Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אם מביאים את גרשון אני אוריד בפני ג'ורדי את הכובע אחרי כל הביקורות שהיה לי עליו על החלון העברות הזה.

אני לא מבין איך אנשים לא רואים את היתרון בלהביא אותו? יהיה אפשר להביא קשר אחורי או קשר שמאלי זר

ולהשאיר מקום אחד לזר לשלב הבתים בהנחה ונעלה ולהביא זר ברמה גבוהה.

אתה בטוח? נשמע ממש מעט, הוא שווה 400-500 שם בקלות

נראה לי קמחי צודק, כי לפי מה שאני זוכר זה 185 אלף יורו בעונה, אז זה באזור של הסכומים האלו.

בעמלק יודעים שאם הם ידחפו תאף שלהם הם לא יראו את עטר.

בקיצור, חתום סגור נעול, גרשון ירוק.

*עוד שעה יוצאת הודעה שחתם בעמלק*.

שחר לא יזהה מחטף של קרויף גם אם הוא יפורסם בכל האתרים.

חתימה של גרשון במכבי תא זה פשוט מתאים בול לחיפה של השנים האחרונות

לא יודע אם גרשון יחתום במכבי או בחיפה, אבל התסכול שלהם שווה הכל

http://www.dhnet.be/sports/football/mercato/le-journal-du-mercato-1008-vermaelen-quitte-sa-maison-a-barcelone-direction-la-belgique-ou-l-angleterre-598c0c8dcd706e263f4d364c

http://www.voetbalnieuws.be/news/253971/TRANSFERUURTJE:_Deal_rond_Izquierdo,_RSCA_wil_vervanger_wegkapen

כתבות מהשעות האחרונות ממקורות שונים מה-HLN, שהיה הראשון לפרסם שיש הסכם בין גנט למכבי.

שלושת האתרים מציינים שאין עדיין הסכמות בין גרשון לקבוצה.

לא יודע אם גרשון יחתום במכבי או בחיפה, אבל התסכול שלהם שווה הכל

"אם הם יתערבו הם לא יראו את עטר" אז תשארו איתו זונות שלנו.

הם לא קולטים שהם רוצים למכור יותר מאשר מכבי רוצה לקנות.

"אם הם יתערבו הם לא יראו את עטר" אז תשארו איתו זונות שלנו.

הם לא קולטים שהם רוצים למכור יותר מאשר מכבי רוצה לקנות.

הלוואי וזה היה נכון.

אם גרשון בא וקשר אחורי זר מפחיד בא זה מושלם.

אם גרשון בא ואז בתור נקמה לא נותנים לנו את עטר ומביאים גם קיצוני שמאלי וגם קשר אחורי מפחידים. זה מוגזם.

עם כמה שאני רוצה את עטר במכבי, אני לגמרי מוכן לספוג את התוצאה של ה"איום" החיפאי - גרשון במכבי ופיצוץ בעסקת עטר.
גרשון במכבי זה מפנה מקום של זר שאפשר להביא לעמדת הווינגר שמאל, נניח הנורבגי של מאלמו שעומדת להחתים ווינגר שמאל ניגרי ב 1.5 מ'.

בעמלק יודעים שאם הם ידחפו תאף שלהם הם לא יראו את עטר.

בקיצור, חתום סגור נעול, גרשון ירוק.

*עוד שעה יוצאת הודעה שחתם בעמלק*.

:D

זה כאילו הקונטרה ל- אם עטר לא יגיע למכבי בוזגלו לא יהיה חיפה.

עם כמה שאני רוצה את עטר במכבי, אני לגמרי מוכן לספוג את התוצאה של ה"איום" החיפאי - גרשון במכבי ופיצוץ בעסקת עטר.

גרשון במכבי זה מפנה מקום של זר שאפשר להביא לעמדת הווינגר שמאל, נניח הנורבגי של מאלמו שעומדת להחתים ווינגר שמאל ניגרי ב 1.5 מ'.

או להחתים את הווינגר שמאל ניגרי

----------ראיקו----------

-----גרשון-------טבח-----

פרסי--------ייני-------דסה

-------גולסה/באטוקיו------

עטר/מיכה---סושיץ'----אצילי

----------וידאר----------

למיטב הבנתי זאת השבלונה שצריכה לרוץ השנה,

כשאר במצב הגנתי אנחנו עומדים ב4-3-3 ובמעבר להגנה ייני נכנס בין הבלמים, שני המגנים תוקפים ועושים לחץ חזק באיזורים גבוהים מאוד וברגע שזה קורא שני שחקני הכנף דוחפים למרכז.

במצב שגרשון מגיע יש פה חובה מצד המערכת לשכוח מעטר וללכת בכל הכוח על זר נוסף בעמדת הכנף השמאלי. זר מוכח ובכיר שיקח אותנו צעד אחד קדימה וזה אפשרי עם פגיעה נכונה. במקרה הגרוע ביותר שנפלנו עם הזר יש את האופציה של מיכה ככה שאין סיכון גדול. המהלך עדיף בהרבה על עטר גם בנושא חדר ההלבשה שהוא חשוב מאוד ואנשים נוטים לשכוח את זה. עטר שלילי מאוד בכל נושא חדר ההלבשה והוא סיכון גדול מדי

תהיה בטוח שחוץ מאבי נימני (אולי) כולם מוכנים לספוג את פיצוץ המשא ומתן תמורת חתימה של גרשון.

למדתי כבר שהלך הרוח בתקשורת שונה מאוד ממה שקורה באמת, במיוחד שמדובר על מכבי בתקופת ג'ורדי.

אני מאחל לסוף טוב הכל טוב, נטע ביציע, אלירן על המגרש. סוף סוף תהיה כאן חוליית הגנה שג'ורדי מתפלל אליה מיומו הראשון בישראל.

מעניין..

אפשר להביא משם אחלה שחקנים ברמת השכר שמכבי משלמת.

אחת הליגות הכי רוויות סקאוטינג ועניין ביבשת, אין שום סיבה לאף שחקן בולט(גם בקבוצות התחתית) לפזול לכאן אלא בנסיבות מאוד חריגות.

עטר במכבי אין דרך חזרה

אני לא מבין איך מועדון כמו מכבי חיפה ששלט פה עשור שלם הפך להיות כל כך מגעיל

בשנים שהם שלטו אף פעם לא הייתה לי שנאה אליהם כמו עכשיו אכלו שתו לי כל היום בוכים

"לשחק בחיפה זה זכות" וכל החרא הזה בעשרות שחקנים נפלנו בעשור בין2000 ל2010 לא היה לנו מנודה אחד

מועדון מגעיל הם בדרך להיות הפועל הם יותר שונאים אותנו מאשר אוהבים את הקבוצה

אחת הליגות הכי רוויות סקאוטינג ועניין ביבשת, אין שום סיבה לאף שחקן בולט(גם בקבוצות התחתית) לפזול לכאן אלא בנסיבות מאוד חריגות.

אתה באמת בטוח שהכל בחיים זה כסף, בוודאי בסכומים האלה אה?

לכל דבר יש מחיר, בסין יכולים לענות לך על זה. אם גרשון מרוויח 180 מכבי יכולים להציע לו פי 3 בערך. מניח שגם לאחרים. זה יכול לאזן את העובדה שהם משחקים באירופה לעומת ישראל.

עטר במכבי אין דרך חזרה

אני לא מבין איך מועדון כמו מכבי חיפה ששלט פה עשור שלם הפך להיות כל כך מגעיל

בשנים שהם שלטו אף פעם לא הייתה לי שנאה אליהם כמו עכשיו אכלו שתו לי כל היום בוכים

"לשחק בחיפה זה זכות" וכל החרא הזה בעשרות שחקנים נפלנו בעשור בין2000 ל2010 לא היה לנו מנודה אחד

מועדון מגעיל הם בדרך להיות הפועל הם יותר שונאים אותנו מאשר אוהבים את הקבוצה

חחח לא יודע..

תמיד שנאתי את הכימיקלים האלה..

זה לא מהיום