Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אני דווקא אוהבת את הכיוון הזה, לפחות בקישור, של שחקנים זריזים, קטנים יחסית, שיודעים לעשות גם הגנה ולחץ טוב וגם התקפה טובה (כריסטאנסן הבקיע 3 ובישל 3 בחצי עונה בשבדיה

). זה שלב"ש הולך עם שחקנים פיזיים בעיקר באמצע, לא אומר שצריך לחקות אותם, זו לא מתמטיקה ואפשר גם שיראה אחרת.

אבל מה נעשה במצבים נייחים שלנו ושל היריבות? גם ככה כבר איזה שנה לא שמנו גול ממצב נייח.

אבל מה נעשה במצבים נייחים שלנו ושל היריבות? גם ככה כבר איזה שנה לא שמנו גול ממצב נייח.

אם באמת חלפה כבר שנה, למה לא לכוון לשבור את השיא ?

אם באמת חלפה כבר שנה, למה לא לכוון לשבור את השיא ?

מתי הפעם האחרונה שכבשנו ממצב נייח? באמת שאני לא זוכר.

הפעם האחרונה שקופצת לי לראש זה קיארטנסון בדרבי.

גם טבח בדרבי אחרי קרן קצרה

היה בפליאוף האירופאית את הגול של סקאריונה

עכשיו אפשר לשתות בקשית את השחקנים של לודוגורץ'?

לא ברור איך אף אחד לא לקח להם עדיין שחקנים. מה המשכורת הממוצעת של שחקנים שלהם?

רואה עכשיו את המשחק של ניקוסיה, קרלאו שקושר למכבי לא כזה בלם רע כמו שעשו ממנו כאן..

יש לי טראומה מהבלם הברזילאי האחרון עם שם של ליצן ששיחק אצלנו.

לא ברור איך אף אחד לא לקח להם עדיין שחקנים. מה המשכורת הממוצעת של שחקנים שלהם?

אם פוטבול מנג'ר אמין - אז ממש לא גבוהות. וונדרסון באזור 200K, קאפו בערך 400K (דולרים).

אם פוטבול מנג'ר אמין - אז ממש לא גבוהות. וונדרסון באזור 200K, קאפו בערך 400K (דולרים).

מה ?? לא אין מצב אחי, הייתי בטוח הם באיזור ה1.5 מיליון וצפונה.

נתנאל המגן השמאלי הצגה

כמו שאמרתי פה לפני כמה שבועות, שג'ורדי יעשה אן דן דינו על אחד הברזילאים שלהם וינחית אותו פה.

חוץ מזה, לא ברור לי למה אנחנו מחפשים כל מיני שחקנים מהליגה האנגלית/ספרדית/צרפתית השנייה, כשיש בליגות המזרח אירופאיות מלא מלא שחקנים מוכשרים בטירוף שאפשר להביא לפה יחסית בקלות ובסכומים סבירים.

אם עטר מגיע בחצי מיליון יורו או סכום לא הגיוני אחר זה באמת יהפוך אפילו אותי לסקפטי בכל הנוגע למדיניות הרכש של יורדי.

אתה יכול להיות סקפטי

מה ?? לא אין מצב אחי, הייתי בטוח הם באיזור ה1.5 מיליון וצפונה.

יש מצב, סתם נתונים שמצאתי בבדיקה קצרה בבסיס הנתונים של המשחק.

כעקרון קאפו נרכש ב-2.2 מ' יורו מברזיל(סכום שיא עבור המועדון), משכורת של 1.5 נשמעת לי המון. וונדרסון הגיע מקבוצת ליגה שניה קטנה בברזיל (פורטוגזה), גם מרסליניו הגיע לפני מס' עונות מקבוצה קטנה בברזיל תמורת נזיד עדשים.

בכלל לא בכיוון. יותר באיזור 1-1.5 מיליון. קאפו או וונדרסון אצלנו ואני גומר במכנסיים.

שחקני עילית.

נתנאל המגן השמאלי הצגה

אכן, ראיתי אותו גם מככב בשלב הקודם שלהם. בכללי לודוגורץ קבוצה שכיף לראות, כדורגל אטרקטיבי שפתאום מתפוצץ ברגע ופשוט כיף לעין.

יש מצב, סתם נתונים שמצאתי בבדיקה קצרה בבסיס הנתונים של המשחק.

כעקרון קאפו נרכש ב-2.2 מ' יורו מברזיל(סכום שיא עבור המועדון), משכורת של 1.5 נשמעת לי המון. וונדרסון הגיע מקבוצת ליגה שניה קטנה בברזיל (פורטוגזה), גם מרסליניו הגיע לפני מס' עונות מקבוצה קטנה בברזיל תמורת נזיד עדשים.

שאני יבין רק אנחנו נתקענו עם אופה עוגות? מה קורה כאן? וונדרסון שחקן אדיר והוא מרוויח 250,000 דולר? למה לא להציע לו 480,000 ולסיים סיפור? למה להתעקש על בוזגלו ועטר שעושים טובה שהם מתאמנים כי הם מאחרים לספר שלהםםםםםםם.

שלא נדבר על קאפו במידה ועוברים תמשחק היום אני משכיב עליו 3 מיליון יורו והכל רגוע מבחינתי

אתם חושבים שאחרי שהשחקנים האלה נתנו קמפיינים מכובדים בצ׳מפיונס הם ירוצו לשחק בישראל?

אפילו לא הגיעו לפלייאוף על איזה צ'מפיונס אתה מדבר בידיוק? 2שחקנים שיכולים לקבל חשיפה אצלנובליגה האירופית,פלוס ליגה יותר מעניינת וחזקה(לדעתי), ועל הדרך להשתדרג כספית? אז כן אני בהחלט חושב שאפשר לנסות .

זאת הקפיצת מדרגה שעליה אנחנו מדברים ומתפללים