Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

מוכן לשים כסף שבסוף עם כל הדיבורים פה אתם תראו את עטר ביולי חותם פה

אנשים פה לא ישחררו מעטר? שחר יעדיף לשים את עטר קפטן המנודים מאשר להעביר אותו אלינו. קיץ שעבר הוא גם היה עם רגל בחוץ עד שהגיעה ההצעה מאיתנו.

מי מספיק עכבר כדי לעקוב אחרי סלליך וקבהא ולהגיד עליהם משהו חוץ מזה שהם משחקים בחו"ל?

שניהם השתפרו מאוד, קבהא במיוחד.

שניהם השתפרו מאוד, קבהא במיוחד.

וואלה. חבל שאי אפשר לשלוח לשם שחקנים בהשאלה\עם ביי-באק נמוך מאוד. כנ"ל לשוויץ.

במנג'ר ב-17-18-19 ג'ורדי הביא את קבהא\סלליך (לא זוכר מי), בהשאלות את דוינסון סנצ'ז מאייאקס (פחח) וקני סייף (פחחחחחחח) וגם את חאבייר גארידו מלרנקה.

אתם מפנטזים על שחקנים כאילו מכבי הולכת לשים 4 מליון יורו ו/או מליון יורו שכר לשחקן על 5-6 שחקנים. כאילו הסכומים של וידאר סקריונה וראיקו הפכו להיות סטנדרט.

העצוב - אם לא סכומים כאלה, הסיכוי שלנו לפגוע בזר כנראה קלוש.

וואלה. חבל שאי אפשר לשלוח לשם שחקנים בהשאלה\עם ביי-באק נמוך מאוד. כנ"ל לשוויץ.

מה זה השאלה או ביי בק? מאריבור ואתה זה אותו לבל, זה לא שאתה יכול להשביח דרכם שחקנים, זה כמו שדורטמונד תשלח בהשאלה שחקנים לרומא.

קבהא לא השתפר סתם כי יצא לשם במקרה, הוא היה שחקן עם פוטנציאל טוב, הם זיהו את זה והוא התפתח לרמה שציפו ממנו.

מה זה השאלה או ביי בק? מאריבור ואתה זה אותו לבל, זה לא שאתה יכול להשביח דרכם שחקנים, זה כמו שדורטמונד תשלח בהשאלה שחקנים לרומא.

קבהא לא השתפר סתם כי יצא לשם במקרה, הוא היה שחקן עם פוטנציאל טוב, הם זיהו את זה והוא התפתח לרמה שציפו ממנו.

אני מנחש שהמתקנים שם ברמה יותר טובה.

תוסיף את השקט והפסטורליות וזה אחלה תנאים להתקדם ולהשתפר.

מה המצב של טוואטחה בפרנקפורט שם? משחק?

הייתי מעדיף אותו בכל יום נתון על דוידזאדה

חטפו גול מחור שלו במחזור האחרון (2-2 עם רדבול)

מעולה. כמה שפחות מוזמנים של מכבי.

דסה חייב לקבל מנוחה.

שמתם לב שמליקסון ואוחנה הודיעו שהם פצועים? אם אלו היו שחקנים שלנו איזו מהומה הייתה...

הנה עכשיו פורסם בוואן שבנבחרת "יעקבו" אחרי גמר הגביע לראות אם מיכה ישחק אחרי שהודיע שרוצה לנוח ולהשתקם בקיץ כי יש לו פציעה קטנה

*ואיזה מנוחה לדסה? ביטון לא זומן, דסה ישחק בשני המשחקים

אז לא מאריבור אבל הקונספט בכללי. השחקנים שלנו חייבים לשחק ברמה של ליגת העל. השאלות לאומית זה קקה. השאלות לקבוצות תחתית זה המון מזל ועל איזה בעלים/מאמן קריזיונר נופלים, וגם יש שם המון טירוף. אולי ליגת מילואים כמו שרצו להקים וחלק התנגדו.

מסכים
אני גם חשבתי שזה מה שג'ורדי מנסה לעשות בקפריסין אבל בסוף רק יצחקי ואבו זייד הושאלו לשם

הבעיה היא שעיקר המושאלים הם מתחת לגיל 21 (ועליהם בד"כ בונים לעתיד) וזה לא יסתדר עם צהל

ואח"כ עוד מזיינים במוח על המחויבות של מכבי וההתאחדות רבה עם המועדון, לעומת השחקנים של דודו דהאן שתמיד פצועים כשיש נבחרת.

קל מדי.

מה אתה רוצה ממני עכשיו יא בלוגר בשקל?

לך תאונן על סרטונים ביוטיוב ושחרר כבר

מה רק לך מותר לעקוץ ?

לאונן זה מה שאתה עושה, אם אתה עדיין מצליח למצוא אותו..

חייב להגיב לגבי קאיודה כי ידעתי כבר בזמן אמת שזה עלול לקרות.

בדומה לקונאטה שהיה במכבי. גם קאיודה הציג סט יכולות פיזיות מרשימות (במקרה שלו מהירות) לצד יכולות טכניות ירודות מאוד.

מה שאמרתי אז ואני אומר אותו גם היום זה שהיכולת שלו ככדורגלן היו לא ראויות. בעיטה מביכה, אין דריבל, קבלת החלטות רעה.. פשוט לא כדורגלן.

אני מניח (כי לא ראיתי אותו מאז) שהוא השתפר משמעותית בתכונות אלו מה ש(כנראה) הופך אותו לשחקן לגיטימי כיום

אני לא יודע מה משותף לשניהם, אולי הם התחילו לשחק כדורגל מאוחר או הגיעו ממדינות שבבסיס כדורגל בהם הוא נוראי ולמרות זאת הם הצליחו לשנות את הבסיס הרע עם הרבה עבודה.

מה שלא תגידו לא משנה את מה שראיתי ומה שחשבתי בזמנו. שימו לב שלגבי שני השחקנים אמרתי כבר אז שמבחינת נתונים פיזיים יש להם את זה והם צעירים אז יכול להיות שהם ילמדו את מה שחסר כדי להפוך לשחקנים ויהפכו לשחקנים נהדרים פשוט אני סקפטי לגביהם.

אין ספק שמבחינת הצלחה בפועל. שניהם הצליחו הרבה מעל מה שחזיתי..