Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

דרך אגב חוץ מדיווח יחיד, כל הדיווחים בבלגיה מאתמול בחצות ועד עכשיו רשמו שגנט סגרה עם מכבי לגבי גרשון ונשאר למכבי לסכם איתו ולעבור בדיקות רפואיות. הדיווח היחיד הבוקר שבו נרשם מכבי חיפה, באותו אתר בכתבה מאוחרת יותר עודכן למכבי ת"א.

דרך אגב לפרט דיווח יחיד, כל הדיווחים בבלגיה מאתמול בחצות ועד עכשיו רשמו שגנט סגרה עם מכבי לגבי גרשון ונשאר למכבי לסכם איתו ולעבור בדיקות רפואיות. הדיווח היחיד שבבוקר רשם מכבי חיפה, באותו אתר בכתבה אחרת עודכן למכבי ת"א.

יש מצב שגם הם מתבלבלים איתנו ועם חיפה

לא זוכר באיזה כלי תקשורת קראתי/ראיתי/שמעתי, אבל אמרו שם שהם התבלבלו כנראה בינינו לבין חיפה בדיווח שהוא בדרך למכבי.

מניח שזאת גם הסיבה ששאר כלי התקשורת לא עושים חגיגה שלפיה פנינו אליו גם וכל זה (למעט וואלה).

אין לי שום סיבה לשקר וממש התבאסתי שגיליתי, דיברתי עם קרוב משפחה של רמי והוא טוען שרמי לא דיבר בכלל על מכבי והיחידה שהגישה לו הצעה זו חיפה ושאם השכר יהיה שווה את זה אז הוא יחזור לארץ.

אני שונא להתעסק עם "אםים", באמת שונא, ומבחינתי עם כל הביקורת על ג'ורדי ברגע שהוא נהיה מאמן מבחינתי זה דף חלק ונקי לחלוטין,

אבל אם גרשון רוצה לחזור לישראל והוא ימצא את עצמו בקבוצה שהיא לא מכבי, זה מחדל חמור בהרבה מהביזיון של וואקמה ושיר צדק ומישהו יצטרך לשלם על זה במשרה שלו.

אז ככה תאמינו או לא זה הסיפור:

נטע לחצה על גרשון לחזור לארץ גם בגלל העובדה שהוא פצוע וכנראה המקום בסגל בגנט נחלש,לנטע נמאס לחיות על הקו של תל אביב בלגיה והיא רוצה למסד את הקשר בינהם - עד כאן סיבות לחזרתו

עכשיו עניין ההצעות: חיפה הגישו הצעה לגנט בגובה של חצי מליון יורו, מכבי שלנו הגישו הצעה דומה, אבל חיפה הציעו לשחקן חוזה ארוך יותר ושכר טיפה מעל מה שמכבי מציעה לכן הפרסומים על זה שגרשון מעדיף אץ חיפה, זה הכל עניין כספי.

עכישו אם לא מציעים לו גבוה יותר מחיפה כנראה יש סיבה לזה ולא מתים על להחתים אותו לכו תדעו אולי יש רכש על הכוונת

אני שונא להתעסק עם "אםים", באמת שונא, ומבחינתי עם כל הביקורת על ג'ורדי ברגע שהוא נהיה מאמן מבחינתי זה דף חלק ונקי לחלוטין,

אבל אם גרשון רוצה לחזור לישראל והוא ימצא את עצמו בקבוצה שהיא לא מכבי, זה מחדל חמור בהרבה מהביזיון של וואקמה ושיר צדק ומישהו יצטרך לשלם על זה במשרה שלו.

לא מסכים.

רמי גרשון לדעתי בלם טוב באופן יחסי אבל אם הוא מגיע זה ככוכב ועם משכורת גבוהה. ואני חושב שאם נביא בלם זר הוא יהיה טוב יותר.

שיר צדק סיים חוזה, היה בן 24-25 נראה לי, וסיים עונה טובה והיה מתבקש לשים עליו את היד, בעיקר אסטרגית אבל גם מקצועית.

וואקמה אני חושב שרוב ההתבאסות היא של בדיעבד. אף אחד לא ידע שזה יתגלגל להיות ככה.

לא מסכים.

רמי גרשון לדעתי בלם טוב באופן יחסי אבל אם הוא מגיע זה ככוכב ועם משכורת גבוהה. ואני חושב שאם נביא בלם זר הוא יהיה טוב יותר.

שיר צדק סיים חוזה, היה בן 24-25 נראה לי, וסיים עונה טובה והיה מתבקש לשים עליו את היד, בעיקר אסטרגית אבל גם מקצועית.

וואקמה אני חושב שרוב ההתבאסות היא של בדיעבד. אף אחד לא ידע שזה יתגלגל להיות ככה.

מי זה ה"זר" הזה שאתה בטוח שיהיה טוב יותר? להגיד זר זה הכי קל, זה הרי לא שחקן ספציפי אז אין לו חסרונות וכו'. לא חושב שמכבי יכולה להביא בלם טוב מגרשון גם לא זר. בטח לא טוב משמעותית. שחקן הרכב קבוע בקבוצת צמרת בבלגיה, ליגת האלופות וכו' זה בהחלט רזומה של "זר תותח" עם יתרון בכך שאין קשיי התאקלמות ושהןא חוסך מקום לזר בעמדה אחרת. מסתמן לצערי שמכבי נרדמו בשמירה.

בכל אופן, נקסט. שיביאו בלם וקשר אחורי זר ונסגור את הסגל.

מי זה ה"זר" הזה שאתה בטוח שיהיה טוב יותר? להגיד זר זה הכי קל, זה הרי לא שחקן ספציפי אז אין לו חסרונות וכו'. לא חושב שמכבי יכולה להביא בלם טוב מגרשון גם לא זר. בטח לא טוב משמעותית. שחקן הרכב קבוע בקבוצת צמרת בבלגיה, ליגת האלופות וכו' זה בהחלט רזומה של "זר תותח" עם יתרון בכך שאין קשיי התאקלמות ושהןא חוסך מקום לזר בעמדה אחרת. מסתמן לצערי שמכבי נרדמו בשמירה.

עפת אחי שחקן בן 29 בקושי שיחק בפאקינג נבחרת ישראל,פצוע כבר תקופה. יש פה הגזמה .

בפעם האלף ואחת כולם ידעו ורצו את נאווקמה עוד אז. כל מי שיש לו עיניים ראה שהוא שחקן אבל לא רוצה עוד פעם לטחון מים.

המחדל של צדק גדול מהמחדל של וואקמה.

צדק היה מנייה בטוחה + ישראלי + לא מבוגר. וואקמה היה טוב אבל לא ידעו שיתפתח למפלצת כזאת. לאבד את רמי גרשון יהיה מחדל גדול משניהם ביחד נוכח העובדה שמנסים להביא אותו כבר כמה חלונות

מכיר את יגור?

עבר בליגה הרוסית(טומסק וסיביר), הבלם המוביל של באטה במשך שלוש שנים, כולל קמפיינים מרשימים בליגה האירופאית ובאלופות. רזומה לא פחות מרשים מזה של גרשון.

אפשר להביא גם טובים ממנו ומגרשון, למרות שאני אשמח ששניהם יהיו במועדון.

המחדל של צדק גדול מהמחדל של וואקמה.

צדק היה מנייה בטוחה + ישראלי + לא מבוגר. וואקמה היה טוב אבל לא ידעו שיתפתח למפלצת כזאת. לאבד את רמי גרשון יהיה מחדל גדול משניהם ביחד נוכח העובדה שמנסים להביא אותו כבר כמה חלונות

צדק היה שחקן של מאמן לא היה לנו הרבה מה לעשות עם זה. אבל בנוגע לגרשון זה באמת מחדל אם ג'ורדי עצמו רודף אחריו כבר שנה ובסוף שהוא כן רוצה לחזור זה יהיה לקבוצה אחרת. נחייה ונראה מה יקרה.

מכיר את יגור?

עבר בליגה הרוסית(טומסק וסיביר), הבלם המוביל של באטה במשך שלוש שנים, כולל קמפיינים מרשימים בליגה האירופאית ובאלופות. רזומה לא פחות מרשים מזה של גרשון.

אפשר להביא גם טובים ממנו ומגרשון, למרות שאני אשמח ששניהם יהיו במועדון.

לגמרי , בייחוד שעטר כנראה יתחום ואז יהיה מקום לשני זרים.

לדעתי עם 3 בלמים שיש לנו עדיף להשקיע כסף על פרוספקט בלם זר צעיר.

בלם יותר חשובב להביא מקשר אחורי זה שטל בן חיים הבלם המוביל זה מחדל לא קטן לא שאני מזלזל בוא להפך שחקן ענק אבל בסוף הקריירה ולא יציב

לגמרי , בייחוד שעטר כנראה יתחום ואז יהיה מקום לשני זרים.

לדעתי עם 3 בלמים שיש לנו עדיף להשקיע כסף על פרוספקט בלם זר צעיר.

MTA_201701290154318c63c53648d1e8d3b7171f