Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אתה באמת שמת את ג׳ראפי עכשיו שוער ראשון? ?

והסגל הזה יכול להילחם עם חיפה על המקום בים בספטמבר

יאללה תרשום מה אתה חושב

משחרר: ראיקו - מרוויח עליו כמה שאפשר משער שאם נמכור אותו זה יהיה ב7-8 מ' יורו

עמבה- שלום ותודה

שפונגין- לא מספיק מגוון למכבי, מאמין שצריך מישהו צעיר מהספסל

​אוסקר - אני חושב שמצד אחד אם הוא יעזוב זה באיזה מקום פספוס, הוא שחקן נפלא אם הוא נהנה, מצד שני אנחנו לא יכולים לקבל ממנו רק 30-40% בנה הבאה, הוא היה צריך להיות ערך מוסף והוא לא עשה את זה אז אין זמן למשחקים - לשחרר אותו.​

טבח החלוץ- הייתי שמח שישאר אבל בשבילו שיצא לאירופה ולדעתי הוא יהיה כוכב גדול, אבל הליגה פה מנאחסת אותו כבר שנים אז אני מאחל לו המון הצלחה, עוד נתגעגע.

יצחקי- מת על השחקן הזה, 'כשף אויר' אנחנו קוראים לו בח'ברה..אבל בשביל לפנות מקום בסגל לשחקן רעב וכשיר יותר. מצד שני אם ישאר לא אתנגד.

משאיל: חביב אוחיון - הוא חייב לקבל דקות, מקווה שזה יקרה בשנה הבאה בקבוצה בליגת העל.

מתן בלסקה - כמובן שזה לא מבוסס אבל קשה לי להאמין שיהיה לו מקום בסגל.

דור פרץ - אני רוצה לראות אותו מוביל את הקישור של הפועל חיפה , ויחזור שנה הבאה יחד עם פלקוצ'נקו.

מרסלו - מצרף לחבילה להפועל חיפה, אשמח לראות אותו משחק שם בהרכב, צובר בטחון ומביא הצלחות.

מביא:

ג'ראפי - כי הוא מתברר כפוטנציאל, כרגע אפשר לקנות אותו במחיר הגיוני, הוא מספיק טוב לליגה,ולדעתי גם בשביל לעלות לבתים של הליגה האירופית - מוכן לראות אותו שוער ראשון עד שאניימה/חביב יתפסו את העמדה :).

מגן שמאלי- טוואטחה/דוידזאדה, אם לא הם - רק זר.

קשר אחורי - מסתבר שהשחרור של נוסא השפיע על הקבוצה, האמצע שלנו נחלש מאוד, עיוור מי שלא רואה את זה. צריך נוסא חדש. זר.

לכנפיים- אצילי, בוזגלו וורד (בהנחה שיצחקי וטבח עוזבים)

קשר קדמי - זר במקום אוסקר, מקווה שיהיה בינגו.

אז הסגל:

בשער: ליפשיץ, ג'ראפי (שוער ראשון)

בלמים: איגור, טיבי, טבח ורמון/בלם אחר (זר שישי)

מגנים: דסה, ייני, דוידזאדה (מניח) וריקן

קישור: אלברמן, זר אכזר, גולסה, אליאל, מיקאל

כנפיים/מאחורי החלוץ: מיכה, אצילי, בוזגלו, יונתן כהן/ורד, יחזקאל וזר במקום אוסקר

חלוצים: וידאר ושוינפלד.

יש מקום לעוד זר בהנחה שמגן שמאלי יהיה ישראלי, אז מתאים לי מישהו לכנפיים (כי בוזגלו יהיה כשיר רק באמצע העונה) ואם לא אז חלוץ צעיר ממש וסוס עבודה בסגנון דאבור (להשכיב עליו מיליונים).

מטרה: פלייאוף עליון?

אורלנדו בלוף (כן ממש...), אתה זה שטען שנה שעברה "ההתקפה שלנו לא מסוגלת להבקיע יותר מגול בממוצע למשחק? או זה שאמר שיש לנו הגנה של הפליאוף תחתון כי טב"ח עגלה זקנה?

וואלאק, .. בואו תירשמו את מי הייתם מוציאים ואת מי מביאים..בואו נראה איזה ישראלים יכולים לשדרג אותנו בדיוק..

אורלנדו בלוף (כן ממש...), אתה זה שטען שנה שעברה "ההתקפה שלנו לא מסוגלת להבקיע יותר מגול בממוצע למשחק? או זה שאמר שיש לנו הגנה של הפליאוף תחתון כי טב"ח עגלה זקנה?

וואלאק, .. בואו תירשמו את מי הייתם מוציאים ואת מי מביאים..בואו נראה איזה ישראלים יכולים לשדרג אותנו בדיוק..

שמע.. מבין מה אתה רוצה להגיד בקשר לשוער (אם בש לקחו אליפות עם גורש וחיימוב...)

אז קודם כל לא חושב שג'רפי הוא האיש אבל אם כבר שוער ישראלי אתה חייב בלם זר ברמה מעל הליגה ולא "זר שישי"

גם אני חושב שורד יכול להיות שיחוק (בלי קשר לאצילי שחייב לנחות כאן) ודווקא זר הייתי מביא לכנף שמאל

שמע.. מבין מה אתה רומה להגיד בקשר לשוער (אם בש לקחו אליפות עם גורש וחיימוב...)

אז קודם כל לא חושב שג'רפי הוא האיש אבל אם כבר שוער ישראלי אתה חייב בלם זר ברמה מעל הליגה ולא "זר שישי"

גם אני חושב שורד יכול להיות שיחוק (בלי קשר לאצילי שחייב לנחות כאן) ודווקא זר הייתי מביא לכנף שמאל

למען האמת מלבד המשחקים נגדנו אין לי מושג איזה שוער ג'ראפי ואני בסך הכל מסתמך על סטטיסטיקות שפורסמו ודעת הפורום שהוא שוער סביר+, מכיוון שאנחנו מדורגים כל הדרך לבתים של הליגה האירופית לדעתי כדאי לנו לעשות קופה על ראיקו ולחשוב איך מביאים שחקני על לעמדה אחרת. לא מאמין שהוא יהיה נפילה.

זר לכנף שמאל זאת אופציה, אני אפילו אשמח גם רשמתי את זה כי בסגל שפרסמתי יש חמישה זרים כולל בלם זר (אני חושב שהעונה הקרובה תהווה שכר לימוד על רמון שיהיה דומה למה שחווינו עם ראיקו). זה התסריט האופטימי שלי ומה שרשמתי.

רק שאם יגיע כנף שמאל זר זה יהיה אל חשבון יחזקאל/יהונתן....

לדעתי אלברמן לא יכול להיות שחקן סגל בעונה הבאה, חלש מאוד, כבר עדיף את דור פרץ.

לא כתבתי לא את זה ולא את זה.

ב"עולם מושלם", לא היו נשארים הרבה שחקנים בסגל שלי.

הייתי מעיף את שפונגין, ראמון, פיליפנקה, בן הרוש, סקאריונה, מיקאל, מרסלו ופרץ להשאלה, ברק יצחקי ויחזקאל (ואפילו את טיבי אם היה לו מחליף ראוי בשוק...).

מנסה להשאיר בכל הכוח את ראיקוביץ' וקיארטנסון.

מגן ימני מחליף - עלה השם של אלחמיד איפשהו, יכול להיות גם גולדנברג, העיקר שיהיה שם כשאני צריך אותו ולא פצוע תמידי.

בלם זר להרכב / בודק מה קורה בגזרת רמי גרשון (הבדיקה השנתית) או בירנבאום, בלם ישראלי נוסף לרוטציה - בודק מה קורה בגזרת והבה / דנינו / גוטליב / טאהא.

מגן שמאלי - זר / טוואטחה / דודזאדה.

קשר אחורי זר - חובה.

אצילי - חובה.

קאניוק, קלטינס לרוטציה - רק במחיר סביר.

קיצוני שמאלי מחליף - אינברום / עאבד.

חלוץ נוסף לרוטציה - גאדיר.

במצב הזה, יש 5 זרים במקרה הרע ומקום לעוד 1 לעמדה שלא נצליח לאייש בישראלי סביר+ במחיר סביר.

בתרחיש הרע שראיקוביץ', וידאר וטב"ח עוזבים - שוער זר אחר, חלוץ זר וקיצוני שמאלי זר.

הרכב:

בשער - ראיקוביץ' / שוער זר

מגן ימני: דסה; בלמים: זר / בירנבאום / גרשון, טב"ח / טיבי; מגן שמאלי: זר / טוואטחה / דודזאדה

קשר אחורי: זר

קשרים באמצע: גולסה וייני / בניון (או זר יצירתי עם אוריינטציה התקפית אם מחתימים את גרשון / בירנבאום)

קיצוני ימני: אצילי / מיכה

קיצוני שמאלי: טב"ח / זר (ואז מגן שמאלי ישראלי בין טוואטחה לדודזאדה)

חלוץ: וידאר / זר

זה (^) בעולם מושלם, במציאות: גוטליב במיליון וחצי יורו חצי שעה לפני סיום מועד ההעברות.

thunderbolt, on ay 2017 - 14:24, said:

לדעתי אלברמן לא יכול להיות שחקן סגל בעונה הבאה, חלש מאוד, כבר עדיף את דור פרץ.

אז תתן אותו לחיפה? לבית"ר? הוא יעשה לך צרות בקבוצה אחרת (ראה ערך ראדי), אני חושב שהוא טוב ב4-3-3 , וב4-1-2-3 שמכבי נוטה לשחק בחצי שנה האחרונה הוא לא מספיק יציב, אבל כשחקן סגל, האופי, המקצועיות והמנטליות שלו חשובים לנו ואין לזה תחליף, שים לב לטיימינג של הגולים שלו השנה לצורך העניין.

לא כתבתי לא את זה ולא את זה.

ב"עולם מושלם", לא היו נשארים הרבה שחקנים בסגל שלי.

הייתי מעיף את שפונגין, ראמון, פיליפנקה, בן הרוש, סקאריונה, מיקאל, מרסלו ופרץ להשאלה, ברק יצחקי ויחזקאל (ואפילו את טיבי אם היה לו מחליף ראוי בשוק...).

מנסה להשאיר בכל הכוח את ראיקוביץ' וקיארטנסון.

מגן ימני מחליף - עלה השם של אלחמיד איפשהו, יכול להיות גם גולדנברג, העיקר שיהיה שם כשאני צריך אותו ולא פצוע תמידי.

בלם זר להרכב / בודק מה קורה בגזרת רמי גרשון (הבדיקה השנתית) או בירנבאום, בלם ישראלי נוסף לרוטציה - בודק מה קורה בגזרת והבה / דנינו / גוטליב / טאהא.

מגן שמאלי - זר / טוואטחה / דודזאדה.

קשר אחורי זר - חובה.

אצילי - חובה.

קאניוק, קלטינס לרוטציה - רק במחיר סביר.

קיצוני שמאלי מחליף - אינברום / עאבד.

חלוץ נוסף לרוטציה - גאדיר.

במצב הזה, יש 5 זרים במקרה הרע ומקום לעוד 1 לעמדה שלא נצליח לאייש בישראלי סביר+ במחיר סביר.

בתרחיש הרע שראיקוביץ', וידאר וטב"ח עוזבים - שוער זר אחר, חלוץ זר וקיצוני שמאלי זר.

הרכב:

בשער - ראיקוביץ' / שוער זר

מגן ימני: דסה; בלמים: זר / בירנבאום / גרשון, טב"ח / טיבי; מגן שמאלי: זר / טוואטחה / דודזאדה

קשר אחורי: זר

קשרים באמצע: גולסה וייני / בניון (או זר יצירתי עם אוריינטציה התקפית אם מחתימים את גרשון / בירנבאום)

קיצוני ימני: אצילי / מיכה

קיצוני שמאלי: טב"ח / זר (ואז מגן שמאלי ישראלי בין טוואטחה לדודזאדה)

חלוץ: וידאר / זר

זה (^) בעולם מושלם, במציאות: גוטליב במיליון וחצי יורו חצי שעה לפני סיום מועד ההעברות.

מדהים. רשמת הרכב/סגל כמעט זהה לשלי, אפילו שחרורים רשמנו ממש אותם שחקנים מלבד איגור. השוני יחידי בהרכבים/סגלים שלנו:

שוער (אני חושב שאפשר להתפשר ספציפית השנה על מנת לגזור קופון שמן - יש לכך השלכות רבות מכלכלית ועד תדמיתית)

וכנף שמאל (אני רשמתי ורד/יונתן ואתה אינברום/עאבד)

קיצר, לא מבין למה קטלת אותי ואז חזרת אחריי.

לא משחרר את גל בחיים. סוחט ממנו עוד שנה עם פחות דקות.

גל וטב"ח בלם חייבים להמשיך עוד עונה. אם כבר הייתי משחרר את יצחקי ובניון (לא שהם רעים, למעשה, בחלקים גדולים מהעונה הם היו מהיותר טובים, אבל מעדיף לפנות מקום ברוטציה לאליאל פרץ/יהונתן כהן/חוזז אולי וכו'),

משאיל/מוכר (אם ימצא קונה) את שגיב יחזקאל, כנ"ל לגבי מרסלו. משאיל את חביב אוחיון,

משחרר את ליפשיץ', ברק לוי, השוער הברזילאי, מיקאל, סקאריונה ורמון.

מתנדנדים: פיליפנקה, מאחר וטיבי ביכולת הנוכחית שלו שווה ספסל, מה אני צריך את פיליפנקה בספסל? מביא בלם זר, מנסה להביא גם את רמי גרשון, כמובן יש לי את טב"ח ברוטציה וטיבי בספסל ואם זה אכן קורה, אין צורך בפיליפנקה,

שפונגין לא רע בתור מגן ימני מחליף שבלאו הכי לא רואה דשא אז מה זה משנה? מאידך אולי כדי להזרים דם חדש למועדון, לא באמת משנה. מ.

מביא: אצילי ומנסה ללכת בכל הכוח על לפחות 2 שמות מתוך השמות שאין כמעט סיכוי להביא, אבל אין ברירה אלא לנסות: חמד/דאבור/סייף/אלמוג כהן/טווטחה/רפאלוב, ברור לכולם שאם אחד מהם יבוא זה יפתיע, אבל חייבים בכל הכוח ללכת לפחות על 2 מהם, כדי להחזיר את העליונות של הישראלים לסגל,

כמו כן מביא בחינם את אריאל הרוש לספסל, אולי גם את גוטליב לצד טיבי שיהיו צמד בלמים ישראלים בספסל, אם גרשון/ברנבאום/יהודי ג'נרי לא יגיעו.

כמובן צריך לפגוע ב4 זרים חדשים, 3 מהם חייבים להיות תותחים ברמת הראיקוביץ' ווידאר ואחד כמובן יכול להיות זר משלים לסגל.

הבסיס לעונה הבאה צריך להיות: ראיקוביץ', דסה, טב"ח בלם (אלא אם יביאו צמד בלמים חדשים ברמת הרכב), גולסה/ייני (תלוי ביריב ובמערך וכמובן בכשירות של גולסה), וידאר ואני מניח שגם מיכה מהר מאוד ימצא את מקומו בהרכב, כמו תמיד, ויסיים כמלך הבישולים של הליגה, כמו תמיד.

אני באמת אשמח אם מישהו רואה איך מכבי מרכיבה קבוצה יותר טובה תוך שהוא שומר על ריאליות (משמע לא לרשום דאבור, כהן, רפאלוב, נאתכו וחמד)

שוער: ראייקו/זר,הרוש/ גרפי,ברק לוי/טללבאום

בלמים: זר,טיבי, טבח,פיליפנקה

מגנים: שרן ,דסה ,זר/ טוואטחה/דוידאזה

קישור: זר גרזן ,דור פרץ, אליאל, גולסה, זר 50:50, ריקן

קישור התקפי: טבח/עטר, אצילי ,מיכה, יהונתן כהן

חלוצים: דאבור, ווידאר ,שוינפלד,יצחקי

משאיל: יחזקאל, אוחיון ,

משחרר: בן הרוש ,שפונגין ,בניון, ליפשיץ, ברק לוי/טטלבאום ראמון,סקריאונה,

מרסלו ,אם עטר חוזר אז משחרר את יצחקי

והכי הכי כואב לצערי משחרר את אלברמן

רק ככה בשינוי והשקעה גדולה נחזיר את התואר הביתה!!

איך אפשר לשחרר את אלברמן, ראוי ומגיע לו לסיים פה את הקריירה אחרי כל מה שנתן. בכל מקרה אני לא חושב שהוא צריך לעזוב גם מבחינה מקצועית כי יש לו מה לתרום גם בתור מחליף לעת הצורך.

אני באמת אשמח אם מישהו רואה איך מכבי מרכיבה קבוצה יותר טובה תוך שהוא שומר על ריאליות (משמע לא לרשום דאבור, כהן, רפאלוב, נאתכו וחמד)

נתחיל בשמירה על הבסיס, הרי אי אפשר להחליף את כל ההרכב במכה אחת, עד שהקבוצה תתחבר העונה תגמר.

הבסיס חייב להיות: ראיקוביץ',דסה, טב"ח בלם, ייני,גולסה, וידאר ומיכה. לא חייב שכולם יהיו שחקני הרכב, למשל טב"ח בלם אולי בגלל הגיל שלו יחליטו שאי אפשר לבנות עליו אלא להשאיר אותו חזק ברוטציה וכו' אבל הם חייבים להיות הבסיס.

גם אם כלכלית עדיף למכור את ראיקו\וידאר, כרגע זה יהיה בעייתי מאוד מבחינה מקצועית ועדיף להמנע מזה. גולדהאר כבר הוכיח שכשהשיקול הכלכלי עומד לנגד השיקול המקצועי הוא הולך עם המקצועי (ההשארה של טב"ח מוח).

לצד השמירה על הבסיס, אתה חייב לנקות קצת " שומנים ", שחקנים שלא מתאימים, מכל מיני סיבות (כשירות, לא ברמה, גיל, לא השתלבו וכו') אבל תופסים משבצת שאתה צריך לשחקן אחר שבאמת יוכל להוות אלטרנטיבה להרכב,

הייתי משחרר את שגיב יחזקאל, מיקאל, סקאריונה, מרסלו, רמון, פיליפנקה, ייתכן שגם את שפונגין. (חלק בהשאלה: מרסלו,יחזקאל), כל השוערים המחליפים. משחרר את יצחקי ואולי גם את בניון. למרות שנטיית הלב שלי היא להשאיר את בניון, הניסיון שלו יועיל לנו עד שהקבוצה תדבק.

מנצל את ההזדמנות להביא את אריאל הרוש בחינם, מביא את גוטליב לרוטציה, מנסה לצוד עוד איזה ישראלי סביר מהליגה,

כמובן חייב לפגוע ב3 מתוך 4 הזרים החדשים, אבל ממש לתת "בינגו" (קל להגיד מלבצע, אני יודע, אבל אין ברירה),

ומה לעשות? חייבים לפחות שם אחד אם לא 2 מהרשימה שציינת כלא אפשריים. תשפוך מספיק כסף מישהו מהם יגיע. אין לך ברירה.

אני נוטה להסכים איתך לגבי הכל , רק פסימי (אופה) בנושא הבאה של ישראלים שברמה מעל הליגה, הם לא רוצים ויש שיאמרו שחבל על האנרגיות ויתרה מכך בדרך כלל עד שג'ורדי לא מוותר סופית עליהם הוא לא מחתים מישהו אחר, אז מעדיף לוותר מראש

אני נוטה להסכים איתך לגבי הכל , רק פסימי (אופה) בנושא הבאה של ישראלים שברמה מעל הליגה, הם לא רוצים ויש שיאמרו שחבל על האנרגיות ויתרה מכך בדרך כלל עד שג'ורדי לא מוותר סופית עליהם הוא לא מחתים מישהו אחר, אז מעדיף לוותר מראש

אתה צודק 100 אחוז, ברור לי שאין כמעט סיכוי להביא אחד, שלא נדבר על 2 מתוך הרשימה הזאת. אבל פשוט חייבים ללכת בכל הכוח, להניח מזווה מלאה מזומן או יהלומים (שמעתי שרפאלוב אוהב) ולהביא מישהו מהם שיעזור לנו במאץ' אפ של ההישראלים מול ב"ש. אני לא אומר לבזבז על זה עכשיו חצי חלון, אבל לבוא מלכתחילה עם מזוודה גדולה ולנסות להביא, יצליח? הרווחנו. לא יצליח? לפחות ניסינו.

אין סיבה שהמזוודה שג'ורדי הציע במקרה של חמד עפ"י בלי סוף פרסומים שונים, לא תופנה בחלקה\במלואה לדאבור. לדעתי הוא גם יותר מתאים לקבוצה.

מדהים. רשמת הרכב/סגל כמעט זהה לשלי, אפילו שחרורים רשמנו ממש אותם שחקנים מלבד איגור. השוני יחידי בהרכבים/סגלים שלנו:

שוער (אני חושב שאפשר להתפשר ספציפית השנה על מנת לגזור קופון שמן - יש לכך השלכות רבות מכלכלית ועד תדמיתית)

וכנף שמאל (אני רשמתי ורד/יונתן ואתה אינברום/עאבד)

קיצר, לא מבין למה קטלת אותי ואז חזרת אחריי.

קטלתי?

ויש הבדלים, אתה רוצה להשאיר את שפונגין, סקאריונה, יצחקי, ראמון, פיליפנקה...

האמת שאת ורד רציתי לרשום כמחליף, ורד / אינברום / עאבד (כאופציה שלישית בלבד) נשמע לא רע.

דאבור כבר אמר שהוא רוצה לנסות שוב בזלצבורג, חוץ מזה שהוא מרוויח שם משכורת עתק, אז גם בקטע הזה אי אפשר לפתות אותו,

+ העובדה שזלצבורג בצ'מפיונס