא חוזר אחורה שלוש שנים ליכולת שלו, הוא כבר לא ברמה. כנ"ל קהת. ורמוט...

דמארי שיותר פצוע מכשיר וגם ששיחק היה חלש.

ועל כל התזמורת הזאת מנצח לוזון, אחד המאמנים היותר כושלים עם היחסי הציבור הכי טובים בארץ. אה, ויענקלה שחר שמכניס את כל כתבי החצר לחדרי ההלבשה.

חיפה זו לא ב"ש שלפני בכר ונוואקמה. הם קבוצה סופר בינונית שאני לא חושב שהם ייסמו בטופ 3 בליגה.

פאקינג ניתוח הסגל של מכבי חיפה בנושא מלפפונים שלנו ועוד הוספת חטא על פשע בלי בושה דחפת לי כאן הרכב סטייל dvirtop.

אלוהים.

גלזר

אלברמן קוסנדינוב

ורמוט קהת קאיו

דמארי

בן הרוש מגן שמאלי. שוב, בן הרוש ה - מגן שמאלי הפותח שלהם. דוס - סנטוס שאי אפשר לדעת כמה הוא טוב, אישית גם בפ"ת לא החזקתי ממנו.

אלברמן שאם הוא לא חוזר אחורה שלוש שנים ליכולת שלו, הוא כבר לא ברמה. כנ"ל קהת. ורמוט...

ועל כל התזמורת הזאת מנצח לוזון, אחד המאמנים היותר כושלים עם היחסי הציבור הכי טובים בארץ. אה, ויענקלה שחר שמכניס את כל כתבי החצר לחדרי ההלבשה.

חיפה זו לא ב"ש שלפני בכר ונוואקמה. הם קבוצה סופר בינונית שאני לא חושב שהם ייסמו בטופ 3 בליגה.

אם גרשון לא חותם שם, בוודאות הם מביאים בלם זר, ייתכן שגם חלוץ בנוסף.

בכל אופן, אני חושב שוורמוט ודמארי לא יהיו באנקר בהרכב, על אחת כמה וכמה אחרי שבוזגלו יחזור מהפציעה.

לגבי קהת, אם זה תלוי בלוזון, הוא בקושי רואה דקות, רק שלך תזרוק כזה חוזה.

קצת שכחת את אופיר מזרחי.

מה עם ספסל? פציעות, הרחקות.... דקל האגדי מחליף לבלמים, סאן מנחם, נטעל'ה, רז מאיר, וייסמן, בן דוד.

ואם לחזור רגע לגבי קהת, מקווה שעבר לאנשים כאן האובססיה לגביו, זה רק שם בצפון המיכלים כנראה גורמים להם

לחשוב שהוא עוד יהיה זהבי. כזה רך ופרווה, באמת שנטע אלחמיסטר עדיפה עליו.

כמו שהראל כתב, מקום 3 בלחץ וגם זה במידה ויהיה (וסביר להניח שיהיה) משבר גדול נוסף בין טביב למימר.

גלזר

אלברמן קוסנדינוב

ורמוט קהת קאיו

דמארי

תעביר את ורמוט לאמצע, קאיו לשמאל ובוזגלו בימין, בנוסף חלוץ זר או דמארי

בינתיים ההגנה שלנו נראית יותר טוב משל ב"ש, ואני לא צוחק על החתמות של קבוצות אחרות.

עוד לא עמדה מול יריבה אמיתית.

אפשר יהיה לחזור לדיון הזה אחרי האוסטרים.

מי שחושב שיש לנו הגנה טובה חי בסרט,דברים לא נעלמים פתאום ושנה שעברה ראינו מה ההגנה שלנו שווה

נכון,אצל ג'ורדי גם בשנה שעברה ובטח העונה משחק ההגנה הקבוצתי הרבה יותר יעיל וטקטי אבל עדיין אי אפשר להתעלם מאיבודי הכדור הטיפשים של בן חיים שלפחות מחפה על זה במשחק הגנה טוב עם הרבה ניסיון,טיבי לעומת זאת לא נותן אפילו שבב של תקווה,רק טעויות ומשחק בלי ריכוז,לא יודע מה עובר על הבנאדם,בכלל מאז החוזה החדש בעונה שעברה הבחור פשוט הפך לבדיחה כמו טיבי עם המזוודות בשדה תעופה שהיה בבית"ר

לגבי רמי גרשון,באמת שאין לי דעה כי למעט משחק אחד טוב בנבחרת נגד פורטוגל אני לא זוכר משהו מיוחד ממנו

אבל אין ספק שחייבים בלם מהיר,חזק ועדיף עם שפם

צודק שיחקנו רק נגד קבוצות חובבים.

קבוצה מהליגה השניה באלבניה

קבוצת אמצע טבלה באיסלנד

הרכב שני של בני יהודה

מכבי נתניה

קבוצת אמצע טבלה ביוון.

איפה כאן הקבוצה הרצינית לבחון את ההגנה שלנו?

קבוצה מהליגה השניה באלבניה

קבוצת אמצע טבלה באיסלנד

הרכב שני של בני יהודה

מכבי נתניה

קבוצת אמצע טבלה ביוון.

איפה כאן הקבוצה הרצינית לבחון את ההגנה שלנו?

ומול מי ב"ש שיחקו?? חוץ מהבולגרים,אתם ממש מחפשים סיבות להקטין את מכבי, זה עצוב.

ומול מי ב"ש שיחקו?? חוץ מהבולגרים,אתם ממש מחפשים סיבות להקטין את מכבי, זה עצוב.

מה זה חוץ מהבולגרים?

במאני טיים עברו קבוצה איכותית בטירוף. אתה מקטין אותם ללא סיבה.