Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

למלמד יש אחלה דריבל, משתלט טוב על הכדור. לא בדיוק חלוץ טנק שמחכה ברחבה. אם יכול לשחק גם באגף שווה להביא. כמה הסעיף שחרור שלו? 400K?

אני זוכר אותו יותר ממשחקים שלו מול ב"ש ודווקא פחות נגדנו. שיחק טוב והראה שליטה מרשימה בכדור.

בסרטון שיש ביוטיוב שהועלה ע"י מישהו בשם מידן מלמד, רשום שהוא 1.78, בויקיפדיה רשום 1.73. מניח שזה איפשהו באמצע.

300 אלף יורו.

מולנו הוא בעיקר החמיץ, אבל הגיע ללא מעט מצבים והביך את ההגנה פעם או פעמיים.

חושב שמלמד קרוב יותר אלינו מאשר לחיפה בגלל קצב.

תכלס אני לא אבכה אם הוא יהיה פה, 300k לשחקן ישראלי בן 25 לסגל זה סבבה.

מאמין שאם הוא יגיע זה במחשבה לעתיד, כחלוץ נוסף במקום יצחקי, שכבר לא בכושר לשחק יותר מדי כדורגל..

משהו כמו:

-----------------ראיקו----------------

דוידזאדה זר טיבי\טבח דסה

ייני

באטוקיו\גולסה

זר הרננדז כזה\מיכה

עטר אצילי

וידאר

ספסל: שוינפלד, יונתן כהן, יצחקי,מיכה\זר,גולסה\באטוקיו, טבח\טיבי, ריקן

ואני מסופק עד ינואר.

לא מאוזן בכלל.

אשמח אם תסביר. אגב, משוקללת פה גם המציאות ואיך שאני מבין את הרוחות הנושבות. יצאתי מנק' הנחה שבאטוקיו כן מייצג פיזיות במרכז המגרש, ושלא נראה לי שנביא קשר אחורי גרזן כמו שכולם חושבים.

משהו כמו:

דוידזאדה זר טיבי\טבח דסה

ייני

באטוקיו\גולסה

זר הרננדז כזה\מיכה

עטר אצילי

וידאר

ואני מסופק עד ינואר.

לא.

משהו כמו:

דוידזאדה זר טיבי\טבח דסה

ייני

באטוקיו\גולסה

זר הרננדז כזה\מיכה

עטר אצילי

וידאר

ואני מסופק עד ינואר.

לדעתי זה הכיוון. מאוד אשמח טם זה יתממש.

ויש מצב שיביאו עוד איזה בוננזה במידה ונעלה לבתים (אני מאמין שלקישור)

אשמח אם תסביר. אגב, משוקללת פה גם המציאות ואיך שאני מבין את הרוחות הנושבות. יצאתי מנק' הנחה שבאטוקיו כן מייצג פיזיות במרכז המגרש, ושלא נראה לי שנביא קשר אחורי גרזן כמו שכולם חושבים.

המציאות שאני רואה זה שגולסה מאוד פציע, עוד קשר זר עם גוון הגנתי נדרש לדעתי. באטוקיו הוא קשר התקפי יותר. אבל לא הפיזיות זה הדבר המכריע מבחינתי, אלא יכולת התיקול, משחק לחץ וחטיפת כדור בשטח היריב, זה לא נראה הסגנון שלו או ההתמחות שלו יותר נכון.

מלמד אחלה שחקן, אמנם מחמיצן אבל עצם העובדה שהוא מגיע להרבה מצבים מראה על יכולת טובה שלו, ויחד עם ההחמצות האלה, הוא הבקיע לא מעט שערים בסך הכל בליגה.

ממה שאני זוכר במשחקים של פ"ת שראיתי, הוא די אתלט, ועם ניתור טוב (בטח ביחס לגובה), עושה תנועה טובה מאוד ברחבה ובגדול פשוט שחקן מסוכן. מזכיר לי קצת את דאבור כשעלה לבוגרים, שראו שיש הרבה פוטנציאל למרות שגם הוא היה מחמיצן בהתחלה. ההבדל הוא כמובן שמלמד לא שחקן שעולה לבוגרים אלא קרוב לשיא שלו.

בגדול אני די מבסוט עם השחקנים שיש לנו בחלק הקדמי, צריכים רק שחקן טוב להרכב בצד שמאל של ההתקפה וקשר זר נוסף לקישור. שחקנים מהספסל לא חסרים לנו כרגע עם שונפלד, יצחקי ויונתן כהן.

מלמד אחלה שחקן, אמנם מחמיצן אבל עצם העובדה שהוא מגיע להרבה מצבים מראה על יכולת טובה שלו, ויחד עם ההחמצות האלה, הוא הבקיע לא מעט שערים בסך הכל בליגה.

ממה שאני זוכר במשחקים של פ"ת שראיתי, הוא די אתלט, ועם ניתור טוב (בטח ביחס לגובה), עושה תנועה טובה מאוד ברחבה ובגדול פשוט שחקן מסוכן. מזכיר לי קצת את דאבור כשעלה לבוגרים, שראו שיש הרבה פוטנציאל למרות שגם הוא היה מחמיצן בהתחלה. ההבדל הוא כמובן שמלמד לא שחקן שעולה לבוגרים אלא קרוב לשיא שלו.

בגדול אני די מבסוט עם השחקנים שיש לנו בחלק הקדמי, צריכים רק שחקן טוב להרכב בצד שמאל של ההתקפה וקשר זר נוסף לקישור. שחקנים מהספסל לא חסרים לנו כרגע עם שונפלד, יצחקי ויונתן כהן.

זה.

לא חושב שאיכותית יוני ויצחקי מספיקים בשביל להיות חילוף ראשון לאגף במקרה של פציעה של אצילי/מי שיחתום בנוסף. אם מלמד יותר טוב מיצחקי או יוני הייתי מצרף אותו, בטח בסכום המצחיק יחסית לעושקים שעפים פה בליגה.

משהו כמו:

דוידזאדה זר טיבי\טבח דסה

ייני

באטוקיו\גולסה

זר הרננדז כזה\מיכה

עטר אצילי

וידאר

ואני מסופק עד ינואר.

בגדול אני מאוד תומך במערך עם קשר התקפי טהור, אבל באטוקיו את ייני זה נשמע ריסקי, הייתי פותח ככה רק במשחקים קלים-בינוניים בליגה, שיש לא מעט כאלה כן?

חוץ מזה לא מאמין שעטר יבוא, ומאמין שהזר יהיה קיצוני שמאלי ולא עוד קשר תוקף (בגלל ההחתמה של באטוקיו).

לצערי לא מאמין שנצליח להביא לפה בלם יותר טוב מטושקה הרומני הזה.

נכון הגובה שלו (181) לא משו לבלם, אבל הוא מהיר זריז ומאוד טכני וגם צעיר יחסית, רק בן 25.

אם נמשיך לחכות לשחקנים כמו קרלאו ואחרים, בסוף לא יישאר לנו כלום.

חייב השבוע לסגור עם שחקן הגנה אחד לפחות!

לא חושב שאיכותית יוני ויצחקי מספיקים בשביל להיות חילוף ראשון לאגף במקרה של פציעה של אצילי/מי שיחתום בנוסף. אם מלמד יותר טוב מיצחקי או יוני הייתי מצרף אותו, בטח בסכום המצחיק יחסית לעושקים שעפים פה בליגה.

אתה שוכח שיש גם את מיכה שלא שיחק עד עכשיו כי פצוע (מקווה שיחזור בקרוב)

זה די תלוי במערך שבו נשחק (שנה שעברה ג'ורדי שיחק עם 2 באמצע, השנה עם 3), אבל יכול להיות מצב שמיכה או הזר הנוסף לא יהיו בהרכב, וזה אומר שחקן התקפה (איכותי) נוסף על הספסל.

שוב, מבחינת עומק אנחנו ממש בסדר גמור. הבעיה שלנו היא אך ורק באיכות של ההרכב הראשון, בתקווה שבאטוקיו ושני זרים נוספים (שמתוך ה 3 הללו 2 אמורים להיות בהרכב ואחד נוסף על הספסל, בהנחה שיגיע בלם זר להרכב והמקום של וידאר שמור) יתנו את האיכות הנדרשת להרכב הראשון.

אתה שוכח שיש גם את מיכה שלא שיחק עד עכשיו כי פצוע (מקווה שיחזור בקרוב)

זה די תלוי במערך שבו נשחק (שנה שעברה ג'ורדי שיחק עם 2 באמצע, השנה עם 3), אבל יכול להיות מצב שמיכה או הזר הנוסף לא יהיו בהרכב, וזה אומר שחקן התקפה (איכותי) נוסף על הספסל.

שוב, מבחינת עומק אנחנו ממש בסדר גמור. הבעיה שלנו היא אך ורק באיכות של ההרכב הראשון, בתקווה שבאטוקיו ושני זרים נוספים (שמתוך ה 3 הללו 2 אמורים להיות בהרכב ואחד נוסף על הספסל, בהנחה שיגיע בלם זר להרכב והמקום של וידאר שמור) יתנו את האיכות הנדרשת להרכב הראשון.

לקחתי בחשבון את מיכה, אני חושב ומקווה שהולכים ליעד אותו להמשיך לשחק בתור אחד משני ה50-50 ולכן לא ספרתי אותו כחלק מהשלישייה הקדמית.

ובכל זאת, עדיין הייתי רוצה שזה יראה ככה:

קישור אחורי: ייני, זר.

קישור אמצע: באטוקיו, גולסה. מחליפים: מיכה, ריקן, אליאל(?)

קיצוניים: אצילי, זר. מחליפים: מלמד(?), יצחקי, כהן.

שפיץ: וידאר. מחליף: שוינפלד.

לקחתי בחשבון את מיכה, אני חושב ומקווה שהולכים ליעד אותו להמשיך לשחק בתור אחד משני ה50-50 ולכן לא ספרתי אותו כחלק מהשלישייה הקדמית.

ובכל זאת, עדיין הייתי רוצה שזה יראה ככה:

קישור אחורי: ייני, זר.

קישור אמצע: באטוקיו, גולסה. מחליפים: מיכה, ריקן, אליאל(?)

קיצוניים: אצילי, זר. מחליפים: מלמד(?), יצחקי, כהן.

שפיץ: וידאר. מחליף: שוינפלד.

קשה לי להאמין שיגיע קשר אחורי זר, לא רואה את ייני יוצא מההרכב אצל ג'ורדי

הייתי רוצה לראות עוד 50-50 ברמה גבוהה מעל הליגה

קשה לי להאמין שיגיע קשר אחורי זר, לא רואה את ייני יוצא מההרכב אצל ג'ורדי

הייתי רוצה לראות עוד 50-50 ברמה גבוהה מעל הליגה

מסכים עם מה שהדגשתי, אבל אני כן צופה שיהיה קשר אחורי זר, על תקן זר שישי למשחקים קשים (מרסלו?!), ד"א נוסא היה מושלם בשביל זה.