Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אין שום סיבה רציונאלית שאין כאן לפחות זר אחד חדש מאז באטוקיו.

זה כבר משהו חשוד מאוד.

חשוד ? מה חשוד ?

המועדון עובד ומנהל מומ עם שחקנים .

הוא לא אשם שניימאר בחר בפסז וסניידר בניס..

חודשיים?

לא הייתי קורה לזה חשוד אבל כן זה מאוד מבאס.

גורדי נעול על שחקנים מהצמפיונשיפ והלה ליגה במקום לחפש שחקנים מעולים בליגות הבינוניות של אירופה.

אם בסוף עוד שבוע-שבועיים ינחת כאן איזה גונארסון אז וואלה זה ישתלם אבל אני פשוט לא מאמין שזה יקרה .

לא הייתי קורה לזה חשוד אבל כן זה מאוד מבאס.

גורדי נעול על שחקנים מהצמפיונשיפ והלה ליגה במקום לחפש שחקנים מעולים בליגות הבינוניות של אירופה.

אם בסוף עוד שבוע-שבועיים ינחת כאן איזה גונארסון אז וואלה זה ישתלם אבל אני פשוט לא מאמין שזה יקרה .

אז איך זה לא חשוד?

גל אלברמן עזב לפני כמה חודשים, איך למען השם המחליף שלו עדיין לא כאן?

לא קונה את זה אחי.

טחינת מים רגילה כנראה אבל

אלירן עטר לשחקני חיפה: "אני סגור במכבי תל אביב"
החלוץ, שצפוי להשתכר כ-400 אלף יורו, טען לוירוס וחבריו גיחכו: "יש לו כנראה צהבת". רוקאביצה או סאן מנחם יחליפו אותו מול ק"ש. לוזון שוקל: ריקן או אזולאי כחלק מהעסקה

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.282.247460.html

חשוד ? מה חשוד ?

המועדון עובד ומנהל מומ עם שחקנים .

הוא לא אשם שניימאר בחר בפסז וסניידר בניס..

המועדון אשם שהוא לא מחפש אופציות ריאליות

הרי היה ברור עוד בסוף העונה שעברה שלפחות נצטרך 2 זרים חדשים

מה עם לעשות סקאוטינג לשחקנים ריאלים

איך קבוצה כמו הכוכב האדום,לודוגורץ,אפואל לדוגמא מצליחות להביא אחלה זרים והם באותה רמה או פחות בתקציב

ראיתי עכשיו את המשחק של בני יהודה מול זניט וצ'יבוטה שחקן.

אם היה לו קצת יותר שכל בפעולה האחרונה הוא היה שחקן מעולה. עשה צחוק מהמגן של זניט פעם אחר פעם.

מעדיף אותו כזר שישי עשרות מונים על פני מרסלו מאחר ובקישור האחורי פחות עושים שינויים במהלך משחק וכו', לרוב זה אותם שחקנים שרצים כל העונה. לעומת ההתקפה שהרבה פעמים רוצים לשלוף שפן באמצע משחק ואין לנו הרבה אופציות כאלו.

מה גם שאם היה מתאמן אצלנו אולי היה לומד דבר או שנים משחקנים אחרים דוגמת מיכה והיה הופך לתכליתי יותר (כמו שראינו בגול הענק שלהם, דריבל פנטסטי, מסירה מדוייקת וגול).

אז איך זה לא חשוד?

גל אלברמן עזב לפני כמה חודשים, איך למען השם המחליף שלו עדיין לא כאן?

לא קונה את זה אחי.

לא הבנתי במה אתה חושד?

שמכבי רוצים לפתח את הפריפריה הדרומית ולתת לבש אליפות שלישית כתרומה לקהילה?

שבן מנספורד מעדיף שנשחק רק בליגה משיקולי ציונות (יענו מי צריך את הגויים האנטישמים האלה)?

שגורדי רוצה להביא עונה חרא כדי שגולדהאר ישחרר אותו להיות מאמן ראשי בבארסה?

שמיטש רוצה לדפוק אותנו כדי ללמד אותנו לקח שנפסיק להתבכיין (מהו קודרו עזרן ורוני גפני זה מה מגיע לכם) ?

אני מתנצל מראש על הסרקזם אבל פשוט הבחירה במילה מחשיד ממש נוראית בעיני.

נותנת את ההרגשה כאילו לראשי הקבוצה יש אינטרסים שונים מאשר הצלחת הקבוצה.

השימוש במילה חשוד אומנם לא במקום, כי אין כאן משהו בכוונה שלא להביא שחקנים, אבל יש כאן כמה בעיות.

זה בעצם אותו דפוס התנהגות של ג'ורדי של לכוון גבוה לזרים שלא יגיעו לכאן ואז אולי פוגעים בוידאר או ראייקו, אז לפעמים זה עוזר ולפעמים לא, אבל כשמסתכלים איך באר שבע עובדים, לא משלמים שחרור ומביאים זרים טובים בלי חוזה,

נשאלת השאלה למה אנחנו לא יכולים ככה? לודוגורץ שילמה כל כך הרבה על כל הברזליאים שלה? הם היו מביאים את מרסלו ב1.5 מליון?

בנוסף, לשמור לייני קשר אחורי כשברור שהוא לא מספיק טוב, כל זה מראה על התנהלות קצת בעייתית (לא חשודה)

השימוש במילה חשוד אומנם לא במקום, כי אין כאן משהו בכוונה שלא להביא שחקנים, אבל יש כאן כמה בעיות.

זה בעצם אותו דפוס התנהגות של ג'ורדי של לכוון גבוה לזרים שלא יגיעו לכאן ואז אולי פוגעים בוידאר או ראייקו, אז לפעמים זה עוזר ולפעמים לא, אבל כשמסתכלים איך באר שבע עובדים, לא משלמים שחרור ומביאים זרים טובים בלי חוזה,

נשאלת השאלה למה אנחנו לא יכולים ככה? לודוגורץ שילמה כל כך הרבה על כל הברזליאים שלה? הם היו מביאים את מרסלו ב1.5 מליון?

בנוסף, לשמור לייני קשר אחורי כשברור שהוא לא מספיק טוב, כל זה מראה על התנהלות קצת בעייתית (לא חשודה)

נתחיל בב"ש? בײש עד כה פגעו בוואקמה. אף אחד לא דיבר על אוגו בשנת הטרבל.ויטור היה מדהים בחצי שנה ששיחק אבל פציעות וזה. לא ראיתי עוד את פקהרט וקואנקה. אז די עם הבש הזה. לוסיו? המגן שמאל? הבלם שעזב וחזר ועזב?

ואצלנו?

סה הוא חלוץ ברמת הוידאר. בוודאות מעל הליגה. המיליון יורו שנקבל עליו יהיו הוכחה. כנ"ל סקאריונה שייראה את זה השנה. איגיבור שקללתם בלי סוף (לא אף אחד ספציפית)? מדוניאנין? יש ספק שהם שחקנים שווים?

החתמת הברזילאים לא ברורה לי, ממש לא ברורה. חוץ מהם אני לא זוכר זרים גרועים שהגיעו. סתם העדר קליטה טובה (גם באשמת המאמנים והמערכת וגם באשמתנו האוהדים).

ייני חשוב לכולנו (רובנו) כנראה לא סתם. גם לגורדי.

קיבל תפקיד חדש בקבוצה (קשר אחורי שמצטרף לבלמים כדי שהמגנים יעלו). יש לו חסרונות שידועים לכל. אבל אף שחקן לא יפרח אם לא יקבל הזדמנות גם לטעות. שני משחקים הם לא הזדמנות. גם שש אולי לא, בטח לא לשחקן שאתה מאמין בו. ג'ורדי סומך עליו שילמד להתגבר על חסרונותיו בזכות יכולות אחרות והוא מוכן לתת לו את הזמן בשביל זה.

צודק? אין לי מושג ימים יגידו. קבלת החלטות סבירה והגיונית? בלי ספק.

שורה תחתונה כל מה שאני מנסה לומר שאין אף אחד במערכת (כרגע) שרוצה בהצלחת הקבוצה פחות מאיתנו. הצגת הדברים כאילו כן היא הרסנית ומרעילה. (ואני ממש לא מדבר על ביקורת לגיטימית ודיון על הפעולות שעושים בקבוצה אלא על "חשדות" וכאלה).