Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

מההתרשמות מהסרטונים של החדש של חיפה, נראה שחקן מצויין ובדיוק מה שאנחנו צריכים בשמאל.

אתה די צודק.

מראה יציבות?

מדברים על פציעה טורדנית בברך, לא עושה הגנה, לא משקיע, עצלן.

מזכיר מאד את עטר.

הם מרוויחים אותו דבר אחרי שקלול המס.

הנושא הזה כל כך מת שזה נהיה נושא מלפפונים של שאר הליגה.

עוד שבוע והוא כבר נהפך לנושא מלפפונים כללי של אירופה.

עוד חודש וזה נהיה נושא מלפפונים וגידולי חסה בשטחים..

מדברים על פציעה טורדנית בברך, לא עושה הגנה, לא משקיע, עצלן.

מזכיר מאד את עטר.

הם מרוויחים אותו דבר אחרי שקלול המס.

לא ממש. עטר יושב על משכורת של 450 אלף יורו לשנה, קאיו עם שכר דומה. מדרגות מס שונות לחלוטין.

אני לא יודע על איזו פציעה "טורדנית" יש בברך, אבל משחק באופן קבוע 4 שנים בליגה השוויצרית בהצלחה ועם תרומה מספרית וקבוצתית גבוהה.

הפציעה בברך הייתה בסיום העונה, וההיסטוריה הרפואית שלו לא רוויה בפציעות משמעותיות.

לא ממש. עטר יושב על משכורת של 450 אלף יורו לשנה, קאיו עם שכר דומה. מדרגות מס שונות לחלוטין.

אני לא יודע על איזו פציעה "טורדנית" יש בברך, אבל משחק באופן קבוע 4 שנים בליגה השוויצרית בהצלחה ועם תרומה מספרית וקבוצתית גבוהה.

הפציעה בברך הייתה בסיום העונה, וההיסטוריה הרפואית שלו לא רוויה בפציעות משמעותיות.

עטר לא 350 אלף? לא משנה זה לא האישו.

בגרמניה הכינוי שלו היה ״ העצלן״

בכל מראה אני לא שופט שחקן שלא ראיתי, אבל נתוני הפתיחה מזכירים מאד את עטר.

זה קצת כמו הביצה והתרנגולת, מצד אחד להביא תותחים מעל הליגה תלוי בהעפלה לבתים, מצד שני צריך חיזוק רציני כדי להעפיל לשם, לא חושב שהסגל הנוכחי מספיק, אם מיכה היה בריא אז איכשהו זה היה סוגר את הפינה של היצירתיות והניסיון בקישור, אבל בלעדיו חייב עוד זר.

אם אתה בונה על מיכה שיעלה אותך לבתים המצב לא טוב אחי.

עטר לא 350 אלף? לא משנה זה לא האישו.

בגרמניה הכינוי שלו היה ״ העצלן״

בכל מראה אני לא שופט שחקן שלא ראיתי, אבל נתוני הפתיחה מזכירים מאד את עטר.

עטר שודרג משמעותית בשכר שנה שעברה.

קאיו שיחק שנים בשווייץ בהצלחה אחרי הקדנציה המחורבנת בפרנקפורט. הרבה מים עברו מתחת לגשר מאז.

אם אתה בונה על מיכה שיעלה אותך לבתים המצב לא טוב אחי.

זה לא המצב האידיאלי אבל מיכה בנוסף לבאטוקיו וכבר יש לנו קישור לא רע, רק חסר כנף שמאל

מה ההבדל בינו לבין אלירן עטר?

טרויסי ועטר?

אחד שמאלי, חזק, סוס עבודה שכל הזמן עובד על המגרש והשני קצת פחות.

דיברתי על קאיו.

אני דיברתי על טרויסי. יש מצב שבוסה גם דיבר על קאיוס. מסכים שהוא די תואם עטר רק עם מספרים טובים יותר בשנים האחרונות.

צירוף קאליברים רציניים תלוי בהבטחת העפלה לבתים במפעל אירופאי, ופה קבור הכלב.

ברור שאתה צודק וציינתי את זה במובלע בהודעה שלי.

אז אפשר לומר שהרכש תלוי בכסף ממפעלים אירופאים ולא כי שחקנים מחפשים אופציות.

לעולם לא הגיע לפה שחקן בסוף החלון כי הוא חיפש אופציות לפני.

עטר שודרג משמעותית בשכר שנה שעברה.

קאיו שיחק שנים בשווייץ בהצלחה אחרי הקדנציה המחורבנת בפרנקפורט. הרבה מים עברו מתחת לגשר מאז.

אני חושב שהוא צודק, עטר אמנם שודרג אבל מ-300 אלף ל-350 אלף, אבל את האמת קשה להיות בטוח מהסתמכות על התקשורת שכל אחד מנפיץ סכום אחר בנוגע לכל שחקן כלשהו.

הקישור שלנו כבר שנתיים מתקשה להחזיק ולהניע כדור מול אשקלון וכפ"ס ובינתיים איבד את אלברמן

והעיקר יורדים פה על הקישור של חיפה

כל עוד לא יגיע קשר אחורי ובלם אין לנו סיכוי להלחם על המקום השני

בשביל להלחם על האליפות צריך עוד שחקן בקאליבר לשמאל או לחשב מערך מחדש ולהרכיב את שוינפלד ווידאר יחד...

אני לא חושב שמדיניות בואו נחכה לסוף החלון הוכיחה את עצמה אפילו פעם אחת.

הגיעו לפה שני זרים "מעל הליגה" בסוף החלון-

ראייקו שהמוטיבציה היחידה להביא אותו לא היתה סוף החלון אלא ההפעלה לצ'מפיונס.

וידאר- שגם ככה הגיע באמצע העונה בשבדיה תמורת כסף גדול, אני מניח שאפשר היה לעשות את ההעברה גם חודש קודם.

לא רואה זר אחד שהגיע לפה בסוף אוגוסט אחרי שחיזרו אחריו חודשיים והוא מיצה את שאר האופציות

לא, כי זה עובד לשני הכיוונים. זה משהו שחוזר על עצמו בשנים האחרונות - כסף גדול מוציאים רק אחרי שמעפילים לבתים.

לא, כי זה עובד לשני הכיוונים. זה משהו שחוזר על עצמו בשנים האחרונות - כסף גדול מוציאים רק אחרי שמעפילים לבתים.

זה עבד מעולה עם רייקו וקיארטנסן...

לא הייתי רוצה את קאיו כי אני חושב שאנחנו צריכים משהו אחר, אבל מבחינת איכות מדובר בשחקן מאוד מאוד איכותי ביחס לליגה שלנו. מה שדיי מעמיד בסימן שאלה את עניין ה"שחקנים איכותיים לא מוכנים לחתום פה בשלב זה של העונה". אם אני מוסיף לזה את העובדה שה"שחקנים האיכותיים" שחיכינו להם בעבר התגלו לא פעם כלא כאלה איכותיים, אז אני מגיע למסקנה שחייבים לשנות את הקונספט המטומטם הזה של לחכות לסוף החלון. בדחיפות.

לא הייתי רוצה את קאיו כי אני חושב שאנחנו צריכים משהו אחר, אבל מבחינת איכות מדובר בשחקן מאוד מאוד איכותי ביחס לליגה שלנו. מה שדיי מעמיד בסימן שאלה את עניין ה"שחקנים איכותיים לא מוכנים לחתום פה בשלב זה של העונה". אם אני מוסיף לזה את העובדה שה"שחקנים האיכותיים" שחיכינו להם בעבר התגלו לא פעם כלא כאלה איכותיים, אז אני מגיע למסקנה שחייבים לשנות את הקונספט המטומטם הזה של לחכות לסוף החלון. בדחיפות.

לדעתי הלחכות לסוף החלון זה רק ברכישות גדולות, שאר הזרים הגיעו עוד לפני, להוציא את ינואר שם באמת ג'ורדי מחכה לסוף החלון בלי קשר לאיזה שחקן ישראלי או זר