Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

ריקן וגולסה באמצע יחד עם קשר גרזן פרופר יכול להיות מעניין..

מבחינתי שלישיית קישור שגולסה וקשר זר גרזן הם חלק ממנה זה מאסט לעונה הבאה.

אבל לא ממש חשבתי עד עכשיו על ריקן לעמדת הקשר המעט יותר התקפי מבין השלושה. רעיון מעניין.

שרושמים פה " זר אכזר" או " זר תותח "

חחח זה כזה 2015 , מי יביא זר כזה ? כל שנה מיץ' יתן לג'ורדי 3 מיליון יורו להשתולל על שחקנים ?

בספורט 1 יצאו בפרסום ראשון שחיפה רוצה את אלברמן.

זה כזה פרסום דפוק.

ברור שהם רוצים אותו, מה הקטע של הפרסום הראשון? גם מכבי ובאר שבע היו רוצות שחקנים מסוימים אחת של השניה.

מכבי גם רוצה את לאו מסי. אז מה?

מילא שיפרסמו שחיפה הציעה לו רשמית הצעה, או שהוא קרוב לחתום שם, אבל "רוצה". נו באמת.

איזה עשר גולים הבן אדם לא עושה הגנה, שחקן גמור , עטר זה עבר , נגמר עטר..

אצילי גם כמעט סגור, אני לא מבין איך נלחצתם מהפרסומים בתקשורת, צריך לקרות משהו בשביל שלא יחתום, כנל דוידזאדה.

צריך ללכת על זר בתפקיד של טל אם ילך

יש לי הרגשה שכל מה שבאר שבע יעשו אנשים יגידו איך לא עשינו את זה קודם, אבל רק נזכיר שדן כבר היה במכבי, וכן זה אותו שחקן, הוא לא יצא לחול וחזר אינייסטה, רק נתן עונה טובה בביתר, לדעתי הוא לא משפר אותם אבל תוספת לא רעה לסגל שלהם ומחליף סביר להובאן

יש לי הרגשה שכל מה שבאר שבע יעשו אנשים יגידו איך לא עשינו את זה קודם, אבל רק נזכיר שדן כבר היה במכבי, וכן זה אותו שחקן, הוא לא יצא לחול וחזר אינייסטה, רק נתן עונה טובה בביתר, לדעתי הוא לא משפר אותם אבל תוספת לא רעה לסגל שלהם ומחליף סביר להובאן

זה

לא משנה מה ב"ש יעשו, יש פה לא מעט שיסגדו להם.

בחיי שגם אם הם ירכשו עכשיו שחקן מליגה א', יש פה כאלה שיחשבו שזה גאוני ואיך מכבי לא עשתה את זה.

האמת נמצאת איפשהו באמצע, ב"ש עובדת בסך הכל נכון, היא מנסה, אבל היא לא משהו פלאי שלא היה פה או המציאה מחדש את הגלגל.

גם שם טועים הרבה ברכש. גם שם הצליחו בכלום עד שהגיע ברק בכר.

אני לא אומר שמכבי מושלמת, אבל צריך להפסיק לזלזל בעבודה שנעשית כאן ולפזול אליהם כדי שנעתיק.

בואו נתעסק בעצמנו, בסך הכל אנחנו יודעים איזה חיזוק אנחנו צריכים. ולא, זה לא איינבינדר.

קבלו כותרת בספורט 5:

מכבי תל אביב תפנה לחיפה לאחר הגמר - "רוצים את עטר", הירוקים בתגובה ידרשו מליון וחצי יורו.

אם ספורט 5 יודעים את כל פרטי העסקה למה לא לדווח על עסקה שכבר מתנהלת? באמת שכבר נמאס לי מההמצאות האלו של התקשורת בארץ.

יודעים מה מכבי יעשו ויודעים כמה חיפה תדרוש לאחר הפנייה.

אז אוהדי בית"ר בטוחים שבן חיים חותם אצלם אחרי הגמר...

זה אשכרה קורה? לא מבין את ג'ורדי. באמת שלא.

לא חושב שזה אותו שחקן, השתפר מאוד בבית"ר. הגיע לנבחרת וגם שם הראה שהוא שייך.

גם אצלנו אגב, היו לו תקופות יפות. היה מהפייבוריטים של סוזה, לא צחוק. פאקו ויתר עליו מוקדם מדי וכיבה אותו (ואת ראדי) לגמרי.

חושב שעם כל האוננות של התקשורת והאוהדים של באר שבע על הובאן, אייבינדר זה שדרוג ביחס אליו. הגיע ליישורת האחרונה אבל רוב העונה לא זוכר שהוא בכלל שיחק.

מכבי תל אביב תפנה לחיפה לאחר הגמר - "רוצים את עטר", הירוקים בתגובה ידרשו מליון וחצי יורו ואת אבי ריקן.

והעברת שתי אליפויות רטרואקטיבית לרשימת הזכיות של מכבי חיפה והתחייבות של מכבי להפסיד בכל המשחקים

נגד חיפה בעונה הבאה ושמכבי תייצר גם להם את החולצות.. ועוד משהו, עוד לא החליטו מה המשהו הזה.

כל כך לא בא לי על עטר כרגע. כאקסטרה מהספסל, מילא. ברגיל גם אם יחזור להיות השחקן שכולנו מכירים פשוט אי אפשר לסמוך עליו כי הוא פציע ולא היה מקצוען בשנים האחרונות.

לא בא לי עוד סקאריונה.

מה שכותבים על איינבינדר זה בדיוק מה שנכתב על וובה בראון ויובל שבתאי, שמישהו אמר שזה "מחדל" אם הראשון לא מגיע אלינו. מאמין שהאימפקט שלו יהיה דומה, אולי קצת יותר טוב כי הוא שחקן טיפה יותר מוכח. אישית לא סובל את כמות הנפילות שלו, ומאמין שפה הוא ישתלב נהדר בב"ש.