Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

בואו, כל אנשי ה״ממורמרים הביתה״ וה״מה אכפת לכם הכסף״, למרות שאתם נוטים בצורה בוטה להתעלם מהודעות שמגיבות לכם על השטויות שאתם פולטים, אני אנסה שוב.

את אף אחד לא מעניין כמה כסף באמת יצא מהכיס של גולדהאר. זה מעניין, אבל לא ברמה של ״ביזיון״ ו״ג׳ורדי הביתה״. מה שמעניין באמת, זה העבודה שאנחנו נסחטים פעם אחר פעם על ידי טביב, שחר, מי לא בארץ- ולא לומדים. במקום לשחרר מעטר ולתת לשחר להתפתל איתו ולשבור את הראש כשזה מזיין לו את חדר ההלבשה- אנחנו מעלים הצעה שהיא פשוט הזוייה לכל הדעות כספית. נכון, זה לא יוצא ממני- אבל זה כן מבהיר לכל הקבוצות בליגה קבל עם ועדה- בואו תזיינו את מכבי. פרוספקט שרק עלה מהנוער? 3 מיליון. מכבי רוצה למכור? תביאו בחינם, אנחנו נשתתף בשכר.

אתם כנראה לא מבינים את התהליך או לא רוצים להבין, כשאני נוטה הרבה יותר לאופציה ב׳. מקצועית יש מצב שעטר יעזור, אבל העסקה הזאת מבחינתי כל כך רעה מהמון סיבות- שעולות בהרבה על החיוביות בהבאה שלו.

מיותר לציין שגם אני אתרגש כשיחזור לצהוב, וגם אני אתמוך בו ללא שום ספק בכלל, אבל מותר לי להיות נגד. אולי לא ספציפית נגד ההבאה, בעיקר נגד העסקה ונגד הסגל הכל כך חסר שיש לנו בפאקינג אוגוסט.

?

ברגע שורמוט חתם הספיק לשחק משחק אחד תחת מטר קללות בהפסד 2-0 לה.חיפה בסמי, במשחק השני הוא גמר את העונה בצפון הרחוק, בפעם הבאה שהוא ראה דשא היתה בסוף העונה בהפסד 3-0 בטדי ששלושת התארים בידינו. ספג קללות בלתי פוסקות עוד חצי שנה וברח לחיפה.

בואו, כל אנשי ה״ממורמרים הביתה״ וה״מה אכפת לכם הכסף״, למרות שאתם נוטים בצורה בוטה להתעלם מהודעות שמגיבות לכם על השטויות שאתם פולטים, אני אנסה שוב.

את אף אחד לא מעניין כמה כסף באמת יצא מהכיס של גולדהאר. זה מעניין, אבל לא ברמה של ״ביזיון״ ו״ג׳ורדי הביתה״. מה שמעניין באמת, זה העבודה שאנחנו נסחטים פעם אחר פעם על ידי טביב, שחר, מי לא בארץ- ולא לומדים. במקום לשחרר מעטר ולתת לשחר להתפתל איתו ולשבור את הראש כשזה מזיין לו את חדר ההלבשה- אנחנו מעלים הצעה שהיא פשוט הזוייה לכל הדעות כספית. נכון, זה לא יוצא ממני- אבל זה כן מבהיר לכל הקבוצות בליגה קבל עם ועדה- בואו תזיינו את מכבי. פרוספקט שרק עלה מהנוער? 3 מיליון. מכבי רוצה למכור? תביאו בחינם, אנחנו נשתתף בשכר.

אתם כנראה לא מבינים את התהליך או לא רוצים להבין, כשאני נוטה הרבה יותר לאופציה ב׳. מקצועית יש מצב שעטר יעזור, אבל העסקה הזאת מבחינתי כל כך רעה מהמון סיבות- שעולות בהרבה על החיוביות בהבאה שלו.

מיותר לציין שגם אני אתרגש כשיחזור לצהוב, וגם אני אתמוך בו ללא שום ספק בכלל, אבל מותר לי להיות נגד. אולי לא ספציפית נגד ההבאה, בעיקר נגד העסקה ונגד הסגל הכל כך חסר שיש לנו בפאקינג אוגוסט.

זה נחמד ויפה בתיאוריה אבל אתה לא יכול להפקיר שחקן שכבר סגרת איתו פרטי חוזה וששרוף בקבוצתו הקודמת כדי לעשות שרירים לבעלי קבוצות.

לדעתי יש הבדל גדול בין להיות בן אדם לא משהו להתערבות ברכש, זה כוח שלמדנו על בשרינו לא לתת יותר.

ואז מה אם הוא נתן תוצרת? תואר לא לקחנו מהרגע שהתערב, גם לפני שעזב דחף לנו את בניון, איבדנו תואר על זה, כנראה שרק לי זה מפריע.

תבוא בטענות למנג'ר ולא לשחקן.

ב"ש שילמו 830 אלף יורו על אורן ביטון ומעל מיליון יורו על דור אלו.

אז קצת פרופורציות.

אני חושב שהסכום המתאים על עטר הוא באזור 700-800 אלף יורו, עוד 200 אלף יורו ושלומי אזולאי לא יהפכו את זה לעסקה רעה.

ברגע שורמוט חתם הספיק לשחק משחק אחד תחת מטר קללות בהפסד 2-0 לה.חיפה בסמי, במשחק השני הוא גמר את העונה בצפון הרחוק, בפעם הבאה שהוא ראה דשא היתה בסוף העונה בהפסד 3-0 בטדי ששלושת התארים בידינו. ספג קללות בלתי פוסקות עוד חצי שנה וברח לחיפה.

מה ההבדל בנקודת הפתיחה בין ורמוט לזהבי?

זה נחמד ויפה בתיאוריה אבל אתה לא יכול להפקיר שחקן שכבר סגרת איתו פרטי חוזה וששרוף בקבוצתו הקודמת כדי לעשות שרירים לבעלי קבוצות.

אני לא מדבר על עכשיו, אני מדבר על הרבה הרבה קודם. מה זה ששרוף? נשיא הקבוצה לא מוכן לשחרר במחיר שאנחנו רוצים, ניתן לו לעלות כמה שבא לו? אז הוא ידרוש עכשיו שני מיליון, נזרום איתי כדי לא להפקיר את עטר?

נו באמת.

לפי ONE חיפה מתעקשים באופן חריף על ריקן, מקווה שזה יתפוצץ, ריקן שחקן טוב מכדי לוותר עליו ופותר לנו הרבה בעיות של סגל רחב כשהוא יכול לשחק במגוון עמדות.

שני מליון הוא לא ידרוש וגם לא יקבל, נשלם עליו מחיר מוגזם כמו שקורה עם כל שחקן שבא אלינו.

אז אתה מבין בדיוק את מה שאני אומר. אם מכבי היו אומרים חצי מיליון ולא שקל יותר, ושחר דורש מיליון פלוס שחקן, יש סיבה לא לפוצץ את העסקה כי אנחנו פשוט לא מוכנים לשלם כזה סכום? למה מיליון פלוס שחקן כן ושני מיליון לא?

אז קצת פרופורציות.

אני חושב שהסכום המתאים על עטר הוא באזור 700-800 אלף יורו, עוד 200 אלף יורו ושלומי אזולאי לא יהפכו את זה לעסקה רעה.

את אלו וביטון הם יוכלו למכור עוד שנה שנתיים על עטר כבר עשית את האקזיט ועכשיו עם הכסף הזה אתה רוכש אותו שוב הרבה פחות טוב, הרבה יותר פציע, עם שכר הרבה יותר גדול למשך 3 שנים וזה מעבר להשלכות על רכישת שחקנים בעתיד, איך זה ישפיע על הצעירים כמו צ'יבוטה וכהן ואובדן האמון בג'ורדי אצל חלק לא קטן בקהל (הוא לא יקבל הרבה ימי חסד).

אז קצת פרופורציות.

אתה יכול לפרט מבחינת גילאים ופוטנציאל מכירה את ההבדל בין עטר ודור אלו את אורן ביטון?

איזו השוואה לא במקום אלוהים. בדיוק במקום בו המחיר יכול להעלות, הגיל של השחקן והאפשרות למכור אותו בעתיד- הם פשוט שונים לגמרי.

מה ההבדל בין ורמוט לזהבי בנקודת ההגעה של שניהם? אם ורמוט היו מבשל 20 גולים בעונה מה אז?

מה ההבדל מבחינת מה? כמה קיללתי כל אחד מהם? ההבדל הוא נורא פשוט זהבי גדל בשער 5, ורמוט ענד את סרט הקפטן של הפועל יום לפני המעבר, שניהם דוחים אותי ברמות קשות.

להישגיות אין קשר לעניין אלא רק תוספת עד כמה תמוה היתה הרכישה של ורמוט כי זה היה ברור שהוא סוס מת, לפחות לי.

מדהים איך כולם פה כאלה תותחים במו"מ ויודעים שווי שחקנים ומבינים כל כך הרבה יותר ממיטש, מנספורד וג'ורדי.

אף אחד לא אומר שהוא תותח, יש פה פורום ואנשים מחליפים דעות. תתמודד עם זה שלא כולם מסכימים עם מדיניות הרכש של ג׳ורדי את מנספורד את מיטש, ביג פאקינג דיל. זה לא שבשנתיים האחרונות יש קבלות שאתה יכול להגיד ״הנה, תראה איזה יופי הם יודעים״. גם הם בני אדם אתה יודע, גם הם טועים. ומותר לאנשים לציין שהם לא אוהבים את מה שהולך.

לא מבין הודעות כאלה בחיי. אם בן אדם מעביר ביקורת על הרכב הוא חושב שהוא מוריניו או פרגוסון, מעביר ביקורת על רכש תותח מו״מ. מעביר ביקורת על הדשא אתה גנן בקריית שלום. שחררו.

אה, אוקיי.

את אלו וביטון הם יוכלו למכור עוד שנה שנתיים על עטר כבר עשית את האקזיט ועכשיו עם הכסף הזה אתה רוכש אותו שוב הרבה פחות טוב, הרבה יותר פציע, עם שכר הרבה יותר גדול למשך 3 שנים וזה מעבר להשלכות על רכישת שחקנים בעתיד, איך זה ישפיע על הצעירים כמו צ'יבוטה וכהן ואובדן האמון בג'ורדי אצל חלק לא קטן בקהל (הוא לא יקבל הרבה ימי חסד).

מסכים

מדהים איך כולם פה כאלה תותחים במו"מ ויודעים שווי שחקנים ומבינים כל כך הרבה יותר ממיטש, מנספורד וג'ורדי.

מה שבטוח ג׳ורדי מיטש ומסנפורד מבינים פחות משחר

אם הוא לקח מאיתנו את ורמוט ואלברמן בחינם

ונותן את עטר עבור ריקן + 1.1 + בונוסים.