Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

זה בכוונה שבכל יום באיזור 5 יש פוש של מכבי בזמן החלון? הם עושים את זה דווקא? כושלאמא שלהם.

אתה סתם עצבני שלא ידעת את התשובות לחידון

יאללה ג'ורדי תנחית פה איזה שניים סוסים עד יום שני, מוותרים לך כרגע על השלישי עד שנדע אם עלינו לליגה האירופית, הרגת אותנו ג'ורדי שחרר קצת משהו שחרררר

כמה כסף נכנס עד עכשיו מהאירופית? כמה על הפרק?

סיבוב ראשון - 215 אלף יורו

סיבוב שני - 225 אלף יורו

סיבוב שלישי - 235 אלף יורו

העפלה לבתים - 2.6 מיליון יורו - הדחה מהפליאוף - 245 אלף יורו.

כתבת כלום ושום דבר של רז אמיר על "אור ירוק ממיטש ל2 זרים ועטר עד ליום שני."

כאילו שעד עכשיו מיטש אמר שמעו כל עוד לא נכנס לי ה200 אלף יורו האלה מאירופה אני לא מחתים שחקנים.

פחח ממש אלי טביב עשו אותו..

אחרי אתמול עוד יותר הבנו שעטר זה דווקא לא מה שחסר בהתקפה, לא מבין את האובססיה הזאת. שחיפה יהנו איתו עם בוזגלו , קאיו , ורמוט , רוקאביצה , דמארי , מזרחי

על שלוש עמדות.

אחרי אתמול עוד יותר הבנו שעטר זה דווקא לא מה שחסר בהתקפה, לא מבין את האובססיה הזאת. שחיפה יהנו איתו עם בוזגלו , קאיו , ורמוט , רוקאביצה , דמארי , מזרחי

על שלוש עמדות.

מה?

לא הצלחת לעשות כלום בהתקפה.

לא הכי בעד עטר, אבל אתה חייב מישהו לשמאל וזר לא בא בחשבון כי חייבים גם בלם וקשר אחורי ואין ישראלים כאלה.

מה?

לא הצלחת לעשות כלום בהתקפה.

לא הכי בעד עטר, אבל אתה חייב מישהו לשמאל וזר לא בא בחשבון כי חייבים גם בלם וקשר אחורי ואין ישראלים כאלה.

ברור לי שלא היה כלום בהתקפה אבל לדעתי אחרי אתמול בולט שאנחנו צריכים שחקן קו נטו לא חלוץ שמשחק על הקו כמו עטר. מישהו שירוץ לשטחים ולעומק עם הכדור ולא ייכנס פנימה כל פעם.

הייתי מביא את גוטליב בהגנה , באמת אני חושב שיש לנו שלושה בלמים סבבה לגמרי , אחד מהם ייכנס לפורמה טובה ואז ירוץ חזק במהלך העונה עם טבח.

זר בקישור האחורי זה הכי מאסט בסגל , כמו לשחרר את יחזקאל ,אזולאי ופרץ/מרסלו להשאלות.

על שלוש עמדות.

אנחנו צריכים את עטר, אבל אסור לנו להתמקד בעטר, עדיף להתמקד בזרים. אם עטר יבוא זה בונוס.