Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

מלמד שחקן טוב, אבל עם ריכוז נמוך מאוד מול השער.

תנועה טובה לעומק, שליטה טובה בכדור, פיזיות ומהירות. הסיומת מוטלת בספק.

אם מצבת החילופים לחלק הקדמי מורכבת כרגע מיוני, שוינפלד ויצחקי-מה לעזאזל אנחנו אמורים לעשות איתו?

לא ברור מה הקטע עם מלמד.

הוא בדיוק על העמדה הכי טובה שלנו ואולי היחידה שלא צריכה חיזוק. וידאר ושוינפלד סוגרים פינה, ויוני ובעיקר יצחקי יכולים לחלטר שם בשעת הצורך. אני כן חושב שצריך עוד שחקן התקפה ישראלי לרוטציה אבל בטח לא חלוץ "9".

מלמד שחקן סגל סבבה אבל אנחנו צריכים שחקני מפתח.

בכיף הייתי לוקח אותו במקום יצחקי למשל

אני לגמרי מקבל את זה שאי אפשר לבנות על יצחקי כשחקן הרכב. אבל לסגל?? כמחליף הוא אס רציני. איזה עוד קשר יצירתי, כזה שיודע לעשות דברים לא צפוים, יש לך בסגל? דוג' לחשיבות שלו כשחקן מחליף ראינו רק ביום חמישי.. שינה לגמרי את המשחק. כל עוד הוא מודע למקומו כשחקן משלים אני משאיר אותו עד סוף הקריירה.

לא ברור מה הקטע עם מלמד.

הוא בדיוק על העמדה הכי טובה שלנו ואולי היחידה שלא צריכה חיזוק. וידאר ושוינפלד סוגרים פינה, ויוני ובעיקר יצחקי יכולים לחלטר שם בשעת הצורך. אני כן חושב שצריך עוד שחקן התקפה ישראלי לרוטציה אבל בטח לא חלוץ "9".

כנראה מתוך מחשבה על העתיד ועל השוק בארץ שמת יותר מרגע לרגע....יצחקי נשאר יצחקי אחלה מחליף אבל לא תמיד יציב ולך תדע איזה עוד פציעה תגיע ואולי תשבית אותו לתמיד..חס וחלילה אבל לך תדע......קיארטנסון ושוינפלד אחלה אבל אחד מהם יכול ללכת עוד שנה מהיום....אחלה של החתמה למה לא.... למרות שהייתי מעדיף יותר את קאניוק...פיספוס גדול 15 שערים בליגה לשחקן צעיר שעוד לא בשיא שלו

מעניין אם יצא באמת משהו רציני עם בוזגלו בקיץ הזה....יש הרגשה שמאחורי הקלעים במכבי כן עובדים חזק על עסקה כזאת וכן רוצים אותו אבל לא מתאבדים עליו ולא עושים שום צעד משמעותי עד שלא יודעים בוודואת מה הכוונות של חיפה ואם הם מוכנים לשלם לו ת'סכומים ההזויים שהוא דרש..... כנראה רק אחרי זה באמת יתחילו לנהל מו''מ רציני ויתנו לו הצעה רשמית,אם יהיה חוזה כזה בשכר נורמלי (כמו של אצילי או קצת יותר) ובתנאים שיש לו סעיף יציאה רק לאירופה ובנוסף יכולים להשתחרר מהחוזה שלו אם הוא עושה בעיות/לא משלים פר מספר משחקים שנקובים לו בחוזה אז זה באמת יהיה מצוין,אין ברירה חייבים להתחזק יותר בישראלים.

מעניין אם יצא באמת משהו רציני עם בוזגלו בקיץ הזה....יש הרגשה שמאחורי הקלעים במכבי כן עובדים חזק על עסקה כזאת וכן רוצים אותו אבל לא מתאבדים עליו ולא עושים שום צעד משמעותי עד שלא יודעים בוודואת מה הכוונות של חיפה ואם הם מוכנים לשלם לו ת'סכומים ההזויים שהוא דרש..... כנראה רק אחרי זה באמת יתחילו לנהל מו''מ רציני ויתנו לו הצעה רשמית,אם יהיה חוזה כזה בשכר נורמלי (כמו של אצילי או קצת יותר) ובתנאים שיש לו סעיף יציאה רק לאירופה ובנוסף יכולים להשתחרר מהחוזה שלו אם הוא עושה בעיות/לא משלים פר מספר משחקים שנקובים לו בחוזה אז זה באמת יהיה מצוין,אין ברירה חייבים להתחזק יותר בישראלים.

אם היינו מדברים איתו תיהיה בטוח שהאבא המטומטם שלו היה מפרסם את זה בכל מקום

בעיקר בשביל להלחיץ את חיפה שתשלם יותר.

לא מכיר טוב את מלמד והייתי בטוח שהוא חלוץ 9 בנזיר 1.87 ס"מ כזה. מתברר שהוא בכלל חלוץ שני\קשר התקפי (?)

על סמך סרטונים שצפיתי בהם הוא נראה מרשים ושונה ממה שציפיתי, מחלוץ שפיץ מחמיצן (ככה חשבתי) הוא נראה כמו חלוץ שני שמתמצא מצויין ברחבה.

ד"א המספרים שלו נראים לא רע בכלל ביחס לחלוץ שני.

אם היינו מדברים איתו תיהיה בטוח שהאבא המטומטם שלו היה מפרסם את זה בכל מקום

בעיקר בשביל להלחיץ את חיפה שתשלם יותר.

זה מה שאמרתי שאני עוד לא יודע אם דיברו או יצרו איתו קשר ומחכים לראות מה הכיוון ומה קורה... וגם אם יתחילו מו''מ זה יהיה הרבה יותר חכם מצד בוזגלו לשמור על זה בשקט ופעם אחת בקריירה לדעת לסתום ת'פה בלי לערב אף אחד כמו ילד בן 5... יצא יותר משתלם לשני הצדדים..... ד''א בוזגלו שיחק פעם מצד שמאל? או רק מאגף ימין

לא מכיר טוב את מלמד והייתי בטוח שהוא חלוץ 9 בנזיר 1.87 ס"מ כזה. מתברר שהוא בכלל חלוץ שני\קשר התקפי (?)

על סמך סרטונים שצפיתי בהם הוא נראה מרשים ושונה ממה שציפיתי, מחלוץ שפיץ מחמיצן (ככה חשבתי) הוא נראה כמו חלוץ שני שמתמצא מצויין ברחבה.

ד"א המספרים שלו נראים לא רע בכלל ביחס לחלוץ שני.

מגיע להמון הזדמנויות, מפספס לא מעט.

ספורט 1 בדיווח שמלמד לא טס למחנה האימון ויחתום בחיפה...

עדיין לא מבין מה צריך אץ מלמד שיש את וישאר שויינפלד כהן ויחזקאל(?)

ומה חיפה צריכים אותו בדיוק? הזויים שם בכרמל

אלא אם כן אלישע לוי(ונשק יום הדין) החליף את מונייס, לא ברור מה חיפה מתכננת לעשות עם כמות השחקנים הפסיכית שיש להם בחלק הקדמי.

לא ברור... דווקא לביתר הוא יכול להיות מעניין

גם בבית"ר אין לו יותר מדי מקום. לבית"ר יש חלק קדמי יחסית "עמוס"-שכטר, ז'ורז'יניו, בניון, עזרא, ורד, וראן.

הם בעיקר זקוקים לחלוץ מרכזי, במיוחד שכל השישה מתופקדים לא פחות טוב באגף\עמדת החלוץ השני.

למלמד יש אחלה דריבל, משתלט טוב על הכדור. לא בדיוק חלוץ טנק שמחכה ברחבה. אם יכול לשחק גם באגף שווה להביא. כמה הסעיף שחרור שלו? 400K?
אני זוכר אותו יותר ממשחקים שלו מול ב"ש ודווקא פחות נגדנו. שיחק טוב והראה שליטה מרשימה בכדור.

בסרטון שיש ביוטיוב שהועלה ע"י מישהו בשם מידן מלמד, רשום שהוא 1.78, בויקיפדיה רשום 1.73. מניח שזה איפשהו באמצע.