Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אני גם חושב כך. מצד שני, יכל להיות שמכבי כבר סיכמה עם זר, תחתים אותו לפני הדד-ליין ואז תשאיר לעצמה אוויר לנהל מו"מ על עטר בלי לחץ כשחיפה תקועה איתו+בוזגלו.. אבל זה כל כך לא מכבי של קרוייף. הגיוני יותר שיחתימו את עטר עד הדדליין כדי שיהיה אפשרות להחתמת זר כחריג.. ובסוף לא יחתום זר.

קשה לי להיתלות בנבואות.

לפי מה שאני קורא מסביב, די ברור מה הולך לקרות.

כל דבר אחר יהיה הפתעה גדולה מאוד.

הזוי, מכבי לא יודעת להפעיל שרירים, פשוט סוחטים ממנה את המיץ והיא אומרת אהלן.

מכבי לפי הפרסומים נואשת לעטר ונדחקת לפינה לקראת הלילה.

לפחות אומרים שזה לא כולל את ריקן.

בכל אופן צריך לקחת בערבון מוגבל את מה שכתוב בצהובונים של חיפה.

לא היו צריכים לחכות לקראת הלילה המסכן הזה, זה בדיוק מה שאני אומר, מכבי גורמת לעצמה להידחק לפינה מול שחקן שלא מסוגל להישאר שם יותר והקבוצה עצמה רוצה לפלוט אותו.

רק שבמקום לגמור את זה כמו ורמוט או במקרה הפחות טוב עם חצי מיליון יורו, גומרים את זה במיליון יורו פלוס ופלוס שחקן.

מנחש שאולי הכוונה לחריג אחד עד 24 שעות לפני המשחק..

וואלה לא: "יחד עם זאת, שחקנים זרים יכולים להירשם עד ליום רביעי, כך שלצהובים יהיה זמן לחיזוק נוסף לקראת צמד המשחקים מול אלטאך האוסטרית"

לא יודע איך הם הגיעו לזה

לא יודע אם אני מפנצץ' פה, אבל למה לעזאזל השאלנו את מאוויס השנה?

קיצוני שמאלי לא רע בכלל, צעיר שיכול לתפקד כזר שישי אולטמטיבי כתחליף לעטר שככל הנראה יהיה על המשבצת. מה רע?

היה יכול לעזור לנו מאד בינתיים ולחזק את הקלף שלנו במו"מ עם יענקלה

הוא כמו יונתן כהן, לא מספיק בשל להיות שחקן הרכב..יכול לתת פה ושם הברקה, צריך שובר שיווין.

עטר מעבר לשיאו ולא בטוח שיכול לספק לנו את המימד הנחוץ, רק זר ברמה גבוהה, רק חבל שלא מחפשים, אנחנו עוד עלולים להדפק עם עסקת עטר, חיפה לא עושים חיים קלים, הם יודעים עכשיו שהכדור בידיים שלהם והם יעשו הכל לדפוק אותנו בכל דרך..

גם אם נציע את אזולאי, ריקן ו2 מליון הם יעשו הכל לא לסגור את העסקה ויעמידו עוד תנאים, לא ברור למה בכלל מנהלים איתם מו"מ...

משהו שג'ורדי אמר גורם להיות קצת אופטימי "לא יודע לגבי עטר, אבל לא סיימנו עם רכש" אני מקווה שזה אומר שהיום יחתימו זר ויתנו לחיפה להתבשל עם עטר עד התאריך של המש', עטר מגיע בכושר מש', עבר מחנה אימונים ולא צריך להסתגל לקבוצה, הוא יוכל להיות בסגל גם אם הוא יחתום 24 שעות לפני המש'.

משהו שג'ורדי אמר גורם להיות קצת אופטימי "לא יודע לגבי עטר, אבל לא סיימנו עם רכש" אני מקווה שזה אומר שהיום יחתימו זר ויתנו לחיפה להתבשל עם עטר עד התאריך של המש', עטר מגיע בכושר מש', עבר מחנה אימונים ולא צריך להסתגל לקבוצה, הוא יוכל להיות בסגל גם אם הוא יחתום 24 שעות לפני המש'.

משחק זו מילה גסה שאתה כותב מש'?

מזכיר לי שהפועל היו כותבים מכ'

מה שקורה הקיץ במכבי מחליא אותי.. יש לי קיא בפה..

התנהלות כושלת של כל העוסקים במלאכה..

כל שנה אני בצפייה שתפתח העונה.. מתרגש.. הפרפרים של פתיחת עונה, דף חלק, הציפייה והתקווה..

השנה אני מת שהעונה הזאת תגמר כבר

לא יודע אם אני מפנצץ' פה, אבל למה לעזאזל השאלנו את מאוויס השנה?

קיצוני שמאלי לא רע בכלל, צעיר שיכול לתפקד כזר שישי אולטמטיבי כתחליף לעטר שככל הנראה יהיה על המשבצת. מה רע?

היה יכול לעזור לנו מאד בינתיים ולחזק את הקלף שלנו במו"מ עם יענקלה

מאוויס בחיים לא היה מסכים להיות שחקן ספסל/סגל שמקבל פירורי דקות פה ושם ובצדק מבחינתו, בזמן שבבני יהודה מובטח לו מקום בהרכב ומעמד של שחקן מוביל.

הוא צריך לחזור בעונה הבאה עם ת.ז כחולה ולהשתלט על עמדת הכנף השמאלי. זאת גם הסיבה אגב שאני חושב שההבאה של עטר מיותרת.

תגידו ראינו אותו משחק?

גולדברג? להזכיר לכם את המחוררת בהגנה בחצי הראשון?

אין אף שחקן שראוי לציון במשחק אתמול.

מלבד אליאל פרץ שלא תרם הרבה אבל לפחות דייק במסירות שלו.

לא ביקשתי מהצעירים לנצח אבל ככה נראה שחקן צעיר שרוצה להוכיח? מישהו מהם ירד לגליץ אחד בכלל?

משחק מפוזר חסר חשק חסר התלהבות.

במקום לאכול את הדשא כדי לקבל הזדמנות לא ראינו כלום ושום דבר.

אם ככה הקבוצה תראה, אין לי בעיה לשחק גם עם 11 סחירי חרב.