Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

בסוף עוד תהיה להם קבוצה.

סוף סוף זה מחלחל לפורום? אתם כל הזמן מזלזלים על סמך מה שהיה כאן 6 שנים אחרונות, זה הרי לא ימשך לנצח.

מה שכן מעניין מאוד מה גרם לגו'רדי לרדת ממנו אחרי שכל כך הרבה זמן הוא רדף אחריו.

זאת עוד פאשלה ועוד פאשלה... בדיוק כמו עם מיכאל אוחנה, ניב זריהן והפאשלות שבדרך עכשיו שב"ש תקח עוד 2 שחקנים צעירים מבטיחים... ואנחנו נמשיך להגיד דור פרץ הוא קישור העתיד של ישראל...

סוף סוף זה מחלחל לפורום? אתם כל הזמן מזלזלים על סמך מה שהיה כאן 6 שנים אחרונות, זה הרי לא ימשך לנצח.

קשה לי להאמין שגורדי ירד ממנו.

זאת עוד פאשלה ועוד פאשלה... בדיוק כמו עם מיכאל אוחנה, ניב זריהן והפאשלות שבדרך עכשיו שב"ש תקח עוד 2 שחקנים צעירים מבטיחים... ואנחנו נמשיך להגיד דור פרץ הוא קישור העתיד של ישראל...

זריהן זה יחזקל משודרג. עדיין אין לו מקום בקבוצה רצינית

ג'ורדי חרמן על כל ליגיונר

אין מצב שהוא ירד ממנו

לדעתי הוא נזכר מאוחר מדי או שהוא בכלל לא חשב על הכיוון שגרשון יחזור

(אם הפרסומים נכונים)

לא מזלזל

זו פשוט סברה הגיונית ביותר שהם ישארו באותו סטטוס. אני לא רואה שום שינוי בהתנהלות אל מול השנים האחרונות.

ניב זריהן שחקן בינוני, שבעיקר פצוע כל הזמן.

כל שחקן שחותם בבש או חיפה,אתם טוענים שזה ביזיון של גורדי, למען האמת זה קצת מביך.

מה יש ברמי גרשון?

לדעתי הוא הבלם הישראלי הפעיל הכי טוב נכון להיום. עד לפני שבוע לפי כל הפורום לא היה ריאלי להחזיר אותו לארץ בכלל. אסור לנו לפספס הזדמנות להביא אותו אם הוא חוזר לארץ, בפרט במצב שאנחנו גם ככה צריכים בלם. זה הזוי לדעתי שהוא הולך לחיפה (אם כבר - הייתי מצפה שיגיע לב"ש או אלינו).

בכל מקרה, נמתין לראות איזה בלם מכבי ינחיתו (אם בכלל). מקווה שהוויתור/ההירדמות של מכבי בענייין גרשון תשתלם כשיגיע בלם זר באיכות גבוה מאוד.

כל שחקן שחותם בבש או חיפה,אתם טוענים שזה ביזיון של גורדי, למען האמת זה קצת מביך.

לא אני ממש לא טוען ככה... אבל רמי גרשון ומיכאל אוחנה זה פאשלות - האמ אמא של הפאשלות... ואיתן זיבי שכבר מול האיסלנדים ראו שהוא לא פוגע זה לא בלם...

לדעתי הוא הבלם הישראלי הפעיל הכי טוב נכון להיום. עד לפני שבוע לפי כל הפורום לא היה ריאלי להחזיר אותו לארץ בכלל. אסור לנו לפספס הזדמנות להביא אותו אם הוא חוזר לארץ, בפרט במצב שאנחנו גם ככה צריכים בלם. זה הזוי לדעתי שהוא הולך לחיפה (אם כבר - הייתי מצפה שיגיע לב"ש או אלינו).

בכל מקרה, נמתין לראות איזה בלם מכבי ינחיתו (אם בכלל). מקווה שהוויתור/ההירדמות של מכבי בענייין גרשון תשתלם כשיגיע בלם זר באיכות גבוה מאוד.

לדעתי ההגנה מספיק טובה, ורמי גרשון הוא לא עילוי מטורף, עדיף להתחזק בעמדות אחרות.

לא מזלזל

זו פשוט סברה הגיונית ביותר שהם ישארו באותו סטטוס. אני לא רואה שום שינוי בהתנהלות אל מול השנים האחרונות.

ג'ורדי חרמן על כל ליגיונר

אין מצב שהוא ירד ממנו

לדעתי הוא נזכר מאוחר מדי או שהוא בכלל לא חשב על הכיוון שגרשון יחזור

(אם הפרסומים נכונים)

קשה לי להאמין שגורדי ירד ממנו.

ועדיין לא נראה שמכבי בכיוון שלו עכשיו וגם אם זה הפתיע את ג'ורדי עדיין יש זמן להגיב.

ולכן לא ברור למה מוותרים עליו פתאום

לא אני ממש לא טוען ככה... אבל רמי גרשון ומיכאל אוחנה זה פאשלות - האמ אמא של הפאשלות... ואיתן זיבי שכבר מול האיסלנדים ראו שהוא לא פוגע זה לא בלם...

מיכאל אוחנה זה לא פאשלה.

בסכומים (כולל האחוזים שיש לאשדוד) שהביאו אותו, הוא לא שווה את זה.

גם עכשיו הוא אחלה תוספת מהספסל. יש לך כאלה.

גרשון? אם יחתום בחיפה זה כי הוא בחר בזה ולא כי מכבי לא פנתה.

אתה רוצה שמכבי תתחנן? שתציע לו פי 2 (כשגם ככה כנראה ההצעה גבוהה)?

אין שום סיבה לזה וממש לא פאשלה.

אליהו התכוונתי לחיפה

כן, ציטטתי אותך בטעות :) אני אגב חושב שיש להם קבוצה לא רעה בכלל השנה והם ממשיכים להתחזק. לא צריך לזלזל כמו שכולם עושים כאן

ועדיין לא נראה שמכבי בכיוון שלו עכשיו וגם אם זה הפתיע את ג'ורדי עדיין יש זמן להגיב.

ולכן לא ברור למה מוותרים עליו פתאום

אולי הוא רוצה ללכת לחיפה? אולי מיטש לא רוצה להוציא כסף על עוד בלם?

אני לא יודע. אבל נראה לי מאוד לא סביר שגורדי פתאום לא רוצה אותו או "התעורר מאוחר".

לחסום

עבר את הגבול

אולי הוא רוצה ללכת לחיפה? אולי מיטש לא רוצה להוציא כסף על עוד בלם?

אני לא יודע. אבל נראה לי מאוד לא סביר שגורדי פתאום לא רוצה אותו או "התעורר מאוחר".

אתה רק מצדיק את זה שמשהו מוזר כאן ויש הרבה דברים שלא יודעים.

אגב בהשוואה לבלמים שלנו, הוא מאוד פציע. נראה לי כל משחק שני של הנבחרת הוא משוחרר בגלל פציעה.

כן, ציטטתי אותך בטעות :) אני אגב חושב שיש להם קבוצה לא רעה בכלל השנה והם ממשיכים להתחזק. לא צריך לזלזל כמו שכולם עושים כאן

יש להם שחקנים טובים כבר חמש שנים,

אבל

יש להם מאמן פח, ומעליו שחר שעבר זמנו.

סנופקין, אי אפשר להתעלם מכך שהוא רוצה שכר 500+ אלף יורו.

התנהלות כלכלית היא הדרך של מיץ' לתארים, לא מסכים?

לדעתי ההגנה מספיק טובה, ורמי גרשון הוא לא עילוי מטורף, עדיף להתחזק בעמדות אחרות.

דווקא אם עטר באמת יסגור פה, אז יש מקום להביא עוד 2 זרים, אז אפשר להביא גם בלם וגם קשר אחורי, אם יפגעו עם שניהם אז יהיה פה סגל מצוין.