Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

חלקכם כנראה עדיין לא מבינים מה מקומה של ישראל בכדורגל, מעניין מה צריך יקרה כדי שיבינו.

חייב שתסביר לי מה ההבדל. במידה ושחקן חותם בלודוגרץ אין סיבה שמכבי לא תוכל להחתים אותו בתוספת של 150,000 דולר יותר לעונה כן אפשר. זה עדיין לא מתקרב לשכר שסקאריונה קיבל 900,000 יורו נטו לעונה בלי מענקים. אני לא מבין מי אחראי לשחקנים שמכבי מביאים אני רק יןדע שאנחנו יכולים להביא הרבה יותר ממרסלו

חייב שתסביר לי מה ההבדל. במידה ושחקן חותם בלודוגרץ אין סיבה שמכבי לא תוכל להחתים אותו בתוספת של 150,000 דולר יותר לעונה כן אפשר. זה עדיין לא מתקרב לשכר שסקאריונה קיבל 900,000 יורו נטו לעונה בלי מענקים. אני לא מבין מי אחראי לשחקנים שמכבי מביאים אני רק יןדע שאנחנו יכולים להביא הרבה יותר ממרסלו

לא רואה מצב שבו שחקן מקבוצה שמגיעה קבוע לליגת האלופות יבוא לשחק בארץ, גם אם זה טיפה יותר כסף.

לא רואה מצב שבו שחקן מקבוצה שמגיעה קבוע לליגת האלופות יבוא לשחק בארץ, גם אם זה טיפה יותר כסף.

עכשיו לא, אלא אם כן זה יהיה כסף הרבה יותר משמעותי. בדיוק כמו שקואנקה ופקהארט הגיעו לפה.

בנוסף, אם היית עושה את זה לפני שנתיים-שלוש הם היו באים. ב-3+ מיליון יורו על וידאר יכולת להביא (בעבר) לפחות שניים מהברזילאים.

בכל המקרה, הברזילאים כמשל. יש מלא שחקנים מוכשרים שמסתובבים במזרח אירופה. משום מה אנחנו לא מכוונים כל כך לשוק הזה.

ההבדל שאפשר להביא זרים בלי הגבלה.

עושים מושבה ברזילאית, כבר נעים להם יותר להתאקלם, לאורך השנים פוגעים בומבה בכמה מהם ואת אלו שלא מחליפים פשוט...

אבל כשאין הגבלת זרים בהרבה יותר קל "להמר" על שחקנים מוכשרים עם עבר בעייתי / פציעיים וכל מיני סיפורים כאלו ואחרים. לפעמים זה עובד ולפעמים זה לא.

פה זה בעייתי יותר משמעותית.

וחוץ מזה אנחנו לא אירופה מבחינה גאוגרפית, ולא עשינו קמפיינים כמו לודגרץ בליגת האלופות (בעיקר בזכות הזרים)

אפילו לא הגיעו לפלייאוף על איזה צ'מפיונס אתה מדבר בידיוק? 2שחקנים שיכולים לקבל חשיפה אצלנובליגה האירופית,פלוס ליגה יותר מעניינת וחזקה(לדעתי), ועל הדרך להשתדרג כספית? אז כן אני בהחלט חושב שאפשר לנסות .

זאת הקפיצת מדרגה שעליה אנחנו מדברים ומתפללים

אתה מודע לזה שהם היו פעמיים בבתים של הצמפיונס ב3 העונות האחרונות?

עונה שעברה סיימו מקום שלישי בבית של פסז, ארסנל ובאזל.

להגיד שאצלנו הם יקבלו חשיפה זה מגוחך.

לא הגיוני בחיים שהשכר שלהם 400 אלף דולר או משהו באזור. היו מתחפפים משם מזמן.

ההבדל בינינו לבין בולגריה זה ששם אין הגבלת זרים

הצעת חוק. להפסיק לדבר על הגבלת הזרים עד שאין בהרכב חמישה זרים ועוד זר שישי על הספסל.

הצעת חוק. להפסיק לדבר על הגבלת הזרים עד שאין בהרכב חמישה זרים ועוד זר שישי על הספסל.

כן ולא.

כשיש הגבלת זרים, אתה חייב לבחור כל אחד בפינצטה, וקשה נורא למצוא 6 זרים טובים ומשדרגים.

לולא ההגבלה, יכולת להביא יותר כאלה שהם סימני שאלה, ולנסות להתפתח איתם.

הרי מה שונה דור פרץ משחק צעיר בתפקיד מקביל ויכולת זהה פחות או יותר מניגריה נניח?

אתה לא תביא זר ברמה כזו כשיש לך הגבלה, אבל בלי ההגבלה - למה לא?

הרי אתה יודע טוב מאוד שהפיזיות שיש לניגרי בפוטנציה טובה הרבה יותר מזו של הישראלי, ומוסר העבודה של זר ברוב המקרים תהיה טובה יותר מזו של ישראלי, והוא יהיה גם זול בהרבה.

אז תשים עליו לא הרבה כסף, ואם יצליח - אחלה, הרווחת.

לא יצליח? בקטנה, תשחרר.

כן ולא.

כשיש הגבלת זרים, אתה חייב לבחור כל אחד בפינצטה, וקשה נורא למצוא 6 זרים טובים ומשדרגים.

לולא ההגבלה, יכולת להביא יותר כאלה שהם סימני שאלה, ולנסות להתפתח איתם.

הרי מה שונה דור פרץ משחק צעיר בתפקיד מקביל ויכולת זהה פחות או יותר מניגריה נניח?

אתה לא תביא זר ברמה כזו כשיש לך הגבלה, אבל בלי ההגבלה - למה לא?

הרי אתה יודע טוב מאוד שהפיזיות שיש לניגרי בפוטנציה טובה הרבה יותר מזו של הישראלי, ומוסר העבודה של זר ברוב המקרים תהיה טובה יותר מזו של ישראלי, והוא יהיה גם זול בהרבה.

אז תשים עליו לא הרבה כסף, ואם יצליח - אחלה, הרווחת.

לא יצליח? בקטנה, תשחרר.

ובכל זאת אי אפשר לבוא בטענה על החוק שאתה בעצמך לא מנצל אותו (אחרי שג'ורדי ומכבי היו מהמובילים שלו). ואל תגידו לי בשלב זה של החלון 'לא צריך להביא בשביל להביא'. חודש וחצי זה מספיק זמן בשביל להביא זרים שחסרים לך ולהשאיר עוד אחד לסוף חלון.

מישהו יודע מי על הכוונת של ג׳ורדי?

מצחיק אותי שקוראים לך אלירן

מישהו יודע מי על הכוונת של ג׳ורדי?

מצחיק אותי שקוראים לך אלירן

אף אחד לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים אני מאמין שמנסים להביא לפה 3 זרים ברמת וידאר וריקוביץ

צריך סבלנות אין מה לעשות אוגו למשל זה שחקן של מאמן בכר הפך אותו למה שהוא אני בטוח שגורדי יביא את מכבי למקומות שלא ראינו בתור

מאמן

אף אחד לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים אני מאמין שמנסים להביא לפה 3 זרים ברמת וידאר וריקוביץ

צריך סבלנות אין מה לעשות אוגו למשל זה שחקן של מאמן בכר הפך אותו למה שהוא אני בטוח שגורדי יביא את מכבי למקומות שלא ראינו בתור

מאמן

להביא 3 שחקנים ברמת וידאר ורייקו זה לשפוך 3 מיליון יורו על כל אחד, זה לא ריאלי ואני אשמח על שחקן זר אחד כזה שישפכו עליו כסף ויצליח כמוהם.

מאמן

למה תמיד מישהו חייב להזכיר את ב"ש או הכיוון ההפוך חיפה שמדברים על רכש? מעניין אותי שמכבי תפעל כמו שנכון למכבי והשלמת הסגל שלנו. אוטוטו הליגה מתחילה ואנחנו נמצאים בשיא המאני טיים של המוקדמות אנחנו לא באמצע יולי שצריך סבלנות. מה נעשה שנגיע לקראת סוף חלון הרישום לפלייאוף או לבתים נגיד שלא מחתימים 3 זרים בלחץ של זמן?

למה תמיד מישהו חייב להזכיר את ב"ש או הכיוון ההפוך חיפה שמדברים על רכש? מעניין אותי שמכבי תפעל כמו שנכון למכבי והשלמת הסגל שלנו. אוטוטו הליגה מתחילה ואנחנו נמצאים בשיא המאני טיים של המוקדמות אנחנו לא באמצע יולי שצריך סבלנות. מה נעשה שנגיע לקראת סוף חלון הרישום לפלייאוף או לבתים שלא מחתימים 3 זרים בלחץ

אנחנו מתמודדים ומוקדמות הליגה האירופית ומדורגים עד הבתים

הקבוצה שיש לנו כיום חייבת לעבור את הקבוצות שאיתן אנחנו מתמודדים כרגע

אני מזכיר את בש כי זה שונה כשאתה בא אלוף ומוסיף עוד כמה חלקים לפזל היינו כבר בסרט הזה אין כרגע ישראלים שיכולים לשדרג אותך

אז הבחירה בזרים הופכת להיות המשמעותית ביותר לשינוי פני הקבוצה משנה שעברה

ה6 זרים זה החוק הכי טיפשי שעשו פה. אתה לא יכול לשחק עם כל השישה בהרכב, וכשאתה רוצה להכניס את הזר שעל הספסל אתה חייב להוציא זר אחר אפילו אם יש ישראלי שמשחק ממש גרוע.

ה6 זרים זה החוק הכי טיפשי שעשו פה. אתה לא יכול לשחק עם כל השישה בהרכב, וכשאתה רוצה להכניס את הזר שעל הספסל אתה חייב להוציא זר אחר אפילו אם יש ישראלי שמשחק ממש גרוע.

מה שיותר גרוע זה אם אין לך שני זרים על עמדה דומה, אז אתה צריך לבצע שני חילופים כדי להכניס את הזר שנמצא על הספסל.

מה שטיפשי זה שג'ורדי חפר שיהיה את החוק הזה ואז בסופו של דבר לא ניצל אותו והיינו עם 5 זרים וגם עכשיו זה לא זז לשום מקום