Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

לפי ספורט 5 מכבי חיפה תדרוש מיליון וחצי יורו את אבי ריקן תמורת עטר

חחחחחחחחחחחחחח

עוד פעם עטר? לא נמאס? שידרשו 50 מיליון יורו. אין שום סיבה להביא אותו.

מי מחרטט את השטויות האלו אלוהים, די כבר.

אם מכבי משחררים את ריקן זו טעות פטאלית, עטר בחיפה זה לא ילך. הבן אדם שונא אותם, מת לבוא למכבי מהשניה שחתם שם ועוד לפני, למה לגאול אותם מזה?

בלך הזה הוא מגדולי הטרולים שראיתי.

מכבי יכלה לקחת את עטר בחינם כשהוא חזר מצרפת והייתה לה זכות ראשונים. היא לא עשתה את זה.

מכבי יכלה לקנות את עטר מחיפה בשנה שעברה תמורת מליון אירו או לזרוק להם את אזולאי ועוד כמה גרושים והיא לא עשתה את זה.

אז עכשיו מכבי תשלם מליון וחצי אירו עליו, אחרי עוד עונה שהוא היה ביציע יותר במגרש? ועוד תיתן את ריקן בנוסף?!

חחחחח נו באמת, בלך, די לחרטט.

לפחות תספר לנו משהו אמין: מכבי רוצה את גלזר+עטר תמורת בן הרוש+ברק לוי+שפונגין. משהו כזה, איכשהו עוד יאמינו לך.

בוזגו פצוע עד ינואר... מה הןא ייתן לנו??

עבר ניתוח החודש, תן לו חצי שנה קדימה - סוף ספטמבר.

גג עד אחרי פגרת הנבחרות הוא כשיר.

יפסיד 4 מחזורים בערך, אפשר לחיות עם זה.

למה לא עונים להם באותו מטבע? אתם רוצים את ריקן? בבקשה.

10 מיליון יורו + גלזר + קהת + מניות בוולבו, תודה.

יודע מה מצחיק?

שהדברים היחידים ששווים משהו ממה שרשמת פה זה המניות בוולבו ו-10 מיליון יורו, את גלזר וקהת לא הייתי מביא גם בחינם.

בלך הזה הוא מגדולי הטרולים שראיתי.

מכבי יכלה לקחת את עטר בחינם כשהוא חזר מצרפת והייתה לה זכות ראשונים. היא לא עשתה את זה.

מכבי יכלה לקנות את עטר מחיפה בשנה שעברה תמורת מליון אירו או לזרוק להם את אזולאי ועוד כמה גרושים והיא לא עשתה את זה.

אז עכשיו מכבי תשלם מליון וחצי אירו עליו, אחרי עוד עונה שהוא היה ביציע יותר במגרש? ועוד תיתן את ריקן בנוסף?!

חחחחח נו באמת, בלך, די לחרטט.

לפחות תספר לנו משהו אמין: מכבי רוצה את גלזר+עטר תמורת בן הרוש+ברק לוי+שפונגין. משהו כזה, איכשהו עוד יאמינו לך.

למה אתה חושב שזו חרטא? כולם ידעו שג'ורדי רצה את עטר עונה שעברה אז למה שהוא לא יגשש גם עכשיו אם המעמד שלו ירד שם

למה אתה חושב שזו חרטא? כולם ידעו שג'ורדי רצה את עטר עונה שעברה אז למה שהוא לא יגשש גם עכשיו אם המעמד שלו ירד שם

1.5 אירו + ריקן על עטר? יש גבול לכל תעלול.

מה גם שהוא די גמור, נכון גם בעונה הבאה הוא יתן את הגול הסטנדרטי מולנו, אבל חוץ מזה הבנאדם גמור.

חוץ מזה שילך כבר לרופא עיניים שיתן לו טיפות, כל הזמן העיניים שלו אדומות והוא נראה עייף, הוא חייבת ללכת לרופא, לא יודע מה יש לו.

חצי שנה זה תחילת דצמבר.

1.5 אירו + ריקן על עטר? יש גבול לכל תעלול.

מה גם שהוא די גמור, נכון גם בעונה הבאה הוא יתן את הגול הסטנדרטי מולנו, אבל חוץ מזה הבנאדם גמור.

חוץ מזה שילך כבר לרופא עיניים שיתן לו טיפות, כל הזמן העיניים שלו אדומות והוא נראה עייף, הוא חייבת ללכת לרופא, לא יודע מה יש לו.

אבל הוא דיווח שמכבי יפנו אליו, שזה אמין בהינתן ההיכרות שלנו עם ג'ורדי. מסכים שקשה להאמין שנקנה בסכום הזה ונוסיף את ריקן, אבל אחרי ששרפנו 750K על יחזקאל אז כבר אי אפשר לדעת כלום.

אתה לא חזק בלוח שנה אה?

קטלתי?

ויש הבדלים, אתה רוצה להשאיר את שפונגין, סקאריונה, יצחקי, ראמון, פיליפנקה...

האמת שאת ורד רציתי לרשום כמחליף, ורד / אינברום / עאבד (כאופציה שלישית בלבד) נשמע לא רע.

חבר אתה רשמת לי תגובה של "המטרה היא הפליאוף עליון?" או משהו בסגנון הזה..תחזור לבדוק

כנ"ל לגבי הרשימת שחקנים הנ"ל.

1.5 מיליון+ ריקן?

גם בחינם אני לא מביא את עטר.

שחקן גמור ופציע שמשפיע רע על חבריו לקבוצה. עצלן שלא מתאמן גם ככה.

תודה אבל לא תודה.

אני באמת אשמח אם מישהו רואה איך מכבי מרכיבה קבוצה יותר טובה תוך שהוא שומר על ריאליות (משמע לא לרשום דאבור, כהן, רפאלוב, נאתכו וחמד)

תראה, זה אפשרי לגמרי אבל לחלוטין תלוי בזרים והאם נפגע בהם.

אני חושב שבישראלים הסגל שלנו לכל הפחות שווה לשלהם אם לא עדיף. הזרים שלהם חלקם נהדרים. אם נביא את אצילי +נפגע ב-2-3 זרים ברמה של ראיקו וקיארטנסון, אני מאמין שתהיה לנו קבוצה איכותית יותר. ואז הכל שאלה של איך זה יתחבר עם ליטו/מאמן חדש.