Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

מה הקשר אצילי לגרשון?!?!

שמע אתה מתיש כבר

הקשר הוא שיכול להיות שיש הגבלה בתקציב להחתמה אחת גדולה של שחקן ישראלי והחתמה אחת גדולה של שחקן זר.

אז פתאום אתה כן מסתכל על כסף? מה זה יוצא מהכיס שלך? הזוי שאת עסקת עטר אתה מצדיק בטענה מה זה יוצא מהכיס שלכם אבל דווקא גרשון שכן שווה את הכסף אתה בא בטיעון של הוא לא שווה את זה.

אני חושב שהוא מתכוון לזה שהוא יהיה בסדר עם כל החלטה של מיץ' גולדהאר, אם הוא מחליט שרמי גרשון לא שווה את הכסף ואלירן עטר כן, אז הוא בסדר עם זה.

הקשר הוא שיכול להיות שיש הגבלה בתקציב להחתמה אחת גדולה של שחקן ישראלי והחתמה אחת גדולה של שחקן זר.

איפה ההגיון בזה? יותר הגיוני שתהיה הגבלת תקציב על זרים ולא על ישראלים בכירים אם נופלת הזדמנות להביא אותם. נראה לך שאם פתאום דאבור רוצה לחזור יגידו רגע יש הגבלת תקציב לא מביאים אותך.

רגע, אז עכשיו זה אומר שזה לגיטימי לבקר החתמה יקרה מדי גם אם זה לא יוצא לנו מהכיס?

אם עטר שווה מיליון יורו ושכר של 450 אלף, גרשון שווה לפחות את זה.

. מה שהזוי שמי שמצדיק את עסקת עטר מסנגר על אי הבאת גרשון בטענה שהוא לא שווה את זה.

עכבר צהוב השני למאי ושות' -

מבין מאיזה מקום אתם באים והלואליות למועדון מרשימה.

אבל לא הגיוני שכל מהלך של ג'ורדי הוא קדוש וכל מהלך יריב הוא בדיחה.

רמי גרשון הוא בלם ישראלי בכיר, ג'ורדי עצמו רצה אותו בכל חלון, כרגע הוא על המדף. לפי מה שאני יודע הוא לא קיבל פניה ממכבי בכלל. שחקנים גרועים ממנו קיבלו כאן חוזים מנופחים, אין שום סיבה שהוא לא יקבל במכבי 500 אלף יורו צפונה. טל בן חיים לא נהיה צעיר מיום ליום, טיבי במגמת ירידה מדאיגה. גם אם יש בלם זר על הרדאר (ואיפה הוא באמת) עדיין בראיה לעתיד רמי גרשון זו החתמה אסטרטגית. אנחנו צריכים את ההישראלים הטובים ביותר במכבי, והוא פשוט אחד כזה.

בנתיים הרכש של מכבי - אצילי,אופיר,באטוקיו,שוסיץ'. ללא ספק שחקנים מצוינים כולם. ועדיין, ג'ורדי לא הביא מחליף לגל אלברמן (וספק אם יביא) , כנראה מוצא פיתרון לא טוב לטעמי לאגב שמאל (עטר) ולא חיזק את ההגנה בצורה משמעותית (חוליה שהייתה חלשה מאוד בשנים האחרונות)

אני לא יודע מה החזון של ג'ורדי, אבל החיזוק לבנתייים לא הופך אותנו למתחרים שווים לב"ש.

אפשר לתמוך במועדון וגם לבקר אותו, לא צריך להשתחוות לכל בחירה של ג'ורדי ולצחוק על החתמת שחקנים אחרים בקבוצות יריבות.

איפה ההגיון בזה? יותר הגיוני שתהינ הגבלת תקציב על זרים ולא על ישראלים בכירים אם נופלת הזדמנות להביא אותם. נראה לך שאם פתאום דאבור רוצה לחזור יגידו רגע יש הגבלת תקציב לא מביאים אותך.

כן, אם זלצבורג ירצו נניח 5 מיליון יורו, אז גם אם דאבור רוצה לחזור, יש הגבלות של תקציב.

תגיד על מה אתה מדבר לעזאזל?!?

הבאת זרים בלי השקעה כספית על הכרטיס שחקן

מכרת את טבח ב 3 מיליון יורו

נפטרת מחוזה אסטרונומי של סקאריונה

חוזים כבדים של בניון אלברמן בן הרוש מיקאל ועוד

והכי חשוב אנחנו צריכים להחזיר הביתה את התארים וכדאי להחזירם צריך להשקיע

רמי גרשון הוא בלם ישראלי בכיר, ג'ורדי עצמו רצה אותו בכל חלון, כרגע הוא על המדף. לפי מה שאני יודע הוא לא קיבל פניה ממכבי בכלל. שחקנים גרועים ממנו קיבלו כאן חוזים מנופחים, אין שום סיבה שהוא לא יקבל במכבי 500 אלף יורו צפונה. טל בן חיים לא נהיה צעיר מיום ליום, טיבי במגמת ירידה מדאיגה. גם אם יש בלם זר על הרדאר (ואיפה הוא באמת) עדיין בראיה לעתיד רמי גרשון זו החתמה אסטרטגית. אנחנו צריכים את ההישראלים הטובים ביותר במכבי, והוא פשוט אחד כזה.

בנתיים הרכש של מכבי - אצילי,אופיר,באטוקיו,שוסיץ'. ללא ספק שחקנים מצוינים כולם. ועדיין, ג'ורדי לא הביא מחליף לגל אלברמן (וספק אם יביא) , כנראה מוצא פיתרון לא טוב לטעמי לאגב שמאל (עטר) ולא חיזק את ההגנה בצורה משמעותית (חוליה שהייתה חלשה מאוד בשנים האחרונות)

אני לא יודע מה החזון של ג'ורדי, אבל החיזוק לבנתייים לא הופך אותנו למתחרים שווים לב"ש.

אפשר לתמוך במועדון וגם לבקר אותו, לא צריך להשתחוות לכל בחירה של ג'ורדי ולצחוק על החתמת שחקנים אחרים בקבוצות יריבות.

בינתיים ההגנה שלנו נראית יותר טוב משל ב"ש, ואני לא צוחק על החתמות של קבוצות אחרות.

יכול להיות.

אבל אני לא בטוח שהוא טוב ממה שיש לנו.

לא יותר טוב ממי?

טיבי זה לא מה שהיה, טב"ח רחוק מלהדהים ובכל מקרה בשלהי הקריירה ופיליפנקה שחקן רוטציה לכל היותר.

גרשון הבלם הישראלי הבכיר ביותר וכנראה בכלל. אין שאלה בכלל על הצורך להביא אותו.

בינתיים ההגנה שלנו נראית יותר טוב משל ב"ש, ואני לא צוחק על החתמות של קבוצות אחרות.

מול מי הם שיחקו ומול מי אנחנו..

די לגנבת דעת......

לא יותר טוב ממי?

טיבי זה לא מה שהיה, טב"ח רחוק מלהדהים ובכל מקרה בשלהי הקריירה ופיליפנקה שחקן רוטציה לכל היותר.

ואם יביאו בלם זר תותח, גם אז תגיד שזו טעות לוותר על רמי גרשון?

לא יותר טוב ממי?

אני לא ראיתי אותו אף פעם משחק אז אני לא רוצה לחוות דעת עליו.

יש לך כרגע 3 בלמים ישראלים+ שרן. לא חושב שאפשר להביא עוד בלם ישראלי בשכר של 500 אלף יורו.

אם לא היינו מחתימים את טבח לחוזה חדש היה על מה לדבר.

גם השחקן עצמו יודע שבחיפה הוא באנקר בהרכב לעומת מכבי, זה שיקול משמעותי.

ואם יביאו בלם זר תותח, גם אז תגיד שזו טעות לוותר על רמי גרשון?

כן!

מה לא ברור?

אין הרבה בלמים ישראלים טובים בשוק והוא מהבכירים. טבח פורש בקרוב, טיבי ההישראלי הבכיר שישאר.

לשנים הבאות - טיבי,גרשון (שיכול לשחק גם בשמאל) ובלם זר - אידיאלי.

די לגנבת דעת......

שיחקו מול בני יהודה, וקבוצה הונגרית חלשה שהביכה אותם הרבה פעמים.

בוא נראה אותם מול מאריבור בלי ויטור

די לגנבת דעת......

חוץ מלודוגורץ הם לא פגשו שום קבוצה חזקה, הם ספגו 2 שערים מבני יהודה עם הרכב ראשון, אנחנו שיחקנו מול בני יהודה בהרכב שני ולא ספגנו.

ההגנה של באר שבע מתחילת העונה לא נראית טוב.

אבל הוא כן קיבל פניה בוודאות.

אחרי המידע הזה אני יכול להניח 2 דברים.

1. הוא מעדיף חיפה ולכן יהיה שם.

2. גנט אישרה לו לנהל מומ מול 2 הקבוצות. חיפה שמנהלת איתו מומ מפרסמת כל פיפס לתקשורת כשלאף אחד אין מושג מה קורה עם מכבי והדברים יפורסמו רק כשיהיו סופיים.

זה מה שאמרתי שהתחילה הסאגה ששני המקרים(חותם\בחיפה) הם בסדר בשבילנו. חותם פה - בלם ישראלי מוביל השתלבות קלה יותר וכו. לא חותם פה - יביאו בלם זר שאני רוצה להאמין שיהיה יותר טוב מגרשון.(ברור שאין גרנטי בהשתלבות שלו אבל זה נכון גם לגבי גרשון).

אגב טוענים שגם מכבי הציעו לו אז מה לעשות שהוא בחר בחיפה?(וואט איטס דה פאק). בכל אופן בלם ישראלי לשנים הבאות? אל חמיד.

חוץ מלודוגורץ הם לא פגשו שום קבוצה חזקה, הם ספגו 2 שערים מבני יהודה עם הרכב ראשון, אנחנו שיחקנו מול בני יהודה בהרכב שני ולא ספגנו.

ההגנה של באר שבע מתחילת העונה לא נראית טוב.

ההגנה של ב"ש הוכיחה את עצמה יופי שנה שעברה.

גם בקיץ שעבר היו קולות שההגנה שלהם לא טובה. איפה הם סימו ואיפה אנחנו.

מכרת את טבח ב3

הבאת את עטר ואצילי ונשאר עודף של 1.2 מיליון יורו.

סתם ענייני דקויות,

מכרנו את טב"ח ב-2.9 מיליון, הבאנו את אצילי במיליון ואת עטר כנראה גם במיליון, דוידזאדה עלה 300 אלף השאלה, סושיץ 200 אלף לפי רז אמיר.

נשארנו עם 400 אלף.

אבל הוא כן קיבל פניה בוודאות.

אחרי המידע הזה אני יכול להניח 2 דברים.

1. הוא מעדיף חיפה ולכן יהיה שם.

2. גנט אישרה לו לנהל מומ מול 2 הקבוצות. חיפה שמנהלת איתו מומ מפרסמת כל פיפס לתקשורת כשלאף אחד אין מושג מה קורה עם מכבי והדברים יפורסמו רק כשיהיו סופיים.

לפי מה שאני יודע אין הצעה רשמית של מכבי בכלל.